درخواست ترامپ از نتانیاهو برای قطع روابط با چین

رسانه‌های خبری رژیم صهیونیستی از درخواست رئیس جمهور ایالات متحده از نخست وزیر اسرائیل برای قطع روابط این رژیم با چین خبر می‌دهند.مطالب مرتبط

درخواست ترامپ از نتانیاهو برای قطع روابط با چین

رسانه‌های خبری رژیم صهیونیستی از درخواست رئیس جمهور ایالات متحده از نخست وزیر اسرائیل برای قطع روابط این رژیم با چین خبر می‌دهند.

ترامپ خواهان کاهش روابط تجاری تل آویو با پکن است

تهران - ایرنا - رسانه های صهیونیستی یکشنبه شب گزارش دادند: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در دیدار «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از وی خواسته است، تل آویو روابط تجاری خود را با پکن کاهش دهد.

ترامپ از نتانیاهو خواست روابط تل‌آویو با پکن را کاهش دهد

روابط ترامپ با نتانیاهو ممکن است به سرعت تیره شود

ترامپ، نتانیاهو و بن سلمان ما را به فاجعه نزدیک کرده اند

یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، در اظهاراتی عنوان داشت که دونالد ترامپ، نتانیاهو و بن سلمان، مردم را به سمت فاجعه سوق می دهند.

ظریف: اولویت ترامپ در منطقه نتانیاهو است

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه ایران با اشاره به اعتراف رئیس جمهوری آمریکا به هزینه کردن 7 تریلیون دلار در جنگ هایی که «تنها اوضاع را بدتر کرد»، نتانیاهو را اولویت اصلی ترامپ در منطقه دانست.

کنایه ظریف به نتانیاهو و ترامپ

وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: آنهایی که نتانیاهو برایشان بر هر چیزی مقدم است، همواره کارهای غلط را برای خدمت به او و به هزینه همگان انجام می‌دهند ولی انتظار نتایجی متفاوت دارند.]]>

کنایه ظریف به ترامپ و حامیان نتانیاهو

وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: آنهایی که نتانیاهو برایشان بر هر چیزی مقدم است، همواره کارهای غلط را برای خدمت به او و به هزینه همگان انجام می‌دهند ولی انتظار نتایجی متفاوت دارند.

درخواست ترامپ از نتانیاهو برای ممانعت از سرمایه‌گذاری‌های چین در اراضی اشغالی

یک شبکه ماهواره‌ای عبری زبان فاش کرد، رئیس جمهوری آمریکا ماه گذشته میلادی از نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواسته بود مانع سرمایه‌گذاری‌های چینی‌ در اراضی اشغالی شود.

بازی انتخاباتی نتانیاهو با کارت ترامپ-سید محمد باقر نوربخش*

بنیامین نتانیاهو روز سه شنبه گذشته در انتخابات پارلمانی (کنست ) دررقابت تنگاتنگ با حزب آبی وسفید به رهبری بنی گانتز به یک پیروزی اما ضعیف دست یافت، پیروزی که با استفاده از کارت همپیمانی و حمایت تمام قد دونالد ترامپ و مواضع افراطی درباره ایران رقم خورده اس

ترامپ از نتانیاهو خواست رابطه با چین را کاهش دهد

برخی رسانه‌ها می‌گویند رئیس جمهوری آمریکا همزمان با واگذاری بلندی‌های جولان به رژیم صهیونیستی، خواستار کاهش روابط تل‌آویو با پکن شده است.

واکنش زودهنگام ترامپ به پیروزی قریب‌الوقوع نتانیاهو در انتخابات رژیم صهیونیستی

در حالی که نتایج نهایی انتخابات رژیم صهیونیستی هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است، دونالد ترامپ پیروزی بنیامین نتانیاهو در این انتخابات را تبریک گفت.

ترامپ به نتانیاهو تبریک گفت

رئیس‌جمهوری آمریکا پیروزی بنیامین نتانیاهو و احزاب حامی وی را در انتخابات رژیم صهیونیستی تبریک گفت.

قدردانی نتانیاهو از حمایت های ترامپ قبل از انتخابات رژیم صهیونیستی

تهران – ایرنا – بنیامین نتانیاهو در گفت و گوی تلفنی با دونالد ترامپ، از حمایت های رئیس جمهوری آمریکا پیش از برگزاری انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی که منجر به پیروزی حزب وی در این انتخابات شد، قدردانی کرد.

تروریستی خواندن سپاه خوش‌خدمتی ترامپ به نتانیاهو است

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: تصمیم رئیس جمهوری آمریکا برای تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین درباره بلندی‌های جولان نوعی خوش‌خدمتی او به نتانیاهو و صهیونیست‌ها در آستانه انتخابات اسرائیل است.

مقام های فلسطینی خیانت سران عرب را از دلایل ماندن نتانیاهو عنوان کردند

غزه - ایرنا - مقام های فلسطینی عادی سازی روابط میان برخی کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی را از عوامل پیروزی اخیر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم در انتخابات پارلمانی دانستند.

واشنگتن پست: نتانیاهو از حقه های ترامپ الگو برداری می کند

تهران – ایرنا – روزنامه واشنگتن پست در گزارشی تحلیلی پیرامون وعده های انتخاباتی بنیامین نتانیاهو نوشت که نخست وزیر رژیم صهیونیستی 10 سال قبل هم وعده نابودی حماس را سر داد ؛ اما با گذشت یک دهه از این وعده ها ؛ حماس همچنان باقی است.

شیخ الاسلام: اقدام ترامپ علیه سپاه، ناشی از دعوای داخلی آمریکا است

یک دیپلمات پیشین کشورمان اقدام ترامپ علیه سپاه را همانند دیگر کارهای او خلاف قوانین بین‌المللی دانست و گفت: ترامپ تلاش کرد تا با این کار به نتانیاهو در انتخابات کمک کند که از سوی دیگر جناح صهیونیست هم بتواند در انتخابات به او کمک کند.

اقدام ترامپ علیه سپاه برای آمریکا خطرآفرین و نافرجام است

سمنان - ایرنا - استاندار سمنان، اقدام اخیر ترامپ را مخاطره آفرین و اشتباه برای آمریکا و روابط بین الملل برشمرد و گفت: این اقدامِ بحران‌زا و اشتباه، هیچ سود و فرجامی برای این کشور به ویژه در منطقه در پی نخواهد داشت.

سایه تقلب در نتایج انتخابات کنست و سردرگمی حامیان نتانیاهو

برخی شواهد شائبه تقلب و دستکاری در نتیجه انتخابات کنست رژیم صهیونیستی به نفع نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را  همچون تقلب در انتخابات 2016 ریاست جمهوری امریکا به نفع ترامپ تقویت می کند.