امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها قرار دارد

همدان- ایرنا- رییس اداره ورزش نهاوند گفت: تمامی امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها و قهرمانان ورزشی قرار دارد و مسیر موفقیت برای آنها مهیا است.مطالب مرتبط

امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها قرار دارد

همدان- ایرنا- رییس اداره ورزش نهاوند گفت: تمامی امکانات ورزشی نهاوند در اختیار نخبه ها و قهرمانان ورزشی قرار دارد و مسیر موفقیت برای آنها مهیا است.

سرمایه‌های کشور در اختیار جوانان نخبه قرار گیرد

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تأکید کرد: سرمایه‌های کشور باید در اختیار جوانان نخبه‌ی فعال در حوزه‌ی دانش‌بنیان قرار گیرد.

اهواز| 1200 مکان ورزشی در اختیار سیل‌زدگان سراسر کشور قرار گرفت

وزیر ورزش و جوانان گفت: نزدیک به یک هزار و 200 مکان ورزشی در اختیار ستاد بحران استان‌های مختلف قرار گرفت که 700 مورد آن با هدف اسکان سیل‌زدگان، مسافران وجمع‌آوری کمک‌های مردمی مورد استفاده قرار گرفت.

سرمایه‌های کشور در اختیار جوانان نخبه قرار گیرد

برای «کریستین شولتز» دنبال جایگزین هستیم/ اعضای ارکستر «آیسو» حال خوبی دارند/ شرایط اجاره سالن‌ها عادلانه نیست

مازیار یونسی می‌گوید: دولت باید از ارکسترها حمایت کند. حتی اگر حمایتی نیز وجود ندارد، می‌توان امکانات موجود را در اختیار گروه‌ها قرار داد. به طور مثال شهرداری فضاهای مناسبی دارد که می‌تواند آنها را در اختیار گروه‌های موسیقی قرار دهد. مثلا در پارک جمشیدیه

۱۲۰ مرکز ورزشی در خوزستان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش گفت: ۱۲۰ مرکز ورزشی در خوزستان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت و در شهر اهواز ۵ ورزشگاه نیز مردم اسکان یافتند.

وزیر ورزش:1200 مکان ورزشی در اختیار سیل‌ زدگان قرار گرفت

اهواز- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: هزار و 200 مکان ورزشی در پی وقوع سیلاب اخیر برای استفاده سیل زدگان سراسر کشور در اختیار ستادهای مدیریت بحران استان های سیل زده قرار گرفت.

یک هزار و200 مکان ورزشی در اختیار سیل‌ زدگان کشور قرارگرفت

اهواز - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: یک هزار و 200 مکان ورزشی در پی وقوع سیلاب اخیر برای استفاده سیل زدگان سراسر کشور در اختیار ستادهای مدیریت بحران استان های سیل زده قرار گرفت.

قهرمانان ورزشی و جوانان نخبه گیلان تجلیل شدند

قهرمانان ورزشی و جوانان نخبه گیلان که در سال 97 موفقیت و مقام کسب کرده بودند در رشت تجلیل شدند.

تجلیل از110 جوان نخبه گیلانی

سومین جشنواره نشاط و امید با هدف تجلیل از110 جوان نخبه گیلان در عرصه های مختلف ورزشی ، علمی ، فرهنگی و اجتماعی در رشت برگزارشد.

صادرات ۳۰۰ هزار تنی کارخانه سیمان نهاوند

کارخانه سیمان نهاوند با نصب فیلترهای تهویه ، موفق به قرار گرفتن در جمع صنایع سبز سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفته است.

تجلیل از 15 نخبه جوان در بردسکن

در مراسمی از 15 نفر جوان نخبه قرآنی، علمی و فرهنگی - ورزشی شهرستان بردسکن تجلیل شد.

مدیر کل ورزش و جوانان: البرز در زیر ساختهای ورزشی مشکل دارد

کرج - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: این استان در زیر ساخت و امکانات ورزشی کمبود و مشکل های زیادی داشته و با استانداردها فاصله زیادی دارد.

دانش آموزان نخبه لبنانی مورد تقدیر قرار گرفتند

بیروت- ایرنا- دانش آموزان نخبه دبیرستان بتول (س) بیروت که موفق به کسب رتبه دوم در مسابقات علمی - دیپلماتیک دفتر سازمان ملل در لبنان در دفاع از جمهوری اسلامی ایران شده اند، روز دوشنبه طی مراسمی مورد تقدیر قرار گرفتند.

محور نهاوند - نورآباد بازگشایی شد/رانندگان احتیاط کنند

نهاوند- فرماندار نهاوند از بازگشایی محور نهاوند - نورآباد پس از گذشت ۱۲ روز خبر داد.

وزیر ورزش و جوانان از برخی اماکن ورزشی اهواز دیدن کرد

اهواز - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان از ورزشگاه الغدیر، روز دوشنبه از اماکن سیل زده و اماکن ورزشی اهواز که در اختیار مردم سیل‌ زده قرار دارند دیدن کرد.

تامین وثیقه ، مشکل حوزه تولید و کارآفرینی جوانان نخبه

حیاتی: تأمین وثیقه، مشکل اصلی جوانان نخبه برای دریافت تسهیلات است که بانک ها باید در این زمینه با جوانان نخبه همکاری کنند.

هزار راس دام در اختیار سیل زدگان خراسان شمالی قرار می گیرد

بجنورد - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) یکهزار راس دام در اختیار سیل زدگان آسیب دیده روستایی و عشایری این استان قرار می دهد.

هند: پاکستان نارنجک‌های چینی در اختیار تروریست‌ها قرار می دهد

تهران - ایرنا - آژانس های اطلاعاتی هند در گزارشی تصریح کردند، پاکستان نارنجک و تسلیحات پیشرفته نظامی چینی در اختیار تروریست‌ها در منطقه جامو و کشمیر قرار می‌دهد.

ضرورت در اختیار عموم قرار دادن پایان‌نامه‌ها

مدیر امور پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به این‌که ما پایان‌نامه‌ها را در پستو نهان کرده‌ایم، تاکید کرد: باید پایان‌نامه‌ها را در اختیار عموم قرار دهیم.