حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی قطعی شد

برای شرکت در یونیورسیاد دانشجویان جهان حضور کاروان ورزشی ایران در چهار رشته تکواندو، والیبال، تیراندازی و تیراندازی با کمان قطعی شد.مطالب مرتبط

حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته ورزشی قطعی شد

برای شرکت در یونیورسیاد دانشجویان جهان حضور کاروان ورزشی ایران در چهار رشته تکواندو، والیبال، تیراندازی و تیراندازی با کمان قطعی شد.

حضور کاروان ورزشی ایران در 4 رشته یونیورسیاد قطعی شد

برای شرکت در سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان حضور کاروان ورزشی ایران در چهار رشته تکواندو، والیبال، تیراندازی و تیراندازی با کمان قطعی شد.

حضور کاروان ورزشی ایران در ۴ رشته یونیورسیاد قطعی شد

برای شرکت در سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان حضور کاروان ورزشی ایران در چهار رشته تکواندو، والیبال، تیراندازی و تیراندازی با کمان قطعی شد.

شهرداری سمنان از رشته های ورزشی پرطرفدار حمایت می کند

سمنان- ایرنا- شهردار سمنان گفت: شهرداری سمنان به دنبال هزینه کرد منطقی و حمایت مالی در رشته های ورزشی پرطرفدار مردمی و ظرفیت دار است.

مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- تکمیل طرح های ورزشی اصفهان نیازمند 1000 میلیارد ریال است، تحول آموزشی پیشنیاز توسعه ورزشی است و تیم استقلال ، سپاهان را شکست داد از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

ارائه خدمات ورزشی و رفاهی به سیل‌زدگان ساکن در اماکن ورزشی و اردوگاه‌ها

وزیر ورزش و جوانان در راستای اجرای منویات رئیس‌جمهور، به مدیران کل دو استان لرستان و خوزستان دستور داد به سیل‌زدگان ساکن در اماکن ورزشی خدمات ورزشی، فرهنگی و رفاهی ارائه دهند.

تب میزبانی‌های ورزشی در روزهای سخت ورزشکاران/ رویای گردشگری ورزشی

اردبیل - طی سال‌های اخیر تب نوظهور میزبانی‌های ورزشی بویژه رویدادهای بین‌المللی مدیران و روسای ورزش اردبیل را گرفته است. میزبانی‌هایی که خروجی آن مشخص نبوده و شفاف‌سازی نشده است.

لزوم برنامه‌ریزی منسجم برای حضور مؤثر دانشجویان در رقابت‌های ورزشی محلی و ملی

معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان در آئین افتتاحیه دو پروژه ورزشی در دانشگاه حضرت معصومه (س) قم، بر لزوم برنامه‌ریزی منسجم دانشگاه‌ها برای حضور مؤثر دانشجویان در رقابت‌های ورزشی محلی و ملی تاکید کرد.

گزارشی از والیبال رده‌های سنی پایه هرمزگان

والیبال رشته‌ای که در هرمزگان علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده و باعث شور نشاط در بین نوآموزان این رشته ورزشی شده است.

پروژه‌های رفاهی -ورزشی دانشگاه قم به بهره‌برداری رسید

پروژه‌های رفاهی -ورزشی دانشگاه قم با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم افتتاح شد.

۱۰۰ سالن ورزشی براثر سیل آسیب دید/واگذاری ۱۱۰۰ سالن به بحران

ساری - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ۱۰۰ اماکن ورزشی براثر سیلاب در کشور دچار آسیب شد گفت: دولت تصمیم دارد پس از ترمیم خسارت های مردمی، اماکن ورزشی را بازسازی کند.

یک طرح ورزشی در سردشت به بهره برداری رسید

مهاباد - ایرنا - یک طرح ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته جوان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در شهرستان سردشت مورد بهره برداری قرار گرفت.

‌سومین کارگاه تولید البسه ورزشی ملایر افتتاح شد

کارگاه تولید و بسته بندی البسته ورزشی به همت سازمانهای مردم نهاد با حضور مدیر کل ورزش و‌جوانان استان همدان و اعتبار 350 میلیون تومان افتتاح شد.

سیل به بیش از یکصد مکان ورزشی کشور خسارت زد

ساری - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت : سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی در کشور خسارت زد که در چارچوب تصمیمات دولت پس از ترمیم بخش‌های مردمی ، اماکن ورزشی هم ترمیم‌ و بازسازی خواهد شد.

146 سالن به فضای ورزشی خراسان جنوبی اضافه می شود

بیرجند - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 146 سالن ورزشی مختلف تا پایان سال 1400 به فضای ورزشی استان اضافه می شود.

حضور ۴ هزار دانشجو در المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان

المپیاد ملی ورزش همگانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور در ۱۱ رشته ورزشی برگزار می‌شود.

گلستان| زیرساخت‌های ورزشی در آق‌قلا و گمیشان از بین رفته است

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: متاسفانه براثر آبگرفتگی و وقوع سیل در آق قلا و گمیشان زیرساخت های ورزشی در این شه, ستان ها از بین رفته است.

احمدی: ۱۹۳ مکان ورزشی دچار خسارت ناشی از سیل شده‌اند

معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در جریان سیل ۱۹۳ مکان ورزشی در یازده شهر و استان‌های لرستان، گلستان، مازندران و خوزستان دچار آسیب دیدگی شده‌اند که وزارت ورزش و جوانان به سرعت در حال‌ بازسازی اماکن ورزشی است.

آغاز جشنواره فرهنگی ورزشی تاکسیرانان مشهدی

سومین جشنواره فرهنگی ورزشی تاکسیرانان با حضور جمعی از مسئولین شهری مشهد آغاز شد.

سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی کشور خسارت زد

ساری - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت : سیل اخیر به بیش از یکصد مکان ورزشی در کشور خسارت زد که در چارچوب تصمیمات دولت پس از ترمیم بخش‌های مردمی ، اماکن ورزشی هم ترمیم‌ و بازسازی خواهد شد.