معاون پارلمانی و مشاور عالی رئیس سازمان نظام پزشکی منصوب شدند
مطالب مرتبط

«میثم نیلی» مشاور رئیس سازمان تبلیغات شد

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حکمی میثم نیلی را به‌عنوان مشاور در حوزه کتاب و نشر منصوب کرد.

دبیر نظارت بر پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری منصوب شد

دبیر هیات مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری منصوب شد.

اصرار دوباره رئیس سازمان نظام پزشکی: تعرفه‌ها باید واقعی شود

رئیس سازمان نظام پزشکی با اشاره به مشکلات موجود در عرصه اقتصاد سلامت، خواستار واقعی‌شدن تعرفه‌ها برای عبور از مشکلات شد.

آمریکا وحدت بین قوای سه گانه و اقشار مختلف مردم را دوچندان کرد

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد که اگر تهدیدی برای نظام مطرح شود، صرف نظر از نگاه سیاسی همه پشتیبان نظام هستند.

انتصاب مشاور رئیس سازمان و دبیر کانون ملی هماهنگی میراث‌فرهنگی

با حکمی از سوی رییس سازمان میراث فرهنگی، سیدمحسن امامی به عنوان مشاور رئیس سازمان و دبیر کانون هماهنگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب شد.

آثار تعرفه های غیر واقعی بر نظام سلامت/ علت بدهکاری بیمه ها

نایب‌ رئیس اول شورای‌عالی نظام پزشکی ضمن تشریح سه درخواست تعرفه ای، گفت: اگر بخش دولتی جوابگوی نیازهای سلامت آحاد مردم نیست، باید از بخش خصوصی خرید خدمت کند.

افزایش 13 درصدی تعرفه آزمایشگاه ها معقول نیست

تهران- ایرنا- رئیس انجمن متخصصان علوم آزمایشگاهی گفت: افزایش تعرفه ای که امسال برای آزمایشگاه ها در نظر گرفته شده 13 درصد است و به نظر می رسد در برابر هزینه 3 برابری تجهیزات پزشکی، خیلی معقول نیست و در همین زمینه رئیس سازمان نظام پزشکی نامه ای به معاون او

100 پرونده قصور پزشکی در همدان تشکیل شد

رئیس سازمان نظام پزشکی همدان گفت: در سال گذشته 100 پرونده مربوط به قصورپزشکی در این سازمان تشکیل شده است.

سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی منصوب شد

با حکم دکتر طیبی رئیس جهاددانشگاهی، دکتر محمد علی گودرزی به عنوان سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی این نهاد منصوب شد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی خوزستان تغییر کرد

اهواز- سرپرست جدید اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز منصوب شد.

دومین جلسه شورای سیاستگذاری نظام سلامت الکترونیک کشور برگزار شد

دومین جلسه شورای سیاستگذاری نظام سلامت الکترونیک کشور با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونین وزارت بهداشت و ارتباطات، روسای سازمان‌های بیمه سلامت و غذا و دارو و نمایندگانی از سازمان نظام پزشکی و تامین اجتماعی برگزار

میزان پرداخت مالیات پزشکان با سایر اصناف مقایسه شود

نایب رئیس اول شورای‌عالی نظام پزشکی، گفت: ای کاش سازمان امور مالیاتی میزان پرداخت مالیات پزشکان را با سایر اصناف مقایسه می‌کرد.

مدیرکل جدید فنی و حرفه ای قزوین منصوب شد

قزوین - ایرنا - طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حجت الله امینی روز چهارشنبه به عنوان مدیرکل جدید این دستگاه در قزوین منصوب شد.

مشکل مبادلات ارزی و تبادل مالی در خدمات پزشکی

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با اشاره به آثار تحریم ها در حوزه سلامت، گفت: در مبادلات ارزی و تبادل مالی، دچار مشکلات بسیاری هستیم.

تقدیر انجمن رادیولوژی از پیشکسوت جراحی

انجمن رادیولوژی ایران در مراسمی با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و رئیس سازمان نظام پزشکی، از ایرج فاضل، پیشکسوت جامعه جراحی کشور، تقدیر کرد

مشاور عالی مقام معظم رهبری در جمع ملی‌پوشان تکواندو: امیدوارم باعث سربلندی ایران باشید

مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: حامل سلام مقام معظم رهبری به تک تک شما هستم و امیدوارم با سه شاخصه فنی، جسمانی و روحی و معنوی بتوانید در مسابقات جهانی پیروز باشید.

مشاور اسد: هماهنگی سوریه، روسیه و ایران در سطح عالی قرار دارد

مشاور سیاسی و رسانه‌ای رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد که اگر روسیه و ایران بتوانند از روابط خود با ترکیه برای خدمت به پرونده سوریه استفاده کنند، دمشق از این امر استقبال می‌کند.

نظر شورای نگهبان درباره طرح مجلس برای تقویت سپاه امروز اعلام می‌شود

معان پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: آمریکایی‌ها با کاری که انجام دادند انسجام و وحدت را بین قوای سه گانه و اقشار مختلف مردم دوچندان کردند و اگر تهدیدی برای نظام مطرح شود، صرف‌نظر از نگاه سیاسی همه پشتیبان نظام هستند.]]>

150 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته در آزمون دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری سال 98 در عصر امروز خبر داد و گفت: 150 هزار و 535 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.

تقدیر انجمن رادیولوژی از پیشکسوت جامعه جراحی ایران

انجمن رادیولوژی ایران، در مراسمی با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و رئیس کل سازمان نظام پزشکی، از ایرج فاضل پیشکسوت جامعه جراحی کشور، تقدیر کرد.