رفع انسداد راه‌های روستایی استان لرستان تا 2 هفته دیگر

معاون راه روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته دیگر خبر داد و گفت: قرارگاه خاتم الانبیا پل 80 متری روستای ماژین را احداث می کند.مطالب مرتبط

رفع انسداد راه‌های روستایی استان لرستان تا 2 هفته دیگر

معاون راه روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از حل مشکل راه‌های روستایی استان لرستان تا دو هفته دیگر خبر داد و گفت: قرارگاه خاتم الانبیا پل 80 متری روستای ماژین را احداث می کند.

رفع انسداد راه روستایی 80 روستا در لرستان تا پایان هفته

معاون وزیر راه و شهرسازی از تأمین و نصب پل‌های خرپایی در استان لرستان خبر داد و گفت:‌ با استفاده از این پل‌ها و نصب سریع آنها تا آخر هفته راه ارتباطی 80 روستا برقرار می‌شود.

تامین برق و آب آشامیدنی در لرستان مشکل جدی ندارد

تهران- ایرنا- وزیر نیرو در سفر به استان لرستان با اشاره به قطعی آب در یک سوم روستاهای این استان گفت: همکاران وزارت نیرو در استان لرستان در بخش برق و آب شهری و روستایی با همکاری استان‌های معین به سرعت مشکلات در این بخش را برطرف کردند.

انسداد محورهای روستایی درگز

برخی از راه های روستایی شهرستان درگز به علت تخریب سیلاب امروز مسدود شد.

آب شرب ۱۴ روستای دیگر لرستان وصل شد

سیل اخیر لرستان آب شرب ۷۹۶ روستای استان را با قطعی و تخریب شبکه مواجه کرد که تا روز گذشته، آب شرب ۷۶۷ روستا و از دیروز تاکنون نیز آب شرب ۱۴ روستای دیگر وصل شد.

هیچ یک از روستاهای استان لرستان در بن بست نیستند/بازگشایی راه ارتباطی 700 روستا در دو هفته گذشته

معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه راه ارتباطی بیش از 700 روستا در دو هفته گذشته باز شده است، گفت: خوشبختانه هیچ روستایی در بن بست قرار ندارد و راه ارتباطی با تمام روستاهای دارای سکنه برقرار است. ]]>

جان باختن 2 امدادرسان اردبیلی در مناطق سیل‌زده لرستان؛ 2 نفر دیگر مجروح شدند

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان گفت: 2 امدادرسان اردبیلی در حین خدمت رسانی در مناطق سیل‌زده لرستان بر اثر سانحه تصادف جان باختند.

انسداد پنج راه روستایی در خراسان رضوی

بارش های اخیر 5 راه روستایی در خراسان رضوی را مسدود کرد .

نگاهی به آخرین وضعیت مناطق سیلزده در سرخس

مشهد- ایرنا- فعالیت سامانه بارشی پرباران طی هفته جاری تاکنون در نقاط مختلف خراسان رضوی پیامدهایی از جمله سیلاب، انسداد جاده، آبگرفتگی خانه های روستایی و تخلیه چند روستا را در پی داشت که بخاطر تمهیدات از پیش اندیشیده شده و فعالیت چشمگیر مسئولان تلفات جانی

نگاهی به آخرین وضعیت مناطق سیلزده در سرخس

مشهد- ایرنا- فعالیت سامانه بارشی پرباران طی هفته جاری تاکنون در نقاط مختلف خراسان رضوی پیامدهایی از جمله سیلاب، انسداد جاده، آبگرفتگی خانه های روستایی و تخلیه چند روستا را در پی داشت که بخاطر تمهیدات از پیش اندیشیده شده و فعالیت چشمگیر مسئولان تلفات جانی

راه‌های اصلی استان لرستان بازگشایی شد

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای،از بازگشایی تمامی محورهای اصلی، محورهای فرعی یازده شهرستان و۶۲۰ راه روستایی استان لرستان و برقراری تردد وسایل نقلیه در این مناطق خبر داد.

کرمان در حوزه بازسازی و ایجاد مسکن روستایی پیشرو است

کرمان - ایرنا- مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: کرمان در حوزه بازسازی و ایجاد مسکن روستایی یکی از استان های برتر کشور است و سال گذشته بدون گرفتن کمک دیگر استان ها توانست با کیفیت لازم اعتبارات را جذب و کارها را به انجام برساند.

10 دستگاه پل فلزی در حال انتقال به لرستان است

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: با توجه به تخریب بسیاری از پل های روستایی در جریان سیل امسال، 10 دستگاه پل فلزی با دهنه 40 متر در حال انتقال به استان است.

انسداد 4 راه روستایی در کلات بر اثر سیلاب

4 راه روستایی در کلات بر اثر سیلاب مسدود است.

استمرار عملیات لای‌روبی معابر شهری و روستایی لرستان توسط ارتش

پلدختر- فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ خرم‌آباد از ادامه پرشتاب عملیات لای‌روبی و رسوب‌گیری معابر شهری و روستایی و منازل مردم سیل‌زده در لرستان توسط یگان‌های امدادی ارتش خبر داد.

اعزام تانکر آبرسانی سیار شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان به استان لرستان

مدیرتعاون روستایی سمنان: استقبال از بیمه کشاورزی کمرنگ است

سمنان- ایرنا- مدیر تعاون روستایی استان سمنان گفت: استقبال از بیمه محصولات دامی و کشاورزی از سوی دامداران، باغداران و کشاورزان استان، با وجود احتمال خسارت به دلیل جاری شدن سیلاب و دیگر بلایای طبیعی، کم رنگ است.

مقاوم‌بودن 60 درصد واحدهای مسکونی روستایی استان کرمان/انتقاد از کارشکنی بانک‌ها

استاندار کرمان گفت: 60 درصد مسکن روستایی استان کرمان مقاوم است و 40 درصد دیگر که شامل 100 هزار واحد می شود، رقم قابل توجهی است که با واحدهای غیرمقاوم شهری باید مقاوم سازی شوند.

ساخت و نصب پل، اولویت اصلی برای بازگشایی راه‌های اصلی و روستایی لرستان

در نشست استاندار همدان و استاندار لرستان از اعزام ۷۰دستگاه ماشین آلات و تجهیزات راه سازی به مناطق سیل زده لرستان برای نصب پل و بازگشایی راه‌ها خبر داده شد.

اتمام عملیات آبرسانی به روستاهای سیل‌زده لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اتمام عملیات آبرسانی به ۷۹۶ روستای سیل‌زده لرستان خبر داد.