آموزش ورزش گلف در همدان رایگان است

همدان- ایرنا- دبیر هیات گلف همدان گفت: دوره آموزشی ورزش گلف و تجهیزات آن در همدان برای آموزش علاقه مندان به این رشته رایگان است و افراد می توانند در دوره های آموزشی و تمرینی از وسایل گلف این هیات استفاده کنند.مطالب مرتبط

آموزش ورزش گلف در همدان رایگان است

همدان- ایرنا- دبیر هیات گلف همدان گفت: دوره آموزشی ورزش گلف و تجهیزات آن در همدان برای آموزش علاقه مندان به این رشته رایگان است و افراد می توانند در دوره های آموزشی و تمرینی از وسایل گلف این هیات استفاده کنند.

همدان پنجشنبه میزبان وزیر ورزش است

همدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان فردا /پنجشنبه/ به همدان سفر می کند.

استفاده از خدمات ورزش همگانی در استان‌های سیل زده رایگان شد

نخستین جلسه هم اندیشی فدراسیون ورزش‌های همگانی با محوریت اختصاص رایگان امکانات این فدراسیون به مناطق سیل زده برگزار شد.

اداره ورزش و جوانان همدان راه اندازی شد

همدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: برای نخستین بار اداره کل شهرستان همدان راه اندازی شد.

کارکنان واحدهای تولیدی همدان آموزش دیدند

همدان- ایرنا- مسئول آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی همدان با اشاره به برگزاری 200 سمینار و کارگاه آموزشی برای واحدهای صنعتی و تولیدی استان در سال گذشته گفت: 6 هزار نفر در این دوره ها شرکت کردند.

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان همدان از کارگاه تولید البسه ورزشی در ملایر

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: اگر به‌ جوانان اعتماد و اعتقاد داشته و با شعار جوان باوری ، جوان محوری و جوان یاوری کارها را انجام دهیم نتایج بهتری حاصل می‌شود.

کارگاه تولیدی پوشاک ورزشی در ملایر بهره برداری شد

همدان- ایرنا- کارگاه تولیدی البسه ورزشی به همت سازمان مردم نهاد «طرح ماندگار» و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان همدان، رییس اداره ورزش و جوانان ملایر و جمعی از مسئولان اجرایی در ملایر افتتاح شد.

استعفای رییس هیات بوکس همدان پذیرفته شد

ایرنا- همدان- مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: استعفای رییس هیات بوکس همدان از سوی فدراسیون پذیرفته شده است.

استفاده از اماکن فدراسیون ورزشهای همگانی برای سیل زدگان رایگان شد

استفاده از امکانات زیر مجموعه فدراسیون ورزش های همگانی در استان‌های سیل زده رایگان شد.

سرانه فضای ورزشی همدان افزایش می یابد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: امسال با بهره برداری از چند طرح عمرانی، سرانه فضای ورزشی این استان افزایش چشمگیری خواهد یافت.

97 فضای ورزشی همدان آماده واگذاری شد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: 97 فضای ورزشی این استان براساس اجرای ماده 5 و آیین نامه اجرایی (الحاق 2) تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت آماده واگذاری شد.

دوره راهنمای گردشگری ورزشی کشور در همدان دایر شد

همدان- ایرنا- رییس هیات ورزش های همگانی همدان گفت: دوره راهنمای گردشگری ورزشی سطح سه کشور به میزبانی شهر همدان دایر شد.

جودوکار همدانی سهمیه آسیایی گرفت

همدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: بانوی جودوکار این استان موفق به کسب سهمیه حضور در رقابت های جودو قهرمانی بزرگسالان آسیا شد.

سفر وزیر ورزش و جوانان به همدان

وزیر ورزش و جوانان به همدان سفر می‌کند.

حضور ۴ هزار دانشجو در المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان

المپیاد ملی ورزش همگانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور در ۱۱ رشته ورزشی برگزار می‌شود.

500 طرح بهداشت با اجرای طرح سلامت در همدان بهره برداری شد

همدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت 350 طرح در حوزه بهداشت و 150 طرح در چهار حوزه آموزش، درمان، پژوهش و غذا و دارو تکمیل و بهره برداری شد.

همدان| استخر شنای بانوان تویسرکان با حضور وزیر ورزش به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: وزیر ورزش و جوانان روز پنج شنبه هفته جاری( پنجم اردیبهشت ماه) به منظور بهره برداری رسمی از استخر شنای بانوان تویسرکان به این شهر سفر می‌کند.

بانوی جودوکار همدانی عازم مسابقات آسیایی شد

همدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: مریم بربط بانوی جودوکار همدانی در وزن منهای 70 کیلوگرم تیم ملی کشورمان شامگاه جمعه به رقابت های جودو قهرمانی آسیا به میزبانی کشور امارات اعزام شد.

رنسانس زمستان در اردیبهشت همدان

همدان- ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی همدان پیش بینی کرد: به دنبال فعالیت سامانه بارشی از اواخر فردا / یکشنبه / دمای هوای همدان به مدت سه روز به زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد و اردیبهشت همدان حال و هوای زمستانی به خود می گیرد.

رنسانس زمستان در اردیبهشت همدان

همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان پیش بینی کرد: به دنبال فعالیت سامانه بارشی از اواخر فردا / یکشنبه / دمای هوای همدان به مدت سه روز به زیر صفر درجه سانتیگراد می رسد و اردیبهشت همدان حال و هوای زمستانی به خود می گیرد.