7 خطای راهبردی دولت در پی‌گیری FATF و راهکاری برای برون‌رفت

دولت باید یک دوره مذاکره جدی با FATF با هدف بازنگری و اصلاح برنامه اقدام ایران داشته باشد و این مذاکره باید مبتنی بر این فهم پایه‌ای باشد که اجرای برخی اقدامات برنامه اقدام تکمیل‌کننده تحریم‌های ظالمانه آمریکاست.مطالب مرتبط

۷ خطای راهبردی دولت در پی‌گیری FATF و راهکاری برای برون‌رفت

هفت خطای راهبردی دولت در پیگیری FATF و راهکاری برای برون رفت

7 خطای راهبردی دولت در پی‌گیری FATF و راهکاری برای برون‌رفت

دولت باید یک دوره مذاکره جدی با FATF با هدف بازنگری و اصلاح برنامه اقدام ایران داشته باشد و این مذاکره باید مبتنی بر این فهم پایه‌ای باشد که اجرای برخی اقدامات برنامه اقدام تکمیل‌کننده تحریم‌های ظالمانه آمریکاست.

رحیم پورازغدی: آسان گیری راهکار جلوگیری از ازدواج سفید است

سمنان- ایرنا- عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آسان گیری در انتخاب به عنوان راهکاری برای جلوگیری از مواردی مانند ازدواج سفید و دیرهنگام باید در جامعه ترویج شود.

شکل‌گیری «شورای وحدت راهبردی» در جبهه مردمی به روایت حسینی

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از شکل‌گیری شورای وحدت راهبردی در این جبهه خبر داد.

اکنون زمان یقه گیری از دولت نیست

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به برخی انتقادها به دولت درباره رسیدگی به سیل زدگان تاکید کرد: الان زمان خوبی برای یقه گیری از دولت نیست، بگذاریم سیل زدگان لرستان، خوزستان و گلستان به حداقل آرامش برسند.

فروکاهیدن «خطای تقی‌زاده»، خطاست!

این‌که ما نیز چه‌بسا همچون تقی‌زاده عمل می‌کردیم، قبحِ خطای تقی‌زاده را نمی‌کاهد، بلکه سست‌عنصری و ضعفِ هویّتی ما را نشان می‌دهد.

آمریکا در عرصه مقابله با انقلاب اسلامی بازنده است

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه استانی امام رضا(ع) خراسان رضوی گفت: آمریکا در همه عرصه های مقابله با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران در ابعاد جنگ نرم و سخت بازنده شده لذا دنبال راهکاری برای برون رفت از چنین وضعیتی است.

ربط بی‌ربط FATF با تروریست خواندن سپاه

در FATF مسئله ما اصلاً آمریکا نیست. مسئله ما کشورهایی است که متحد یا شریک تجاری ما هستند. روسیه و چین و ترکیه و عراق و هند و… هم خودشان عضو FATF هستند و هم مبادلات مالی‌شان با ایران بر اساس FATF صورت می‌گیرد. بنابراین، بهانه کردن آمریکا فقط مشکلات تجاری -

برون سپاری بخشی از وظایف دولت به مردم، تولید را رونق می‌بخشد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری اختیارات و برون سپاری بخشی از وظایف دولت به مردم و بخش خصوصی از راه‌های حمایت از تولید داخلی و رونق تولید است.

خطای انسانی؛ علت بخش زیادی از خسارت‌های سیل

رئیس سازمان بازرسی کل کشور: بخش زیادی از خسارت‌های سیل اخیر به خاطر خطای انسانی است، همه مسئولان در هر دوره‌ای باید پاسخگوی عملکرد خودشان باشند

سراج: بخش زیادی از خسارت‌های سیل اخیر به خاطر خطای انسانی است

رئیس سازمان بازرسی در جریان بازدید از سد لتیان گفت: بخش زیادی از خسارتهای سیل اخیر به خاطر خطای انسانی است.

نماینده شیراز: علت سیل این شهر محدود به خطای انسانی نشود

شیراز- ایرنا- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: علت بروز سیل در این شهر نباید محدود به خطای انسانی شود زیرا سهم مردم از اعتبارات ملی ضایع می شود که ظلم در حق شهروندان سیل زده و آسیب دیده شیرازی است.

سفیر ایران در قطر:دولت جهت گیری درستی در سطح داخلی و خارجی دارد

بندرعباس- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: دولت دکتر روحانی با یک جهت گیری درست در سطح داخلی و خارجی حرکت کرده و در بخش سرمایه گذاری جهانی، تصویر مناسبی از ایران وجود دارد.

صفاری‌نطنزی: FATF را نباید سیاسی کرد

رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «موضوع بررسی لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص با اقدام آمریکا علیه سپاه دو مقوله جداگانه‌ای است»، گفت: نباید موضوع FATF را سیاسی کرد.

دولت دکتر روحانی جهت گیری درستی در سطح داخلی و خارجی دارد

بندرعباس- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: دولت دکتر روحانی با یک جهت گیری درست در سطح داخلی و خارجی حرکت کرده و در بخش سرمایه گذاری جهانی، تصویر مناسبی از ایران وجود دارد.

کدام ادعاهای طرفداران FATFپوچ از آب درآمد؟/بیانیه فتف پاسخ می‌دهد

در ماه‌های اخیر، طرفداران FATF برای اثبات ضرورت همکاری با این نهاد، ادعاهایی را درباره بازگشت دوباره ایران به لیست سیاه مطرح می‌کردند که بیانیه اخیر FATF پوچ بودن همه این ادعاها را ثابت کرد.

سیاست دولت نسبت به FATF تغییر کرد؟

معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: همه اعم از رسانه‌ها، دولت، مجلس و مجمع کمک کنند تا فضا را دربار اف ای تی اف کارشناسی نگه دارند نه سیاسی. در چنین فضایی اتفاقاً به نظر من عاقلانه‌تر و منطقی‌تر تصمیم گرفته خواهد شد. اما اگر فضا را بیش از حد سیاسی کنند و موضوع تح

طرح «جهاد همبستگی ملی» راهکاری موثر برای رفع نیازهای سیل‌زدگان

«جهاد همبستگی ملی» راهکاری ارزشمند برای استفاده از ظرفیت عظیم مردمی است