کارکنان نیروهای مسلح با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند

شهرری- ایرنا- فرماندهان و کارکنان وظیفه نیروهای مسلح امروز(دوشنبه) به مناسبت آغاز یازدهمین جشنواره «جوان سرباز» با آرمان های والای امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.مطالب مرتبط

کارکنان نیروهای مسلح با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند

شهرری- ایرنا- فرماندهان و کارکنان وظیفه نیروهای مسلح امروز(دوشنبه) به مناسبت آغاز یازدهمین جشنواره «جوان سرباز» با آرمان های والای امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

ورزشکاران ارتش با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند

شهرری- ایرنا ـ ورزشکاران و قهرمانان ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) به مناسبت بیستمین سالگرد شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی و آغاز جشنواره فرهنگی ورزشی این نیرو با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی با آرمان های والای امام راحل تجدید می

ورزشکاران ارتش با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند

شهرری- ایرنا ـ ورزشکاران و قهرمانان ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) به مناسبت بیستمین سالگرد شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی و آغاز جشنواره فرهنگی ورزشی این نیرو با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی با آرمان های والای امام راحل تجدید می

فرماندهان و کارکنان ارتش با آرمان‌های امام(ره) تجدید میثاق کردند

جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی، در آستانه فرار رسیدن روز ارتش، با حضور در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان‌های امام راحل تجدید پیمان کردند.

تجدید میثاق ورزشکاران و قهرمانان ارتش با آرمان‌های امام

ورزشکاران و قهرمانان ارتش جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند

تجدید بیعت ورزشکاران ارتش با آرمان‌های امام خمینی (ره)

ورزشکاران و قهرمانان ارتش جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند

فرماندهان و کارکنان ارتش با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند

در آستانه روز ارتش، فرماندهان و کارکنان ارتش با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

نظامیان گنبدی با همرزمان شهیدشان تجدید میثاق کردند

گنبدکاووس - ایرنا - جمعی از نیروهای مسلح مستقر در شهرستان گنبدکاووس در آستانه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز پنجشنبه، گلزار همرزمان شهیدشان را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

تجدید میثاق سربازان با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره)

ارتش و تجدید بیعت با انقلاب اسلامی و مردم

استان ها- ایرنا- 29 فروردین دیگری به نام روز ارتش فرا رسید و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در این روز در سراسر کشور بار دیگر با انقلاب اسلامی و آرمان خدمت به مردم تجدید بیعت کردند.

مسئولان تالش با شهدای دفاع مقدس تجدید پیمان کردند

آستارا - ایرنا - مسئولان تالش بمناسبت اعیاد شعبانیه، گلزار شهدای این شهرستان را عطرافشانی و با شهیدان دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

نیروهای مسلح با تقسیم کار مناسب توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان سفر به استان خوزستان و بازدید از روند خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان با حضور در قرارگاه کربلای نیروهای مسلح خوزستان در نشستی با فرماندهان ارشد نیروهای مسلح منطقه به بررسی آخرین اقدامات و راهکارهای نیروهای مسلح در مقابل

تکذیب اظهارات سعید قاسمی/تاکید بر تطبیق احزاب با قانون جدید/دادگاه چهارم موسسات مالی و...

تجدید میثاق فرماندهان و کارکنان ارتش با آرمان‌های امام خمینی(ره)، تشکیل فراکسیون مقابله با تحریم آمریکا در مجلس؛ به زودی، مخالفت مجلس با سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین، ضربه به ۲۰ تیم وابسته به گروهک های تکفیری در سال ۹۷، چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده چند

نیروهای مسلح به خوبی در امدادرسانی به سیل زدگان عمل کردند

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با یادآوری دغدغه رهبر معظم انقلاب در خصوص امدادرسانی به مناطق سیل زده، گفت: با دستور حضرت آیت الله خامنه ای همه نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه پای کار آمدند و بسیار خوب در امداد رسانی عمل کردند.

تجدید پیمان سربازان گمنام امام زمان (عج) با شهدا

در آستانه ولادت با سعادت امام عصر (عج) و همزمان با آغاز هفته سربازان گمنام مدیرکل ومعاونان اداره کل اطلاعات و حراست دستگاههای اجرایی استان سمنان با آرمان های شهدا تجدید پیمان کردند.

مسابقات ورزشی کارکنان ادارات در بیله سوار

به مناسبت گرامیداشت روز ارتش مسابقه طناب کشی ، فوتسال و پرتاب دارت بین سربازان نیروهای مسلح و کارکنان ادارات شهرستان بیله سوار برگزار شد.

آمریکا توانایی تضعیف نیروهای مسلح ایران را ندارد

تهران-ایرنا-وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: آمریکا با کارهای احمقانه نمی تواند تفاوتی بین نیروهای مسلح ایجاد کرده و آنها را تضعیف کند.

مازندران| امنیت جامعه به همت سربازان گمنام امام زمان و نیروهای مسلح به دست‌ آمده است

امام جمعه موقت ساری با تاکید بر تقویت قوای مسلح در جامعه گفت: رسانه‌ای کردن عملکرد سربازان گمنام امام زمان در جامعه صورت گیرد.

رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه- ایرنا- رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمانشاه روز پنجشنبه به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در بزرگراه امام خمینی (ره) برگزار شد.

ملت های منطقه قدران تلاش نیروهای مسلح ایران هستند

شاهرود - ایرنا - امام جمعه شاهرود گفت: کارنامه نیروهای مسلح ایران در مقابله با تروریست ها درخشان بوده و مردم و دولت های منصف منطقه قدردان آن ها هستند.