اقدام آمریکا علیه سپاه، هدیه انتخاباتی به نتانیاهو بود

پکن - ایرنا - مدیر مرکز تحقیقات خاورمیانه دانشگاه شیامن چین گفت: از آنجا که آمریکا همیشه ایران را بزرگترین دشمن اسراییل می داند اقدام واشنگتن علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را باید هدیه انتخاباتی ترامپ برای تل آویو دانست.مطالب مرتبط

اقدام آمریکا علیه سپاه، هدیه انتخاباتی به نتانیاهو بود

پکن - ایرنا - مدیر مرکز تحقیقات خاورمیانه دانشگاه شیامن چین گفت: از آنجا که آمریکا همیشه ایران را بزرگترین دشمن اسراییل می داند اقدام واشنگتن علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را باید هدیه انتخاباتی ترامپ برای تل آویو دانست.

تصمیم آمریکا، هدیه به نتانیاهو است

وزیر امور خارجه تصریح کرد :­اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران هدیه انتخاباتی به نتانیاهو است.

تروریست خواندن سپاه، هدیه انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو است

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی نوشت: تقدیم جولان و اعلام تروریست بودن سپاه، دو هدیه انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو است.

اقدام آمریکا باعث افزایش محبوبیت سپاه شد

تهران- ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را هدیه انتخاباتی به نتانیاهو عنوان کرد و گفت: این اقدام آمریکا نتیجه عکس داد و باعث شد محبوبیت سپاه افزایش یابد.

واکنش ظریف به اقدام خصمانه تازه آمریکا علیه ایران

تهران - ایرنا- وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اقدام خصمانه تازه آمریکا علیه ایران تصریح کرد که این ­اقدام واشنگتن علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران هدیه غلط و نابجای انتخاباتی به نتانیاهو است.

شبکه عراقی: اقدام ترامپ هدیه جدید انتخاباتی به نتانیاهو بود

بغداد – ایرنا – شبکه تلویزیونی آفاق عراق در تحلیلی از اقدام اخیر واشنگتن در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم، آن را اقدامی نامشروع و صرفا هدیه ای به نتانیاهو در انتخابات پیش روی دراین رژیم دانست.

رسانه های آلمان : اقدام ترامپ علیه سپاه پیامدهای سنگینی برای آمریکا دارد

تهران - ایرنا - رسانه های آلمانی روز (سه شنبه) ، اقدام رییس جمهوری آمریکا علیه سپاه پاسداران را اقدامی بی سابقه با پیامدهای سنگین برای آمریکا و نیز هدیه 'دونالد ترامپ' به 'بنیامین نتانیاهو' آن هم یک روز پیش از انتخابات پارلمانی در رژیم صه

بعیدی‌نژاد: تصمیم ترامپ درباره سپاه، هدیه‌ای به نتانیاهو بود

سفیر ایران در انگلیس درباره اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی، گفت: تعجیل برای اعلام این تصمیم در روزهایی که سپاه با تمامی قوا به مردم سیل‌زده یاری می‌رساند، فقط هدیه‌ای به نتانیاهو برای کمک به وی در انتخابات اسرائیل است.

واکنش وزیر ارشاد به تصمیم آمریکا علیه سپاه پاسداران+عکس

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به تصمیم اخیر دولت ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حساب توئیتری خود نوشت: تقدیم جولان و اعلام تروریست بودن سپاه، دو هدیه انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو است.

تحریم سپاه پاسداران کمک انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو است

کارشناس مسائل بین الملل گفت: تحریم سپاه توسط آمریکا، کمک دیگری از سوی ترامپ به نتانیاهو است تا در موضوع انتخاباتی که در فلسطین اشغالی انجام خواهد شد برای نتانیاهو مفید باشد.

حمایت از نتانیاهو در انتخابات، یک دلیل تصمیم آمریکا علیه سپاه

ماتیو مابن درباره قرار گرفتن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی آمریکا: حمایت از نتانیاهو یکی از دلایل تصمیم آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است

اقدام آمریکا علیه سپاه؛ تهدید جدی نظم بین‌الملل

اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه یکی از جدی ترین تهدیدها علیه نظم بین‌المللی است و همه کشور ها باید برای جلوگیری از این اقدام شرورانه دست به کار شوند

مقام سابق آمریکایی: هدف اقدام علیه سپاه تقویت نتانیاهو در انتخابات است

مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا اقدام دولت این کشور علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تقویت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در انتخابات فلسطین اشغالی دانسته است.

سلطانی فر: اقدام آمریکا علیه سپاه تنها خوش خدمتی به نتانیاهو بود

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اقدام خصمانه دولت آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی، این اقدام را تنها خوش خدمتی به نخست وزیر رژیم صهیونیستی در انتخابات این رژیم توصیف کرد.

سفیر ایران در اوکراین: اقدام آمریکا علیه سپاه، خدمتی دیگر به نتانیاهو و بن‌سلمان است

سفیر جمهوری اسلامی ایران در اوکراین، اقدام نابخردانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را نقض قوانین بین‌المللی و خدمتی دیگر به نتانیاهو و بن‌سلمان دانست.

شیخ الاسلام: اقدام ترامپ علیه سپاه، ناشی از دعوای داخلی آمریکا است

یک دیپلمات پیشین کشورمان اقدام ترامپ علیه سپاه را همانند دیگر کارهای او خلاف قوانین بین‌المللی دانست و گفت: ترامپ تلاش کرد تا با این کار به نتانیاهو در انتخابات کمک کند که از سوی دیگر جناح صهیونیست هم بتواند در انتخابات به او کمک کند.

محقق چینی: تروریستی خواندن سپاه هدیه ترامپ به نتانیاهو بود

پکن - ایرنا - مدیر مرکز تحقیقات خاورمیانه دانشگاه شیمان چین در مورد دلایل تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا تاکید کرد از آنجا که ایران 'دشمن درجه یک خارجی' اسرائیل است ترامپ با این اقدام خواست در آستانه انتخابات پارلمانی اسرائیل، به نتانیاهو نخست وزیر این

سفیر سابق انگلیس در سوریه: اقدام ترامپ علیه سپاه با هدف کمک به نتانیاهو است

سفیر سابق انگلیس در سوریه بر این باور است که اقدام خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با هدف کمک به نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای پیروزی در انتخابات بوده است.

اقدام آمریکا ناشی از اقتدار و تاثیرگذاری سپاه در منطقه است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه اقدام آمریکا علیه سپاه ناشی از اقتدار و تاثیرگذاری سپاه در منطقه است، گفت: اقدام نابخردانه دشمن موجبات انسجام و یکپارچگی تمامی سلایق سیاسی علیه آمریکا و حمایت همگانی از سپاه شد.

فلسطین چون عراق آزاد خواهد شد

وزیر ارشاد: جولان و اعلان تروریست بودن سپاه، دو هدیه انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو