734 کیلومتر از راه های تخریب شده استان اصفهان ترمیم شد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت : 734 کیلومتر راه آسیب دیده از بارش های جوی و سیل روزهای اخیر در سطح این منطقه ترمیم و بازسازی شده است.مطالب مرتبط

734 کیلومتر از راه های تخریب شده استان اصفهان ترمیم شد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت : 734 کیلومتر راه آسیب دیده از بارش های جوی و سیل روزهای اخیر در سطح این منطقه ترمیم و بازسازی شده است.

734 کیلومتر از محورهای تخریب شده از سیل در اصفهان، ترمیم شد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به وقوع سیل در محورهای مواصلاتی استان اصفهان و بروز خسارات متعدد، گفت: در جریان بارش سیل در محورهای مواصلاتی استان اصفهان 734 کیلومتر از محورهای تخریب شده ترمیم شد.

پل تخریب شده محور اهواز به خرمشهر ترمیم شد

اهواز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: پل تخریب شده محور اهواز_خرمشهر در کمتر از دو ساعت ترمیم شد.

تخریب ۲۵۰ کیلومتر از راه های مناطق عشایری سبزوار بر اثر سیل

سیلاب ۲۵۰ کیلومتر از راه های مناطق عشایری سبزوار را تخریب کرد که برای مرمت و اصلاح این راه ها حدود ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

کانال تخریب شده نیاتک هیرمند ترمیم شد

زاهدان- ایرنا- معاون دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: کانال و نهر (دایک) «نیاتک» شهرستان هیرمند که در اثر سیلاب تخریب شده بود پس از چهار روز با تلاش مدیریت بحران، سپاه، ارتش، نیروهای مرزبانی و انتظامی ترمیم شد.

خسارت 100 درصدی به 600 کیلومتر از راههای لرستان

این سیل 600 کیلومتر راه اصلی و روستایی و 240 پل بزرگ و کوچک را به طور صدردرصد تخریب کرد.

اخبار کوتاه از استان اصفهان

اصفهان - ایرنا - تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در حاشیه زاینده رود ، مایه کوبی دام ها و دریافت خون از داوطلبان در شهرضا به همراه سامانبخشی سی و سه پل و همایش ملی نگارگری و خوشنویسی خبرهای کوتاه امروز پنجشنبه استان اصفهان است.

ترمیم پل تخریب شده جاده اهواز- خرمشهر امشب به اتمام می رسد

اهواز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: ترمیم پل تخریب شده در جاده اهواز- خرمشهر امشب به اتمام می رسد.

پل تخریب شده جاده اهواز-خرمشهر در ترمیم است/تردد از مسیر کنارگذر

اهواز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تخریب یک پل در جاده اهواز به خرمشهر خبر داد و گفت: عملیات ترمیم پل در حال انجام است و تردد خودروها از مسیر کنارگذر آن انجام می شود.

آغاز تخریب ۲۰ ویلای غیر مجاز مستقر در حاشیه و یا بستر زاینده رود

اصفهان - رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: عملیات تخریب ساختمانهای ۲۰ ویلای مستقر در حاشیه و یا بستر رودخانه زاینده رود در شهر باغ بهادران آغاز و آزادسازی اراضی آنها نیز در حال انجام است.

تخریب زیر ساخت های ارتباطی استان بر اثر سیل +گزارش

810 کیلومتر از راههای ارتباطی استان و 750 پل بزرگ وکوچک در سیل اخیر خسارت دیده اند که برای بهسازی آنها 2 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

تخریب جنگل ها احتمال وقوع سیل را 30 درصد افزایش می دهد

اصفهان-ایرنا - استاد تمام گروه مهندسی آب دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: تخریب جنگل ها، مراتع و منابع طبیعی احتمال وقوع سیل را دستکم30 درصد بیشتر می کند.

تخریب جنگل ها احتمال وقوع سیل را30 درصد افزایش می دهد

اصفهان -ایرنا - استاد تمام گروه مهندسی آب دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: تخریب جنگل ها، مراتع و منابع طبیعی احتمال وقوع سیل را دستکم30 درصد بیشتر می کند.

مسیر ریلی خرمشهر‌ ـ اهواز ـ اندیمشک ترمیم شد

گروه استان‌ها ـ مدیرکل راه آهن جنوب از ترمیم و بازگشایی مسیر ریلی خرمشهرـ اهواز ـ اندیمشک ترمیم خبر داد.

یک استان اصفهان داریم و خواهیم داشت

معاون عمرانی استانداری اصفهان به طرح مباحثی مثل استان اصفهان شمالی واکنش نشان داد و گفت: یک استان اصفهان داریم و تا همیشه این استان با همین نام باقی خواهد ماند و پسوند شمالی و جنوبی هم به این استان اضافه نخواهد شد.

سیل‌بند منطقه عین 2 ترمیم و بازسازی شد

فرمانداری اهواز در اطلاعیه‌ای از آسیب جزئی سیل بند عین 2 و ترمیم آان خبر داد.

سرعت تندباد در اردبیل به 70 کیلومتر بر ساعت رسید

سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال حاضر سرعت تندباد در اردبیل به 70 کیلومتر بر ساعت رسیده و بیشینه آن در برخی از مناطق استان به ویژه در مناطق مرکزی به 90 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

سیل بند عین ۲ ترمیم شد+فیلم

دقایقی پیش سیل‌بند عین دو ترمیم و از رسیدن آب به اهواز جلوگیری شد.]]>

ترمیم سیل بند شیبان خوزستان با هلی برد در مهار سیل موثر بود

اهواز - ایرنا - نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در سیل خوزستان گفت: ترمیم سیل بند شهر شیبان از توابع شهرستان باوی از طریق عملیات هلی برد، از اقدامات موثر به منظور کنترل سیلاب بود که توسط نیروهای جهادی استان البرز انجام شد.

ترمیم سیل بند شیبان با عملیات هلی برد در مهار سیل موثر بود

اهواز - ایرنا - نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در سیل خوزستان گفت: ترمیم سیل بند شهر شیبان از توابع شهرستان باوی از طریق عملیات هلی برد، از اقدامات موثر به منظور کنترل سیلاب بود که توسط نیروهای جهادی استان البرز انجام شد.