تهیه البسه کاروان المپیک توکیو با الهام از هویت ایرانی - اسلامی

به گفته سرپرست کاروان المپیک توکیو، لباس اعضای این کاروان با همت طراحان و تولیدکنندگان داخلی و الهام گرفته از هویت ایرانی - اسلامی و با کیفیت مطلوب تهیه خواهد شد.مطالب مرتبط

تهیه البسه کاروان المپیک توکیو با الهام از هویت ایرانی - اسلامی

به گفته سرپرست کاروان المپیک توکیو، لباس اعضای این کاروان با همت طراحان و تولیدکنندگان داخلی و الهام گرفته از هویت ایرانی - اسلامی و با کیفیت مطلوب تهیه خواهد شد.

ورزشکاران با لباس‌های ایرانی در المپیک ۲۰۲۰

سرپرست کاروان ایران در المپیک: با همت طراحان و تولیدکنندگان داخلی، لباسی الهام گرفته از هویت ایرانی - اسلامی تهیه خواهد شد

سجادی: برای تهیه لباس کاروان المپیک 2020 از تجارب بهترین طراحان و تولیدکنندگان داخلی استفاده می‌کنیم

سرپرست کاروان ایران در المپیک اعلام کرد که با همت طراحان و تولیدکنندگان داخلی، لباسی الهام گرفته از هویت ایرانی - اسلامی و با کیفیت مطلوب برای کاروان کشورمان تهیه خواهد شد.

البسه ورزشکاران توسط بهترین طراحان داخلی تولید می شود

تهران- ایرنا- سرپرست کاروان اعزامی به المپیک 2020 توکیو از فراخوان عمومی برای طرح البسه کاروان ایران به توکیو خبر داد و گفت: به همین منظور با ارج نهادن به حمایت از طراحان داخلی خواستیم تا طرح های خود را با رعایت اشاعه نمادها و مولفه ایرانی - اسلامی به این

تربیت صرفاً وظیفه آموزش‌وپرورش نیست

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: هویت ایرانی از هویت اسلامی جدا نیست، سندهای تمدنی هویت نشان می‌دهد که افتخارات و تولیدات فرهنگی به ایران اسلامی برمی‌گردد و هویت یکپارچه ایرانی اسلامی جدا ناپذیر است.

تمجید سایت بازی های المپیک توکیو از حسن یزدانی

سایت بازی های المپیک 2020 توکیو به تمجید از عملکرد حسن یزدانی ملی پوش ایران در المپیک ریو 2016 پرداخت و نوشت: او در یکی از قدرتمندترین مبارزات در المپیک ریو به مقام قهرمانی رسید.

تمجید سایت بازی‌های المپیک 2020 توکیو از حسن یزدانی

سایت بازی‌های المپیک 2020 توکیو به تمجید از عملکرد ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان در المپیک ریو پرداخت.

همایش ملی هویت کودکان ایرانی-اسلامی در قزوین

همایش ملی هویت کودکان ایرانی-اسلامی در رده پیش دبستانی آبان ماه سال جاری در قزوین برگزار می‌شود.

همایش ملی هویت کودکان ایرانی- اسلامی در قزوین برگزار می‌شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: همایش ملی هویت کودکان ایرانی- اسلامی در رده پیش دبستانی آبان ماه سال جاری در قزوین برگزار می شود.]]>

همایش هویت ایرانی اسلامی فرصتی برای معرفی توانمندی قزوین است

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: میزبانی همایش هویت ایرانی اسلامی در کودکان فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های استان قزوین و نشان دادن انسجام و هماهنگی مدیران استانی است.

همایش هویت کودکان ایرانی اسلامی به دنبال کار نمایشی نیست

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی به دنبال کار نمایشی و تزئینی نیست بلکه درصدد تحقق ساحت های ششگانه تربیتی در این سنین است.

همکاری های ورزشی کمیته با وزارت علوم افزایش می یابد

تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک گفت: امضاء تفاهم نامه بین این نهاد و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در زمینه همکاری های ورزشی، موجب تقویت کاروان اعزامی به بازی های المپیک توکیو و استفاده از امکانات یکدیگر برای توسعه ورزش می شود.

رونمایی از مسابقات رشته دو و میدانی المپیک 2020 توکیو

تهران- ایرنا- برنامه مسابقات رشته دو و میدانی در رقابت های المپیک 2020 توکیو امروز در جریان مراسمی در پایتخت ژاپن رونمایی و اعلام شد.

تمجید سایت بازی‌های المپیک توکیو از حسن یزدانی

سایت بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از عملکرد حسن یزدانی در المپیک ریو تمجید کرد

ایران امیدوار به کسب 5 سهمیه المپیک در رشته تیراندازی است

پکن- ایرنا- سرپرست تیم ملی تیراندازی با تفنگ جمهوری اسلامی ایران اعزامی به مسابقات جام جهانی چین با اشاره به کسب نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو توسط «نجمه خدمتی» اظهار امیدواری کرد تا پایان توزیع سهمیه المپیک رشته تیراندازی، تیم ایران دستکم 5 سهمیه را کسب

اعلام برنامه بازی‌های دوومیدانی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

زمان و نحوه برگزاری بازی‌های دوومیدانی المپیک ۲۰۲۰ توکیو اعلام شد.

سالن ماکوهاری توکیو میزبان مسابقات کشتی المپیک 2020

تهران - ایرنا - پیکارهای کشتی در بازی های المپیک 2020 به صورت رسمی با مسابقات وزن های 60 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی و 76 کیلوگرم زنان از 12 مرداد سال 1399 در سالن ماکوهاری توکیو آغاز می شود.

۲۸۸ کشتی‌گیر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به میدان می‌روند

۲۸۸ کشتی‌گیر در سه رشته کشتی آزاد، فرنگی و زنان در رقابت‌های کشتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به میدان می‌روند.

انگاپت: برای کسب سهمیه المپیک هر کاری می‌کنیم/ لیگ ملت‌ها برای ما حکم بازی تدارکاتی را دارد

ملی‌پوش والیبال فرانسه گفت: گروه سختی در مسابقات انتخابی المپیک داریم ولی برای کسب سهمیه المپیک توکیو، هر کاری انجام خواهیم داد.

نقش دکتر اشراقی در شناخت هویت ایرانی قابل تقدیر است

استاندار قزوین گفت: دکتر اشراقی از شخصیت‌های تأثیرگذار استان است که با مطالعات و تالیفات تاریخی خود، نقش تعیین کننده‌ای در شناخت هویت ایرانی داشته و قدردانی از تلاش‌های ایشان وظیفه‌ای اخ