دولت قانون اقدام متقابل در اجرای برجام را اجرا کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در واکنش به زیاده‌خواهی‌های اخیر فرانسه برخلاف متن «برجام»، گفت: لازم است قانون اقدام متقابل در برجام از سوی دولت اجرایی شود.مطالب مرتبط

دولت قانون اقدام متقابل در اجرای برجام را اجرا کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در واکنش به زیاده‌خواهی‌های اخیر فرانسه برخلاف متن «برجام»، گفت: لازم است قانون اقدام متقابل در برجام از سوی دولت اجرایی شود.

دولت باید قانون اقدام متقابل در برجام را اجرا کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مدت‌هاست که از خروج آمریکا از برجام می‌گذرد و از آنجایی که اروپایی‌ها هم اقدامی برای حفظ برجام نمی‌کنند، دولت باید قانون اقدام متقابل در برجام را اجرا کند.

دولت قانون اقدام متقابل در اجرای برجام را اجرا کند

نماینده مردم محلات از دولت خواستار اقدام متقابل در اجرای برجام شد.]]>

دولت قانون اقدام متقابل در اجرای برجام را اجرایی کند

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: با توجه به اظهارات اخیر وزارت خارجه فرانسه درباره‌ رویکرد اروپایی‌ها بعد از خروج آمریکا از برجام باید از دولت بخواهیم که قانون اقدام متناسب و متقابل در اجرای برجام را اجرایی کند.

طرح اقدام متقابل باید قوی‌ و محکم تدوین می‌شد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: طرح اقدام متقابل در برابر آمریکا متناسب با اقدام آنان نیست و باید قوی‌تر باشد.

تذکر نمایندگان درباره‌ی طرح اقدام متقابل علیه آمریکا

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا تذکراتی را مطرح کردند.

جزئیات موافقت قاطع نمایندگان با اقدام متقابل علیه آمریکا

مخالفان و موافقان دو فوریت طرح تقویت جایگاه سپاه در برابر آمریکا، خواستار اقدام متقابل علیه آمریکا بودند.

مجلس، طرح دوفوریتی اقدام متقابل علیه آمریکا را بررسی می‌کند

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: طرح دو فوریتی اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا بعدازظهر امروز در دستور کار صحن علنی قرار می گیرد.

انسجام برای برخورد با کاخ سفید/مطالبه عمومی برای اقدام متقابل

مطالبه عمومی برای اقدام متقابل علیه تروریست های ارتش امریکا در ایران اسلامی از سوی مردم، مسئولان و همه تشکل‌های سیاسی با سلایق مختلف شکل گرفته است.

روزنامه روس: ایران به هر اقدام احمقانه آمریکا پاسخ متقابل خواهد داد

به عقیده کارشناسان روس، تصمیم "ترامپ" درباره افزودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فهرست سازمان‌های تروریستی، جنبه تبلیغاتی برای افکارعمومی داخل آمریکا دارد، البته تهران به هر نوع اقدام واشنگتن پاسخ متقابل خواهد داد.

مجلس کلیات طرح اقدام متقابل علیه آمریکا را تصویب کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا را تصویب کردند.

جلسه علنی آغاز شد/بررسی طرح اقدام متقابل در برابر آمریکا

جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست لاریجانی آغاز شد و بررسی طرح اقدام متقابل در برابر آمریکا در دستور کار قرار گرفت.

واکنش ایران در قبال آمریکا اقدام متقابل است

آبادان - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی از سوی آمریکا واکنش سخت و اقدام متقابل حوزه سیاست خارجی و مجلس شورای اسلامی را به دنبال دارد.

متن مصوبه کمیسیون امنیت مجلس برای اقدام متقابل در برابر آمریکا

متن کامل مصوبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا منتشر شد.

قوانین کارمندی از بلاتکلیفی درآمد

سرانجام بعد از ۱۱ سال اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری که وضعیت شغلی و حقوقی کارمندان و بازنشستگان را مورد توجه قرار می‌دهد، این قانون به صورت دائمی درآمد و برای اجرا ابلاغ شد.

اردبیلی: نظارت و اجرای قانون مهمترین مسأله در پیوستن به معاهدات بین‌المللی است

یک حقوقدان گفت: اگر نظارتی بر جابجایی پول‌های کلان وجود نداشته باشد، پول‌های کثیف وارد مجاری بانکی می‌شود و مهم‌تر از پیوستن به معاهده بین‌المللی این است که چگونه قانون را اجرا کنیم.

طرح اقدام متقابل در برابر تروریستی اعلام کردن سپاه از سوی آمریکا در کمیسیون امنیت ملی تصویب شد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طرح دو فوریتی اقدام متقابل در برابر تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط ایالات متحده آمریکا در جلسه امروز این کمیسیون تصویب شد.

طرح اقدام متقابل در برابر تروریستی اعلام کردن سپاه تصویب شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی از تصویب طرح اقدام متقابل در برابر تروریستی اعلام کردن سپاه توسط آمریکا در کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد.

ظریف خواستار موضع گیری دولت ها برابر ماجراجویی آمریکا شد

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران اقدام غیرقانونی و تحریک کننده آمریکا را محکوم و نسبت به تبعات درازمدت و عواقب فوری این اقدام هشدار می دهد و از دولت ها می خواهد برابر این ماجراجویی اخیر آمریکا موضعی اصولی، دقیق و مبتنی بر قانون ات

مجلس برای اجرا نکردن قانون انتخابات مجازات در نظر گرفت

تهران-ایرنا- دست اندرکاران برگزاری انتخابات اگر قانون را اجرا نکنند براساس مصوبه نمایندگان مجلس تخلف اداری محسوب شده و مجازات می شوند.