افزایش دما و وزش باد شدید برای البرز پیش بینی شد

کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده افزایش دما و وزش باد شدید برای استان پبیش بینی می شود.مطالب مرتبط

افزایش دما و وزش باد شدید برای البرز پیش بینی شد

کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده افزایش دما و وزش باد شدید برای استان پبیش بینی می شود.

افزایش دما و وزش باد شدید برای البرز پیش بینی شد

وزش باد شدید و بارش رگباری برای البرز پیش بینی شد

کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی سه روز آینده وزش باد شدید و بارش های رگباری برای این استان پیش بینی می شود.

افزایش دما و وزش باد برای البرز پیش بینی شد

کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی سه روز آینده افزایش دما و وزش باد برای این استان پیش بینی می شود.

افزایش ابر و وزش باد شدید تا دو روز آینده

اداره کل هواشناسی استان افزایش ابر و وزش باد شدید و طوفان لحظه‌ای برای مناطق شرق و غرب استان را پیش بینی کرده است.

پیش بینی وزش باد و افزایش ابر در سمنان

جو پایدار ، افزایش ابر از بعد از ظهر و وزش باد شدید پیش بینی هواشناسان برای 24 ساعت آینده استان سمنان است

پیش بینی باد ، گرد و خاک و افزایش دمای هوا در سمنان

جو پایدار ، وزش باد شدید از جهت غربی و جنوب غربی، گرد و خاک و افزایش دمای هوا بین 3 تا 6 درجه پیش بینی هواشناسان برای 48 ساعت آینده استان سمنان است

وزش باد شدید در تهران و ۵ استان دیگر

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه امروز (۳ اردیبهشت) بارش باران در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی شدید است از وزش باد شدید در استان‌های تهران، البرز، قزوین، قم، مرکزی و اصفهان خبر داد.

هواشناسی زنجان درباره وزش بادهای شدید هشدار داد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان از انتشار اطلاعیه هشدار این اداره کل در باره وزش بادهای شدید خبر داد و گفت: در اثر نفوذ یک سامانه جوی، از فردا / سه شنبه/ افزایش پوشش ابر و وزش بادهای شدید را در سطح استان شاهد خواهیم بود.

پیش بینی رگبار باران و وزش باد شدید از فردا

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی رگبار باران و وزش باد به نسبت شدید در این استان خبر داد.

کاهش ۵ تا ۷ درجه‌ای دما در شمال و شرق کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه فردا (۲ اردیبهشت) یک سامانه بارشی از غرب کشور وارد ایران می‌شود از وزش باد شدید در برخی استان‌ها از جمله تهران و البرز خبر داد.

وزش باد شدید در تهران طی فردا

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه هوای پایتخت در حال حاضر در شرایط پاک قرار دارد، گفت: طی برخی ساعات فردا (۳۱ فروردین) وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

پیش بینی پایان هفته بارانی در سمنان

با ادامه سامانه بارشی ، هواشناسان برای وضعیت جوی استان سمنان تا روز سه شنبه ، بارش باران ، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی کردند . شدت این فعالیت ها در برای نواحی شمالی استان سمنان بیشتر است.

پیش بینی افزایش ۵ برابری برداشت کلزا در شهرستان رودبار

رودبار- رئیس جهاد کشاورزی رودبار با اشاره به پیش بینی افزایش حدود ۵ برابری برداشت محصول کلزا در این شهرستان برای سال زراعی جاری، گفت: براساس این پیش بینی ها امسال ۱۲۰۰ تن کلزا برداشت می شود.

بارش‌ها تضمینی برای نبود خشکسالی‌ نیست/اجرای طرح سامانه پیش‌بینی و هشدار سیل شیراز ابتر ماند

رییس پژوهشکده هواشناسی با بیان اینکه رخداد بارش‌های اخیر دلیلی بر این نیست که ما سال آینده خشکسالی شدید نداشته باشیم، درباره اقدامات این پژوهشکده برای ایجاد سامانه‌های پیش‌بینی و هشدار سیل در حوضه‌های آبریز گفت: در سال ۹۶ پیشنهاد انجام طرح سامانه پیش‌بینی

پیش بینی بارش های سنگین و صاعقه برای سیستان و بلوچستان

برای اغلب نقاط سیستان و بلوچستان از عصر امروز تا دوشنبه بارش های شدید پیش بینی شده است.

آماده‌باش همه دستگاه‌های زنجان برای مقابله با وزش باد شدید

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: در روزهای آتی وزش باد شدید پیش‌بینی شده و همه دستگاه‌ها باید در حالت آماده‌باش باشند.

وزش باد شدید در نوار غربی ایران از فردا شب

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: برای فردا شب و روز چهارشنبه (۲۷ و ۲۸ فروردین) وزش باد در مناطق غرب و شمال غرب ایران سرعت قابل ملاحظه و شدید خواهد داشت و احتمال شکستن شاخه‌های سست وجود دارد.

پیش بینی وزش باد، گرد و غبار و مواج شدن دریا

اداره کل هواشناسی هرمزگان تا پایان هفته بویژه در ساعات بعد از ظهر و شب برای مناطق ساحلی و جزایر استان، وزش باد نسبتاً شدید، گرد و غبار و مواج شدن دریا پیش بینی کرد.

آیا مصوبه افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان قابلیت اجرایی دارد؟

مرکز پژوهش‌های مجلس درباره امکان افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان با توجه به قانون بودجه ۹۸ اعلام کرد: اعتبارات پیش بینی شده برای افزایش حقوق برای تحقق این احکام کفایت می‌کند.