تشکیل صف طولانی رانندگان برای بنزین در دمشق

بلومبرگ طی گزارشی با ادعای تاثیر تحریم نفتی ایران بر وضعیت توزیع بنزین در سوریه نوشت: رانندگان در دمشق مجبورند کیلومترها در صف بایستند تا چند گالن بنزین بزنند .مطالب مرتبط

تشکیل صف طولانی رانندگان برای بنزین در دمشق

بلومبرگ طی گزارشی با ادعای تاثیر تحریم نفتی ایران بر وضعیت توزیع بنزین در سوریه نوشت: رانندگان در دمشق مجبورند کیلومترها در صف بایستند تا چند گالن بنزین بزنند .

باز شدن پرونده افزایش قیمت بنزین در دولت

از زمانی که دولت اعلام کرد برنامه‌ای برای تغییر نرخ بنزین یا سهمیه‌بندی آن ندارد فقط حدود سه ماه می‌گذرد، اما باز هم زمزمه‌های تغییر سرنوشت بنزین به گوش می‌رسد.

سناریوهای اصلی بنزین 98

تهران- ایرنا- پیش‌بینی سبقت رشد مصرف از مجموع تولید بنزین کشور (105 میلیون لیتر در روز)، سرانجام باعث جدی شدن اجرای دوباره طرح سهمیه‌بندی بنزین شد.

بیمه تکمیلی "رایگان" رانندگان تاکسی پایتخت

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی پایتخت از سال گذشته خبر داد و اعلام کرد: با وجود اطلاعیه اتحادیه کشوری تاکسیرانی برای بیمه رانندگان، رانندگان تهرانی بیمه تکمیلی هستند.

بررسی‌های قیمتی بنزین جدی شد/ تلاش دولت برای سهمیه بندی با چراغ سبز مجلس

دولت به دنبال ایجاد تغییر در نظام عرضه بنزین با بازگشت سهمیه بندی و در صورت موافقت سران قوا، کاهش فاصله قیمت تمام شده تأمین بنزین با قیمت تکلیفی عرضه در ماه پایانی بهار است.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی با حضور 14 شرکت ایرانی در دمشق

دمشق – ایرنا – نمایشگاه بین المللی سیریا هلث برای ارایه آخرین دستاوردها در زمینه تجهیزات پزشکی ، لوازم بیمارستانی و دارو در محل شهرک های نمایشگاهی دمشق پایتخت سوریه برپا است.

بازدید هیات رسانه ای لبنان از اردوگاه آوارگان سوری در دمشق

دمشق - ایرنا - شماری از خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران خبرگزاری ها و شبکه های مختلف لبنان در چارچوب ' برنامه ملی برای بازگرداندن آوارگان ' با سفر به سوریه و حضور در اردوگاه «حرجله» در منطقه کسوه دمشق از نزدیک در جریان روند رسیدگی به امور آوارگان بازگشته

یک هلی‌کوپتر بدون بنزین بدهید/روستاها از نظر آذوقه در مضیقه هستند

خرم‌آباد- فرماندار الیگودرز گفت: خودمان بنزین تهیه کرده‌ایم و تنها یک هلی‌کوپتر بدون بنزین می‌خواهیم؛ روستاهای ما از نظر پزشکی و آذوقه در مضیقه هستند.

قیمت بنزین در عربستان گران شد

عربستان سعودی قیمت داخلی بنزین اوکتان ۹۵ و بنزین اوکتان ۹۱ را افزایش داد.

بنزین در عربستان گران شد

قیمت بنزین در عربستان 5 درصد افزایش یافت و به 1.44 ریال سعودی در هر لیتر رسید.

برای معرفی هنر انقلاب به دنیا راهی طولانی در پیش داریم

تهران-ایرنا- معاون هنری حوزه هنری در آیین افتتاحیه پنجمین هفته هنر انقلاب گفت: هنر انقلاب در قیاس با رویداد بزرگ انقلاب اسلامی باید گسترده تر شود و ما مسیری طولانی برای معرفی هنر انقلاب به دنیا پیش رو داریم.

شورای هماهنگی اقتصادی قوا هنوز درمورد قیمت بنزین تصمیم نگرفته است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: در شورای هماهنگی اقتصادی دو الی سه طرح مختلف برای قیمت بنزین مطرح شد اما در نهایت به جمع بندی نرسید و مقرر شد اعضای محترم شورا بر روی آن فکر کنند.

مقام آمریکایی:برای مذاکره با دولت دمشق آماده ایم

تهران - ایرنا - نماینده ویژه دولت آمریکا در امور گروگان ها روز سه شنبه تاکید کرد در صورت آزادی خبرنگار آمریکایی در سوریه، واشنگتن آمادگی دارد باب مذاکرات با دولت دمشق را باز کند.

معلمی: مسیری طولانی برای معرفی هنر انقلاب به دنیا پیش رو داریم

معاون هنری حوزه هنری با بیان اینکه هنر انقلاب در قیاس با رویداد بزرگ انقلاب اسلامی باید گسترده‌تر شود، گفت: ما مسیری طولانی برای معرفی هنر انقلاب به دنیا پیش رو داریم.

ظریف در فرودگاه دمشق: برای اجرای توافقات دو کشور به سوریه آمده‌ام

وزیر امور خارجه کشورمان در بدو ورود به فرودگاه دمشق گفت که برای اجرای توافقات میان دو کشور به سوریه سفر کرده‌ است.

ظریف وارد سوریه شد

دمشق - ایرنا - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح سه شنبه برای گفت و گو با مقام های سوری درباره راه های توسعه روابط دو جانبه ، مسایل منطقه ای و جهانی وارد دمشق پایتخت سوریه شد.

اتوبوس سلامت در قرچک مستقر شد /پرونده سلامت برای رانندگان

قرچک- شهردار قرچک گفت: اتوبوس سلامت جهت ارائه خدمات پزشکی رایگان به رانندگان حمل‌ونقل عمومی قرچک مستقر شد.

تحلیل العربی الجدید از اهداف سفر ظریف به سوریه

یک رسانه عربی در تحلیلی به ابعاد سفر وزیر خارجه کشورمان به دمشق پرداخت و می‌نویسد که یکی از اهداف عمده این سفر پیگیری روند تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه بوده است.

ظریف اهداف سفر به سوریه را تشریح کرد

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در بدو ورود به دمشق، پیگیری پیروزی های میدانی، هماهنگی سیاست های کشورهای منطقه و طراحی برای پیشبرد برنامه گفت و گوها در سوریه به منظور رسیدن به راه‌حل سیاسی بعد از پیروزی های میدانی را از اهداف سفر به دمشق عنوان کرد.

روند سیاسی حل بحران سوریه بررسی شد

دمشق- ایرنا- ' ولید المعلم ' وزیر امورخارجه سوریه در دمشق با 'گیر پیترسون' نماینده سازمان ملل در امور سوریه درباره پیشرفت های حاصله در روند دستیابی به راه کار سیاسی برای حل بحران سوریه گفت و گو کرد.