شهردار : هشت میلیون متر مکعب آب از معابر کرمان جمع آوری شد

کرمان - ایرنا - شهردار کرمان با اشاره به بارندگی های اخیر در شهر گفت: شهرداری کرمان با همکاری برخی دستگاه ها در مجموع هشت میلیون لیتر آب بارندگی را از معابر کرمان جمع آوری و به خارج از شهر هدایت کرده است.مطالب مرتبط

شهردار : هشت میلیون متر مکعب آب از معابر کرمان جمع آوری شد

کرمان - ایرنا - شهردار کرمان با اشاره به بارندگی های اخیر در شهر گفت: شهرداری کرمان با همکاری برخی دستگاه ها در مجموع هشت میلیون لیتر آب بارندگی را از معابر کرمان جمع آوری و به خارج از شهر هدایت کرده است.

80 میلیون متر مکعب آب بارش های اخیر و نوروزی در خراسان شمالی از دست رفت

بجنورد- ایرنا- نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به 80 میلیون متر مکعب آب با وجود این که زیر سازی های ذخیره آن در خراسان شمالی وجود دارد، از دست رفت.

آبگیری سد نهرین طبس

ایرنا - بیرجند - سد نهرین طبس با ظرفیت 4 میلیون و 800 متر مکعب که پیش از بارندگی روز شنبه در این شهرستان، یک میلیون لیتر مکعب تخلیه شده بود، در پی باران شدید طی چند روز گذشته مجددا آبگیری و تمام ظرفیت سد تکمیل شد.(عکس از سجاد نجفی).*3*12*

هشت میلیون متر مکعب آب در سدهای خاکی بافق ذخیره شد

یزد- ایرنا- رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری بافق گفت: با بارندگی های اخیر هشت میلیون متر مکعب آب در 9 سد خاکی این شهرستان ذخیره شد.

‌آغاز پاکسازی معابر و رفع آسیب‌دیدگی‌ها به تأسیسات و معابر بندرعباس

‌شهردار بندرعباس از آغاز پاکسازی معابر اصلی و فرعی شهر با پایان بارندگی‌ها خبر داد.

آبگیری دو میلیون متر مکعبی سد استقلال میناب در پی بارندگی‌های اخیر

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان گفت: در پی بارندگی‌های اخیر حجم آب سد استقلال میناب به صد و دو میلیون متر مکعب رسید که دو میلیون متر مکعب آبگیری شد.

یک میلیون متر مکعب آب در سدهای خاکی سبزوار ذخیره شد

سبزوار- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: در پی بارندگی های 2 ماه گذشته بیش از یک میلیون متر مکعب آب در 14 سد خاکی این شهرستان ذخیره شد.

طرح‌ آبخیزداری «ده بالا» ۹۰ درصد شهر کرمان را ایمن می کند

کرمان - شهردار کرمان گفت: با اجرای طرح‌های آبخیزداری و آبخوان داری در «ده بالا» حدود ۹۰ درصد تهدید سیلاب برای شهر کرمان رفع می‌شود.

انتقال روزانه 2 میلیون متر مکعب آب سد طالقان به دشت قزوین

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با اشاره به افزایش حجم خروجی آب سد طالقان به سمت دشت قزوین،گفت: روزانه شاهد انتقال 2 میلیون متر مکعب آب از این سد به اراضی و کشتزارهای استان هستیم.

25 میلیون متر مکعب آب تالاب الله آباد از قزوین خارج می شود

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: 25 میلیون متر مکعب آب شیرین تالاب الله آباد به دلیل زهکشی نامناسب از استان خارج شده و به سمت نمکزار قم روانه می شود.

رهاسازی ۲۵ میلیون متر مکعب آب سد قلعه چای

۲۵ میلیون متر مکعب آب از سد قلعه چای عجب شیر به دریاچه ارومیه رهاسازی شده است.

مهار 3 میلیون متر مکعب رواناب در سد رزه شهرستان درمیان

3 میلیون متر مکعب رواناب پس از بارندگی های هفته جاری در سد رزه شهرستان درمیان مهار و ذخیره شد.

سیلاب شرق و جنوب کرمان را تهدید می‌کند

کرمان - شهردار کرمان گفت: در صورت بارندگی زیاد خطر سیلاب دو ناحیه شهر کرمان را از شرق و جنوب تهدید می‌کند.

رهاسازی 560 میلیون متر مکعب آب از سدهای آذربایجان غربی به دریاچه ارومیه

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی گفت: در فروردین‌ماه سال جاری 560 میلیون متر مکعب آب از سدهای استان به سمت دریاچه ارومیه رهاسازی شده است.]]>

باران سیل آسا از شمال تا جنوب کرمان

میزان باران در مناطِق جنوبی کرمان به بیش از 50 میلی متر رسید و باعث آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و همچنین سیلابی شدن برخی مسیلها شد.

بارندگی شدید وسیلاب در برخی نقاط استان کرمان

بارش شدید باران و سیل دربرخی ازمناطق استان کرمان آبگرفتگی معابر ، طغیان رودخانه های فصلی را در پی داشت.

کمک های مردم در 130 پایگاه چراغ برات جمع آوری می شود

بیرجند - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: 130 پایگاه چراغ برات برای جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم در مساجد، معابر عمومی، آرامستان ها و مراکز نیکوکاری استان برپا شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس استان کرمان اعلام شد

شدت بارندگی و آبگرفتگی معابر مدارس قسمت‌هایی از استان کرمان را به تعطیلی کشاند.

شهروندان تالش خواستار جمع آوری سگ های ولگرد هستند

آستارا - ایرنا - افزایش سگ های ولگرد در برخی معابر شهر تالش، ناراحتی و نگرانی شهروندان را سبب شده است و تعدادی از اهالی، خواستار جمع آوری آنها از سوی مسئولان امر هستند.

فردا همه مقاطع تحصیلی در جنوب استان کرمان تعطیل هستند

مدیر کل مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه استانداری کرمان با یادآوری اینکه فقط یک روستا در رابر دچار آبگرفتگی شده است، اظهار کرد: تا این لحظه فقط آبگرفتگی معابر گزارش شده است، ضمن آنکه در حال حاضر بارندگی شدید در شهرستان کهنوج اعلام شده است.