اگر سپاه نبود، امنیت نداشتیم

رئیس دانشگاه آزاد: اگر سپاه نبود در منطقه امنیت نداشتیم، جمهوری اسلامی امروز به عنوان نجات بخش منطقه مطرح استمطالب مرتبط

اگر سپاه نبود، امنیت نداشتیم

رئیس دانشگاه آزاد: اگر سپاه نبود در منطقه امنیت نداشتیم، جمهوری اسلامی امروز به عنوان نجات بخش منطقه مطرح است

اگر سپاه نبود در منطقه امنیت وجود نداشت

رئیس دانشگاه آزاد گفت: امروز به جرأت می‌توان گفت اگر سپاه نبود در منطقه ما امنیت وجود نداشت.

مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت کرد

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت:نقش سپاه در مبارزه با تروریستم بی بدیل است چرا که اگر رشادت های آنها در منطقه نبود امروز امنیت منطقه و به ویژه آمریکا و اروپایی ها به خطر می افتاد.

مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت کرد

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: نقش سپاه در مبارزه با تروریسم بی بدیل است چرا که اگر رشادت های آنها در منطقه نبود امروز امنیت منطقه و به ویژه آمریکا و اروپایی ها به خطر می افتاد.

«اگر سپاه نبود کشور نبود» مال همه روزهاست

سرلشکر سلیمانی: من والله به عنوان یک سپاهی نمی‌گویم، اما سپاه اگر ما معتقد به امام هستیم، امام فرمودند؛ من از سپاه راضی هستم، هرگز نظرم بر نمی‌گردد

اگر سپاه نبود

روزنامه نیم نگاه چاپ شیراز در شماره 6097 روز شنبه در یادداشتی با عنوان ' اگر سپاه نبود ' به بیان افتخارات این نهاد انقلابی پرداخت و اقدام اخیر آمریکا را مذموم دانست.

کرمان| نبود قوانین شفاف امنیت سرمایه‌گذاری در کشور را تهدید می‌کند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان نبود قوانین شفاف امنیت سرمایه‌گذاری در کشور را تهدید می‌کند گفت: در کشور باور جدی بر صادرات نیست و نیازمند یک تحول اساسی در این حوزه هستیم.

امام جمعه نجف: سپاه نبود پایتخت هایتان بازار برده داری می شد

نجف اشرف - ایرنا - خطیب جمعه نجف اشرف با رد تصمیم اخیر آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم ادعایی خود، گفت: اگر عوامل مهمی مثل نقش سپاه پاسداران نبود، اکنون پایتخت بسیاری از کشورها به بازار برده داری داعش تبدیل شده بود.

سپاه: وحدت ارتش و سپاه ضامن امنیت ملی است

تهران- ایرنا- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، وحدت ارتش و سپاه ضامن پایدارسازی امنیت ملی و خدشه ناپذیری شبکه دفاعی کشور دانست.

ارتش و سپاه در کنار هم حافظ امنیت ایران هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش: ما درکنار سپاه تنها هدف‌مان حفظ امنیت کشور است

دست ارتش در دست سپاه است/ آمریکا امنیت نیروهایش را به خطر انداخت

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: آمریکایی‌ها بدانند که با اقدام علیه سپاه خود زنی کردند زیرا امنیت نیروهای خود بخصوص نیروهای «سنتکام» را برای همیشه به خطر انداختند.

فیلم| مردم پلدختر: دم سپاه و ارتش و آخوندها گرم، انتظار نداشتیم اینقدر زود مشکل حل بشه

طرح مجلس پشتوانه محکمی برای سپاه است/اقدام آمریکا بر امنیت ملی ایران اثرگذار نیست

معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران با بیان این‌که «اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی بر امنیت ملی کشور اثرگذار نیست»، طرح مصوب مجلس شورای اسلامی را پشتوانه محکمی برای سپاه عنوان کرد.

امیر حیدری: آمریکا با اقدام علیه سپاه امنیت نیروهای خود را برای همیشه به خطر انداخت

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به قراردادن سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی از سوی آمریکا گفت: آمریکایی‌ها با این کار خودزنی کردند و امنیت نیروهای خود به خصوص سنتکام را به خطر انداختند.

سپاه یکی از مولفه‌های مهم امنیت منطقه/ داعش دست پرورده آمریکا است

شاهرود -امام جمعه شاهرودبا بیان اینکه سپاه یک مولفه امنیت در منطقه است، گفت: قرار گرفتن این نیروی ولایی در فهرست تروریستی نشان از ضعف و تلاش بیهوده آمریکا در غرض ورزی علیه ایران اسلامی دارد.

سپاه پاسداران تامین‌ کننده امنیت ملت ایران است

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه سپاه پاره تن ملت و حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تامین‌کننده امنیت ملت ایران است.

تهدید جان بولتون درباره تعامل با سپاه پاسداران

مشاور امنیت ملی آمریکا با دفاع از اقدام خصمانه کشورش علیه سپاه تهدید کرد که هر کسی بخواهد با تجارت به سپاه فکر کند، باید به ۲۰ سال حبس نیز فکر کند.

بیرجند| کارنامه 40 ساله سپاه پاسداران درخشان است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: مساله صیانت از اصل ولایت فقیه، امنیت ملی، اقتدار ملی و صیانت از اصل اساسی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سرلوحه کار سپاه است.

نقش سپاه پاسداران در دفاع از کشور و امنیت منطقه برجسته است

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: نقش برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از کشور، امنیت منطقه، مبارزه و سرکوب جریانات تروریستی تحت حمایت رژیم های مستکبر و صهیونیستی و رژیم های سرسپرده آنها در منطقه بر کسی پوشیده نیست.

بررسی طرح تقویت جایگاه سپاه در برابر آمریکا در کمیسیون امنیت ملی

طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا، فردا در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بررسی می‌شود.