جریان سیلابی به دشتی و دیر وارد می شود

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر گفت: به دنبال رهاسازی آب از سد سلمان فارسی از طرف شرکت آب منطقه ای فارس جریان سیلابی به شهرستان های دشتی و دیر وارد می شود.مطالب مرتبط

جریان سیلابی به دشتی و دیر وارد می شود

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر گفت: به دنبال رهاسازی آب از سد سلمان فارسی از طرف شرکت آب منطقه ای فارس جریان سیلابی به شهرستان های دشتی و دیر وارد می شود.

سیلاب به شهرستان‌های دشتی و دیّر بوشهر وارد می‌شود

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر گفت: به دنبال رهاسازی آب از سد سلمان فارسی از طرف شرکت آب منطقه‌ای فارس جریان سیلابی به شهرستان‌های دشتی و دیّر وارد می‌شود.

جریان سیلابی رودخانه های خوزستان فعلا متوقف شده است

اهواز - ایرنا - مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، با بیان اینکه جریان سیلابی به رودخانه های استان فعلا متوقف شده گفت: کاهش خروجی سدها به پایین دست تا زمان بارش های آینده ادامه می یابد.

جریان سیلابی رودخانه های خوزستان فعلا متوقف شده است

اهواز - ایرنا - مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، با بیان اینکه جریان سیلابی به رودخانه های استان فعلا متوقف شده گفت: کاهش خروجی سدها به پایین دست تا زمان بارش های آینده ادامه می یابد.

ورود سیلاب به محدوده شهرستان‌های دشتی و دیر

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای بوشهر گفت: با رها سازی آب از سد سلمان فارسی استان فارس سیلاب وارد محدوده شهرستان‌های دشتی و دیر خواهد شد.

دشتی در زمینه کشت‌های گلخانه‌ای و آبیاری تحت فشار پیشرو است

بوشهر - فرماندار دشتی گفت: شهرستان دشتی در زمینه کشت‌های گلخانه‌ای و آبیاری تحت فشار در سطح استان پیشرو است.

بارندگی در دشتی 208 درصد افزایش داشته است

بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال آبی جاری( مهرماه 97 تا کنون) 299 میلیمتر باران در این شهرستان باریده است که نسبت به سال آبی گذشته که 96 میلمتر بود بیش از 208 درصد رشد نشان می دهد.

کتاب تحولات اقتصادی دشتی رونمایی شد

بوشهر-ایرنا- درآیینی روز سه شنبه با حضور مسئولان ازکتاب 'تحولات اقتصادی دشتی در دو قرن اخیر' رونمایی و 'طیبه ادریسی' نویسنده آن تجیل شد.

91 کلاس درس توسط خیران در دشتی احداث شد

بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در پنج سال گذشته تعداد 91 کلاس درس توسط خیران مدرسه ساز در این شهرستان ساخته شده است.

قم| حوزه‌های علمیه باید با شناخت رسانه وارد جریان تبلیغ شوند

مدیر جامعه الزهرا با بیان اینکه عدم مدیریت رسانه، سهم مهمی در آلودگی و بحران در جامعه دارد و آثار منفی زیادی بر جای می‌گذارد، گفت: حوزه‌های علمیه باید با شناخت رسانه، وارد جریان تبلیغ شوند که این امر نیازمند کسب سواد رسانه ای است.

بهاره رهنما وارد «ماربازی» شد

بهاره رهنما در نمایش «ماربازی» به کارگردانی صحرا فتحی و سعید دشتی به ایفای نقش می‌پردازد.

۵ پروژه ورزشی شهرستان دشتی تا پایان سال تکمیل می‌شود

بوشهر - مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: پنج پروژه ورزشی در شهرستان دشتی تا پایان سال تکمیل می‌شود.

سیلاب 480 میلیارد ریال زیان به کشاورزان یزد وارد کرد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: در جریان بارندگی اوایل فروردین 1398، 480 میلیارد ریال زیان به محصول زراعی، باغی، دامداری، قنات و راه های بین مزارع این استان وارد شد.

احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها در یزد

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد، با اشاره به کاهش چهار تا هفت درجه دمای هوا طی امروز و فردا، گفت: همچنان احتمال سیلابی شدن مسیرها و آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد.

تلاش برای پایدار نگه داشتن شبکه برق در شرایط سیلابی خوزستان+عکس

کارکنان صنعت برق برای پایدار نگه داشتن شبکه برق و وصل بودن مستمر جریان برق، باید از سیلاب‌ها گذشته و به این دکل‌ها و تأسیسات برقی رسیدگی کنند.

سیلاب به 698 واحد مسکونی کلاله خسارت وارد کرد

گنبدکاووس- ایرنا– فرماندار کلاله گفت: در جریان بارندگی و سیلاب اخیر به 698واحد مسکونی در شهر و روستاهای این شهرستان خسارت وارد شد.

مدیری که دانش آموزان را با تراکتور از سیل گذر می دهد

بجنورد- ایرنا- یک مدیر مدرسه در روستای یکه سعود از توابع شهرستان مرزی راز و جرگلان خراسان شمالی چند هفته ای است که دانش آموزان را با تراکتور خود از جریان سیلابی رودخانه عبور داده و به مدرسه می رساند.

گاز هفت روستای بخش شعیبیه شوشتر وارد مدار شد

اهواز - ایرنا - رییس اداره گاز شهرستان شوشتر گفت: جریان گاز هفت روستای بخش شعیبیه شوشتر وارد مدار شد، اما گاز 14روستای دیگر همچنان قطع است.

جاری شدن سیلاب در رودخانه شهر تفت یزد برای دومین بار

یزد-ایرنا-سیلابی که شنبه شب بدنبال بارشهای شدید باران در مناطق روستایی تفت ، در رودخانه خشک این شهر جریان یافته بود صبح امروز یکشنبه ،مردم استان را برای دومین بار به اطراف این رودخانه کشاند.آخرین روان آبی که در این رودخانه جاری شد حدود 30 سال قبل بود

مدیری که با تراکتور دانش آموزان را به مدرسه می رساند

بجنورد- ایرنا- مدیر مدرسه روستای یکه صعود شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی چند هفته ای است که دانش آموزان را با تراکتور خود از جریان سیلابی رودخانه عبور می دهد و به مدرسه می رساند.