تردید در تصمیم اوپک قیمت نفت را کاهش داد
مطالب مرتبط

تردید در تصمیم اوپک قیمت نفت را کاهش داد

کاهش قیمت نفت در پی تصمیم اوپک برای افزایش تولید

قیمت نفت پس از اظهارات مقام ارشد اقتصادی روسیه مبنی بر افزایش تولید اوپک برای مقابله با اقدام‌های نفتی اخیر آمریکا، اندکی پایین آمد.]]>

پیروزی نفتی اوپک در یک قدمی شکست

اوپک پس از این که موفق شد قیمت‌های نفت را از طریق کاهش تولید بهبود ببخشد اکنون با بالا رفتن قیمت‌ها در خطر معکوس کردن این موفقیت قرار دارد.

پوتین: هیچ تصمیم فوری در مورد کاهش تولید نفت نمی‌گیریم

رئیس جمهور روسیه گفت :« ما برای همکاری با اوپک در زمینه تصمیم‌گیری حاضریم ولی هنوز نمی توانم بگویم این تصمیم چه خواهد بود» .

خیز روسیه برای خروج از توافق با اوپک

وزیر دارایی روسیه گفت اوپک و روسیه احتمالا با آمریکا به خاطر سهم آن در بازار نفت می جنگند حتی اگر عاقبت آن بیرون رفتن از توافق اوپک و کاهش قیمت‌ نفت باشد .

مقاومت نفت در برابر کاهش قیمت

قیمت نفت روز چهارشنبه تحت تاثیر توافق کاهش تولید اوپک و تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا تغییر چندانی نداشت، اما انتظارات برای کندی رشد اقتصادی و افت مصرف سوخت، قیمت‌ها را با فشارهای کاهشی روبه‌رو کرد.

ابراز نگرانی روسیه ازکاهش قیمت نفت به زیر40 دلار

مسکو - ایرنا - احتمال نرسیدن به توافق در نشست آتی اعضای اوپک و غیر اوپک موسوم به اوپک پلاس روس ها را نگران کرده است که منجر به سقوط قیمت نفت تا بشکه ای 40 دلار شود.

تولید اوپک در صورت افزایش قیمت نفت افزایش می‌یابد

یکی از منابع اوپک گفت:« اگر عرضه نفت شدیدا کاهش یابد و قیمت را تا 85 دلار بالا ببرد، باید تولید را افزایش دهیم چون نمی‌خواهیم شاهد چنین چیزی باشیم» .

احتمال افزایش تولید نفت اوپک قوت گرفت

منابع آگاه در اوپک می‌گویند اگر عرضه نفت ایران و ونزوئلا کاهش بیشتری یافته و روند افزایشی قیمت‌ها ادامه پیدا کند، این گروه ممکن است تولیدش را بالا ببرد.

روند صعودی قیمت نفت شتاب گرفت

قیمت نفت روز جمعه در پی تداوم کاهش تولید اوپک و تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا بالاتر رفت.

احتمال لغو پیمان نفتی اوپک پلاس برای مقابله با آمریکا

خبرگزاری تاس به نقل از وزیر دارایی روسیه نوشت: روسیه و اوپک ممکن است تصمیم بگیرند تولیدشان را برای مبارزه سهم بازار با آمریکا افزایش دهند اما این اقدام قیمت‌های نفت را تا سطح ۴۰ دلار در هر بشکه پایین خواهد برد.

ریزش قیمت نفت شدت گرفت

قیمت نفت روز سه شنبه پس از اینکه یک وزیر روسی اعلام کرد روسیه و اوپک ممکن است تولیدشان را برای مقابله با آمریکا بر سر سهم بازار افزایش دهند، کاهش پیدا کرد.

قیمت نفت با کاهش تولید اوپک متوازن شد/بشکه‌ای 71 دلار

نشست هفته آینده اوپک برگزار نمی شود

بیشتر اعضای اوپک معتقدند نشست هفته آینده در وین خیلی زودهنگام است و باید به بازار جهانی نفت فرصت بیشتری داده شود تا تبعات تصمیم اوپک و غیراوپک در بازار مشهود شود

افزایش قیمت نفت به بالاترین سطح در ۵ ماه گذشته

قیمت نفت امروز- سه‌شنبه همزمان با ادامه کاهش عرضه اوپک و تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا و نیز افزایش خشونت در لیبی به بالاترین سطح در پنج ماه اخیر نزدیک شده است. ]]>

ضدیت روسیه با افزایش غیرقابل کنترل قیمت نفت

رییس جمهور روسیه در کنفرانس قطب شمال در سن پترزبورگ اعلام کرد روسیه و اوپک باید اواخر امسال درباره آینده توافق کاهش تولید گفت‌وگو کنند و خاطر نشان کرد قیمت فعلی نفت برای مسکو مناسب است.

تولید روزانه نفت ایران 28 هزار بشکه کاهش یافت/ رشد 2.78 دلاری قیمت

اوپک در جدیدترین گزارش خود از کاهش 28 هزار بشکه ای تولید روزانه نفت ایران در مارس 2019 و افزایش 2.78 دلاری قیمت نفت سنگین ایران در این ماه خبر داد.

اوپک و متحدانش از اشتباهات گذشته درس گرفته اند

اگر بازگشت قیمت نفت به 70 دلار در هر بشکه یک پیام داشته باشد، این است که اوپک از اشتباهاتش درس گرفته است .

کشتی‌آرای: سکه یک روزه 180 تومان ارزان شد/ 3 عامل مهم کاهش قیمت طلا

کشتی آرای با بیان اینکه قیمت جهانی طلا و قیمت ارز از مهمترین دلایل کاهش قیمت طلا و سکه در بازار است، گفت: قیمت سکه نسبت به دیروز 180 هزار تومان کاهش یافته است.

تصمیم‌های غیرمنطقی ترامپ قیمت نفت را صعودی کرد

تهران - ایرنا - پس از تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی دولتمردان آمریکایی قیمت نفت خام برنت شمال شب گذشته برای نخستین بار در سال 2019 به 71 دلار افزایش یافت و این نشان داد که تصمیم‌های غیرمنطقی ترامپ بار دیگر قیمت نفت را صعودی کرده است.