یکصد تن علوفه بین دامداران سیل زده شوش توزیع شد

دزفول - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی شهرستان شوش گفت: یکصد تن علوفه سبوس گندم به صورت بلاعوض بین دامداران شوشی خسارت دیده از سیل توزیع شد.مطالب مرتبط

یکصد تن علوفه بین دامداران سیل زده شوش توزیع شد

دزفول - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی شهرستان شوش گفت: یکصد تن علوفه سبوس گندم به صورت بلاعوض بین دامداران شوشی خسارت دیده از سیل توزیع شد.

توزیع نهاده دامی میان دامداران سیل زده بابلسر

مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت : 60 تن سبوس و جو یارانه دار میان دامداران خسارت دیده سیل اخیر این شهرستان توزیع شد.

بارندگی 30 درصد از هزینه علوفه دام عشایر خراسان رضوی کاست

مشهد- ایرنا- مدیرکل امورعشایر خراسان رضوی گفت: بارندگیهای اخیر هزینه پرواربندی و تامین علوفه برای دام عشایر در این استان را 30 درصد کاهش داده است.

جهاد کشاورزی استان تهران مکلف به تأمین و ارسال علوفه دام‌ها به خوزستان شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از تکلیف جهاد کشاورزی استان تهران نسبت به تأمین و ارسال نیاز علوفه دام‌ها در مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد.

98 پرونده تخلف برای دامداران در مهاباد تشکیل شد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره مناطع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: امسال در قالب طرح مدیریت چرا، 98 پرونده تخلف برای دامداران این شهرستان تشکیل شده است.

سیل 54 میلیارد ریال به مراتع و دامداران گنبدکاووس خسارت زد

گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: بر اثر بارش های روزهای پایانی سال 97 و اوایل امسال و جاری شدن سیلاب، حدود 54 میلیارد ریال به زیرساخت های حوزه مراتع و دامداران این شهرستان خسارت وارد شد.

مدیر اتحادیه دامداران سمنان: 20 درصد دامداری ها تعطیل شد

سمنان- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه دامداران استان سمنان گفت: حدود 20 درصد دامداری های صنعتی استان در سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی متناسب نبودن هزینه و درآمد تعطیل شدند.

تولید ۱.۸ میلیون تن محصولات علوفه‌ای در استان تهران

یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن محصولات علوفه‌ای در استان تهران تولید می‌شود.]]>

سیل به بیش از یکصد مکان ورزشی کشور خسارت زد

ساری - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت : سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی در کشور خسارت زد که در چارچوب تصمیمات دولت پس از ترمیم بخش‌های مردمی ، اماکن ورزشی هم ترمیم‌ و بازسازی خواهد شد.

پرداخت 20 میلیارد ریال غرامت به دامداران خسارت دیده گلستان

گرگان - ایرنا - مدیر کل دامپزشکی گلستان گفت که 20 میلیارد ریال غرامت به دامداران خسارت دیده از بیماری سل و تب مالت از محل منابع ملی تامین و پرداخت شد.

قرائتی: یکصدشهیدرجایی می خواهیم تا آموزش وپرورش را تغییر دهد

تهران-ایرنا- حجت الاسلام «محسن قرائتی» رئیس ستاد اقامه نماز با انتقاد از وضعیت آموزشی و ضعف مهارت دانش آموختگان گفت: یکصد شهیدرجایی و یکصد نواب صفوی می خواهیم که خاک آموزش و پرورش را عوض کند تا شاهد دهها میلیون تحصیلکرده بی مهارت نباشیم، این فاجعه برای کش

سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی کشور خسارت زد

ساری - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت : سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی در کشور خسارت زد که در چارچوب تصمیمات دولت پس از ترمیم بخش‌های مردمی ، اماکن ورزشی هم ترمیم‌ و بازسازی خواهد شد.

یکصد‌ و‌ سی و ششمین جلسه شورای شهر تهران آغاز شد

جان بولتون: روسیه یکصد نفر نیروی نظامی به ونزوئلا اعزام کرده است

بسته حمایتی دوم در انتظار تامین اعتبار/تغییری در روش توزیع نداریم

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه به محض اختصاص مابه‌التفاوت ارز پتروشیمی‌ها، بسته حمایتی مرحله دوم را توزیع می‌کنیم، گفت: بسته حمایتی دوم نیز همچون مرحله اول، توزیع خواهد شد.

ضرورت تشدید نظارت بر نحوه توزیع گوشت مرغ در استان سمنان

سمنان- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان، با بیان اینکه توزیع مرغ در سراسر استان باید به قیمت مصوب و یکسان باشد، گفت: نظارت های لازم برای توزیع مرغ در استان تشدید شود.

آتش سوزی گاوداری 3 هزار راسی در دنا؛ انبار علوفه در آتش سوخت

سرپرست فرمانداری دنا گفت: گاوداری 3 هزار راسی واقع در منطقه گندی خوری طعمه حریق شد.

توزیع اقلام به سیل زدگان خوزستان ساماندهی می شود

اهواز – ایرنا- استاندار خوزستان گفت: بیشترین بی نظمی در توزیع اقلام مورد نیاز سیل زدگان خوزستان، مربوط به توزیع اقلام غذایی است که این مساله به زودی ساماندهی می شود.

خراسان شمالی| توزیع 8000 غذای گرم توسط سپاه در مناطق سیل‌زده به روایت تصویر‌

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خراسان شمالی توزیع 8000 غذای گرم در دهستان‌های راز و جرگلان را در دستور کار قرار داده است و همچنین نیروهای بسیج مردمی در حال توزیع پلاستیک برای پوشش سقف منازل مردم آسیب دیده هستند.

کمیته جذب و توزیع برای شفافیت زکات در استان فارس تشکیل شود

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به لزوم تشکیل کمیته جذب و توزیع در بحث زکات گفت: باید توزیع زکات به صورت شفاف باشد.