هرمزگان از ظرفیت های اقتصادی بالایی برخوردار است

بندرعباس- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: نتیجه برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری باید در راستای تحقق اهداف آن عملی شود و به دلیل این که هرمزگان از ظرفیت های بالای اقتصادی و شیلاتی برخوردار است باید از بهترین فرصت ها استفاده کرد.مطالب مرتبط

هرمزگان از ظرفیت های اقتصادی بالایی برخوردار است

بندرعباس- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: نتیجه برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری باید در راستای تحقق اهداف آن عملی شود و به دلیل این که هرمزگان از ظرفیت های بالای اقتصادی و شیلاتی برخوردار است باید از بهترین فرصت ها استفاده کرد.

معاون وزیر امور خارجه: هرمزگان ظرفیت های اقتصادی بالایی دارد

بندرعباس- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: نتیجه برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری باید در راستای تحقق اهداف آن عملی شود و به دلیل این که هرمزگان از ظرفیت های بالای اقتصادی و شیلاتی برخوردار است، باید از بهترین فرصت ها استفاده کرد.

ظریف : استان البرز از ظرفیت های بالایی برخوردار است

کرج - ایرنا - وزیر امور خارجه با ابراز خرسندی برای توفیقات استان البرزدر جذب سرمایه های خارجی گفت: این استان از ظرفیت های بالایی در بخش های مختلف از جمله گردشگری برخوردار است.

توسعه مناسبات تجاری تهران و اسلام آباد در گرو شناخت ظرفیت های دو طرف است

تهران- ایرنا- کارشناس مسائل شبه قاره گفت: پاکستان از قدرت مانور اقتصادی بالایی برخوردار است و می تواند بویژه در شرایط کنونی نقش مهمی در مراودات تجاری ایران داشته باشد. این امر در گرو شناخت کافی دو کشور از ظرفیت های یکدیگر است.

هرمزگان از ظرفیتی بکر برای سرمایه گذاری برخوردار است

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: این استان از توانایی ها و ظرفیت های بکری برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی برخوردار است.

سالن های ورزشی کرج دارای ظرفیت بالایی هستند

کرج - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر کرج اعلام کرد که سالن های ورزشی مدیریت شهری دارای ظرفیت بالایی بوده به طوریکه 200 هزار ورزشکار می توانند از این فضاها بهره مند شوند.

جشنواره ژکال ظرفیت بالایی برای دانشجویان دارد

تهران - ایرنا - مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: حضور فعال دانشجویان در این جشنواره نشان می دهد که ژکال ظرفیت بالایی برای حضور دانشجویان رشته های هنری دارد.

ظرفیت های اقتصادی یزد در جهت رونق تولید به کار گرفته شود

یزد - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد با اشاره به نامگذاری 98 به سال رونق تولید، ظرفیت ها و توانمندی های خوب اقتصادی استان را یادآور شد و گفت: باید از این ظرفیت ها در راستای رونق تولید بهره گرفت .

اعطای تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی در هرمزگان

بنگاه‌های اقتصادی برای دریافت تسهیلات به سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان مراجعه کنند.

معاون ظریف: طرح تهاتر با خارج می‌تواند کمک کننده تولیدکنندگان باشد

معاون دیپلماسی اقتصادی وزیرامور خارجه با بیان که نمی دانم چرا با وجود این همه ظرفیت و نعمت خدادادی شاهد عدم جذب سرمایه‌گذاری قدرتمندی در هرمزگان هستیم، گفت: این استان باید کمک حال اقتصاد کشور باشد، پس باید مشکلات را شناسایی کنیم و تلاش‌های اقتصادی بیشتری

پنل تخصصی معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری صنعت،معدن وتجارت هرمزگان

بندرعباس – ایرنا – پنل تخصصی معرفی ظرفیت هاومزیت های سرمایه گذاری بخش صنعت،معدن وتجارت هرمزگان با حضور علاقه مندان به سرمایه گذاری دراین بخش عصر دوشنبه دربندرعباس برگزار شد.

رونق تولید به معنای شکوفایی ظرفیت های اقتصادی است

ظرفیت‌های زیادی برای شکوفایی اقتصادی در کشور وجود دارد که موجب رونق تولید می‌شود و نباید از آن‌ها غافل شویم.

تارتار: آبروی پارس جنوبی از همه چیز مهمتر است

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی با بیان اینکه آبروی تیم از اهمیت زیادی بالایی برخوردار است، گفت: با بازیکنانی که بخواهند تمرینات تیم را تعطیل کنند به شدت برخورد می کنیم.

حریم‌تان را در یوتیوب خصوصی کنید

یکی از مسائلی که در سال‌های اخیر از اهمیت بالایی برخوردار شده است، حفاظت از حریم خصوصی و افزایش امنیت سایبری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است که به نظر می‌رسد برای خیل عظیمی از کاربران تاکنون دردسرهای کوچک و بزرگ متعددی را ایجاد کرده است.

کشتی صحرا

شتر با شرایط جغرافیایی مناطق خشک و نیمه خشکی مثل قم سازگار است و پرورش آن بازده اقتصادی بالایی دارد.

طراحی ربات مارگونه برای اعمال جراحی پزشکی

تهران- ایرنا- محققان دانشگاه هاروارد با استفاده از گونه‌ای اوریگامی توانستند ربات نرمی شبیه به مار تولید کنند که از سرعت و دقت بالایی برخوردار است. این ربات در حوزه پزشکی بسیار کارآمد خواهد بود.

پژوهش در حوزه دندانپزشکی، اهمیت بسیاری دارد

پژوهش در حوزه دندانپزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند ما را در اجرای برنامه‌های پیشگیری، کمک کند

۳۵۰۰ شغل جدید در مناطق کم‌برخوردار استان بوشهر ایجاد می‌شود

بوشهر - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با پرداخت تسهیلات روستایی- عشایری سه هزار و ۵۰۰ شغل جدید در مناطق کم‌برخوردار استان بوشهر ایجاد می‌شود.

هرمزگان روی ریل سرمایه گذاری

بندرعباس- ایرنا- برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان در هفته جاری فرصتی شد تا مسوولان و صاحبنظران ضمن معرفی ظرفیت های این استان، از آن به عنوان مثلث سود و فرصتی طلایی برای بازگشت سرمایه گذاران داخلی و خارجی نام ببرند.

هرمزگان روی ریل سرمایه گذاری

بندرعباس- ایرنا- برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان در هفته جاری فرصتی شد تا مسوولان و صاحبنظران ضمن معرفی ظرفیت های این استان، از آن به عنوان مثلث سود و فرصتی طلایی برای بازگشت سرمایه گذاران داخلی و خارجی نام ببرند.