لیست موسسات خیریه و انجمن‌های مجاز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی

جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر را اعلام کرد.مطالب مرتبط

لیست موسسات خیریه و انجمن‌های مجاز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی

جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر را اعلام کرد.

اعلام لیست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر

جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر را اعلام کرد.]]>

اعلام موسسات خیریه و انجمن‌ها برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و فعالیت در مناطق سیل‌زده

جمعیت هلال احمر آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و فعالیت در مناطق سیل‌زده را اعلام کرد.

کمک های مردمی خراسان رضوی به سیل زدگان افغانستان ارسال شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل اتباع و امور مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: اولین محموله کمک های مردمی که توسط موسسات خیریه این استان جمع آوری شده بود از طریق مرز دوغارون برای سیل زدگان کشور افغانستان ارسال شد.

کمک های مردمی خراسان رضوی به سیل زدگان افغانستان ارسال شد

مشهد - ایرنا - مدیرکل اتباع و امور مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: اولین محموله کمک های مردمی که توسط موسسات خیریه این استان جمع آوری شده بود از طریق مرز دوغارون برای سیل زدگان کشور افغانستان ارسال شد.

ارسال کمک های مردمی خراسان رضوی به سیل زدگان افغانستان

اولین محموله کمک های مردمی که توسط موسسات خیریه خراسان رضوی جمع آوری شده بود، از مرز دوغارون برای سیل زدگان افغانستان ارسال شد.

آغاز جمع آوری کمک های مردمی در لبنان برای سیلزدگان ایران

بیروت-ایرنا-گروه های مدنی و جمعیت های خیریه این روزها در لبنان دست به کار شده اند تا کمک های مردمی را برای سیلزدگان ایرانی جمع آوری کنند.

سیل کمکهای مردم یزد به مناطق سیل زده

کمک های مردمی که در موسسه خیریه ام البنین جمع آوری شده بود ، برای کمک به سیل زدگان به خوزستان ارسال شد.

کمک خیریه آبشار عاطفه ها به مردم سیل زده

خیریه آبشار عاطفه ها به منظور کمک به مناطق سیل زده اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی کرده است.

جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان

ایرنا- یاسوج- بیش از70 پایگاه جمع‌ آوری کمک‌ های مردمی در کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به استانهای گرفتار در سیل برپا شده است.

انتصاب مسئول جمع‌آوری کمک‌ انجمن اولیاومربیان برای مناطق سیل‌زده

وزیر آموزش و پرورش با صدور حکمی، نورعلی عباسپور را به عنوان نماینده وزیر و مسول نظارت و سازماندهی، هدایت و جمع‌آوری کمک‌های انجمن اولیا و مربیان سراسر کشور منصوب کرد.

گردهمایی سینماگران برای جمع آوری کمکهای مردمی برای اهدا به سیل‌زدگان+فیلم و عکس

گردهمایی سینماگران برای جمع آوری کمکهای مردمی برای اهدا به سیلزدگان امروز جمعه 23 فروردین در مقابل سینما آزادی تهران برگزار شد.]]>

جمع آوری کمک های مردمی و هنرمندان برای سیل زدگان

جمع آوری کمک های مردمی و هنرمندان توسط خانه سینما برای سیل زدگان کشور جمعه ۲۳ فروردین ماه ، مقابل سینما آزادی برگزار شد.

تداوم پویش های مردمی برای کمک به سیل زدگان

جمع آوری و ارسال کمک های مردمی در مهاباد برای هموطنان مناطق سیل زده همچنان ادامه دارد.

کمک های مردمی به سیل زدگان

جمع آوری و ارسال کمک های مردمی در مهاباد برای هموطنان مناطق سیل زده همچنان ادامه دارد.

چهار میلیارد ریال کمک مردمی برای سیل زدگان جمع آوری شد

قزوین – ایرنا - امام جمعه آبیک گفت: تاکنون مبلغ چهار میلیارد ریال کمک مردمی برای سیل زدگان کشور جمع آوری شده و احتمال افزایش این رقم تا پنج میلیارد ریال هم وجود دارد.

جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان توسط تبلیغات اسلامی استان

تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از جمع آوری کمک‌های مردمی برای هموطنان سیل زده توسط تبلیغات اسلامی استان خبر داد.

کمک‌های مردمی قم به مناطق سیل‌زده سازمان‌دهی شده جمع‌آوری و ارسال شود

امام‌جمعه قم با اشاره به اهمیت تأمین نیازهای اساسی مردم خسارت‌دیده و سیل‌زده کشور گفت: کمک‌های مردمی و دستگاه‌های استان به مناطق سیل‌زده باید به‌صورت سازمان‌دهی شده جمع‌آوری و ارسال شود.

اجازه نمی دهیم موضوعات اجتماعی رنگ و بوی سیاسی بگیرد

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران با اشاره به اینکه اگر امسال موضوع "تاب آوری اجتماعی" به عنوان شعار سال انجمن مددکاری انتخاب شده به معنی سوختن و ساختن نیست، گفت: بلکه دنبال توانمدسازی هستیم چرا که اگر تاب آوری افزایش یابد، کیفیت زندگی نیز افزایش می‌یابد.

جمع آوری بیش از 25 میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک مردمی در گردهمایی اکران فیلم تختی

بیش از 25 میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک‎های مردمی در گردهمایی اکران فیلم تختی برای مردم سیل زده کشورمان جمع آوری و تحویل سازمان هلال احمر شد.]]>