80 درصد دانشجویان فنی خراسان شمالی جذب بازار کار می شوند

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: 80 درصد دانش آموختگان این مرکز آموزش عالی جذب بازار کار می شوند.مطالب مرتبط

تردد در جاده های خراسان شمالی بیشتر شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی از 45 دستگاه ترددشمار، میزان ترددهای ورودی به استان در سال گذشته به نسبت سال پیش از آن 8.7 درصد و ترددهای خروجی نیز 9.6 درصد افزایش داشته است.

60 درصد اعتبارات عمرانی استانی خراسان شمالی تخصیص یافت

بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: تاکنون 60 درصد اعتبارات عمرانی سال 97 از منابع استانی تخصیص یافته است.

دانشجویان دانشگاه علامه با فرصت های شغلی بازار کار آشنا می شوند

مدیر مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبایی از برگزاری جشنواره روشنا با هدف برقراری ارتباط دانشگاه با صنعت و معرفی فرصت‌های شغلی موجود در بازار کار کشور به دانشجویان خبرداد.

فرسوده شدن 35 درصد تجهیزات واحدهای تولیدی خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی گفت: ۳۰ تا ۳۵ درصد از تجهیزات واحدهای صنعتی در این استان فرسوده بوده و به روز نیستند.

۷.۵ درصد مردان خراسان شمالی اسامی مهدی و القاب آن دارند

بجنورد-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: ۷.۵ درصد از مردان این استان نام مهدی و یا القاب آن بزرگوار را بر خود دارند.

توزیع 40 تن گوشت منجمد تنظیم بازار در خراسان شمالی آغاز شد

بجنورد-ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: توزیع 40 تن گوشت منجمد گوساله برای تنظیم بازار این محصول از امروز در این استان آغاز شد.

نشست صمیمی مدیرکل اطلاعات خراسان شمالی با دانشجویان

نشست صمیمی مدیرکل اطلاعات خراسان شمالی با اعضای تَشکُل های دانشجویی دانشگاه بجنورد برگزار شد.

بیش از 433 هزار تن کالا از خراسان شمالی صادر شد

بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: 433 هزار و 700 تن کالا از این استان در سال گذشته صادر شد که نسبت به سال 96، 18.6 درصد کاهش دارد.

بیش از 433 هزار تن کالا از خراسان شمالی صادر شد

بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: 433 هزار و 700 تن کالا از این استان در سال گذشته صادر شد که نسبت به سال 96، 18.6 درصد کاهش دارد.

مدیرکل کمیته امداد:کمک های مردم خراسان شمالی 23درصد رشد یافت

بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: میزان مشارکت های مردمی این استان پارسال نسبت به سال ماقبل آن 23 درصد رشد داشته است.

یک مسئول خراسان شمالی نسبت به سرمازدگی باغ ها هشدار داد

بجنورد- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی نسبت به سرمازدگی باغ ها هشدار داد و گفت: استفاده مناسب کشاورزان از پتاسیم و اسیدهای آمینه 30 درصد مقاومت محصولات را به سرما افزایش می دهد.

۷۰ درصد از جمعیت خراسان‌شمالی زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند

بجنورد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: ۷۰ درصد از جمعیت این استان زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند و این سازمان همکاری و تعامل نزدیکی با دانشگاه علوم پزشکی دارد.

درآمدهای وصولی ثبت اسناد خراسان شمالی 44درصد رشد کرد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی گفت: درآمدهای وصولی ثبت اسناد و املاک این استان در سال 97 به نسبت سال ماقبل آن، 44 درصد رشد داشت.

30 درصد کارآموزان فنی‌وحرفه‌ای وارد حوزه کارآفرینی و اشتغال می‌شوند

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه 30 تا 35 درصد کارآموزان فنی‌وحرفه‌ای وارد حوزه کارآفرینی و اشتغال می‌شوند، گفت: کار آموز بعد از آموزش به عنوان ماده خام وارد بازار می‌شود و راه رسیدن به اشتغال دست خود فرد و دستگاههای مرتبط است.

امام جمعه بجنورد: مردم خراسان‌شمالی در کمک به مردم سیل‌زده از یکدیگر پیشی گرفتند

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: خوشبختانه مردم خراسان‌شمالی در کمک به مردم سیل‌زده از یکدیگر پیشی گرفته و با هم مسابقه خیرات دارند.

مدیرکل ثبت اسناد خراسان شمالی: صدور اسناد کاداستری مالکیت 22 رشد کرد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی گفت: صدور اسناد مالکیت تک برگ کاداستری در این استان در سال 97 نسبت به سال پیش از آن 22 درصد رشد داشت.

حفظ مزارع گندم خراسان‌شمالی با چنگ‌ و دندان

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: باید با چنگ و دندان مزارع گندم و جوی خراسان شمالی را حفظ کرد.

آبی که در خراسان شمالی بر باد رفت

خراسان شمالی یکی از استان‌هایی است که طی چند سال گذشته با پدیده خشکسالی مواجه بوده و با این مشکل دست و پنجه نرم کرده است.

۱۱۰ وقف در خراسان شمالی ثبت شد

بجنورد- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: سال گذشته ۱۱۰ وقف شناسایی و در سامانه جامع موقوفات استان ثبت شد.

سیلاب در خراسان شمالی چگونه مدیریت شد؟

خراسان شمالی یکی از استان‌هایی است که طی چند سال گذشته با پدیده خشکسالی مواجه بوده و با این مشکل دست و پنجه نرم کرده است.