پکن خواهان ایجاد فوری منطقه آزاد تجاری با کره و ژاپن شد

وزیر خارجه چین گفت: چین، کره‌جنوبی و ژاپن باید زودتر در مورد ایجاد یک منطقه تجارت آزاد توافق کنند.مطالب مرتبط

پکن خواهان ایجاد فوری منطقه آزاد تجاری با کره و ژاپن شد

وزیر خارجه چین گفت: چین، کره‌جنوبی و ژاپن باید زودتر در مورد ایجاد یک منطقه تجارت آزاد توافق کنند.

هند خواهان خروج فوری شهروندان خود از لیبی شد

دهلی نو-ایرنا- سوشما سواراج وزیر امور خارجه هند با انتشار پیامی در حساب توییتری خود، خواهان خروج فوری شهروندان این کشور از شهر طرابلس پایتخت کشور لیبی شد.

وزیر صنعت: زیرساخت‌های منطقه آزاد قصرشیرین تکمیل شود

کرمانشاه- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به تصویب منطقه آزاد تجاری قصرشیرین، لازم است که همه دستگاه‌های مربوطه پای کار بیایند و با هماهنگی لازم زیرساخت‌های موردنیاز این منطقه را تکمیل کنند.

مذاکره با سرمایه‌گذار پس از تکمیل‌ منطقه آزاد تجاری فرودگاه امام

ژاپن 190 چادر برای سیلزدگان ایران فرستاد

ژاپن کمک های بشردوستانه فوری برای سیل‌زدگان ایران فرستاده است.کالاهای اعطا شده که شامل 190 چادر و 1150 تشکچه خواب می‌شوند به زودی به مناطق سیل زده می رسند .

ایجاد گمرک؛ لازمه تشکیل منطقه آزادتجاری شهرفرودگاهی امام(ره)

تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: ایجاد گمرک از ملزومات مهم راه اندازی یک منطقه آزاد به شمار می رود که شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با احداث سوله سرپوشیده (انبار) و ساختمان اداری آن گام مهم و موثری برای فعالیت گمرک در این مجموعه برداشته است.

مدیرعامل منطقه آزاد ارس: زیرساخت های گردشگری رشد خوبی داشت

تبریز - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: زیرساخت های گردشگری در این منطقه آزاد در طول سال 1397 در مقایسه با سال قبل از آن، افزایش قابل توجهی یافته است.

دولت پیونگ یانگ خواستار واردات فوری مواد غذایی شد

تهران - ایرنا - به نوشته یک روزنامه کره جنوبی، آمار نشان می دهد که ذخایر ارزی، نفتی و غذایی کره شمالی تنها برای کمتر از یک سال کافی خواهد بود، از این رو دولت این کشور خواهان واردات فوری مواد غذایی برای مقابله با بحران احتمالی غذا در این کشور شد.

مذاکرات تجاری آمریکا و ژاپن در واشنگتن

آمریکا از افزایش کسری تجاری این کشور با ژاپن نگران است

ترامپ خواهان کاهش روابط تجاری تل آویو با پکن است

تهران - ایرنا - رسانه های صهیونیستی یکشنبه شب گزارش دادند: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در دیدار «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از وی خواسته است، تل آویو روابط تجاری خود را با پکن کاهش دهد.

دستیابی به حجم تجاری پنج میلیارد دلاری ایران و پاکستان با نهایی شدن موافقتنامه تجارت آزاد

وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراز امیدواری کرد با برقراری روابط بانکی و نهایی شدن موافقتنامه تجارت آزاد، چشم انداز دستیابی به حجم مبادلات تجاری ایران و پاکستان به پنج میلیارد دلار برسد.

استاندار خراسان جنوبی خواستار رسیدگی فوری به سیل‌زدگان منطقه عشایری طبس گلشن شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: استاندار برای رسیدگی فوری به سیل‌زدگان منطقه عشایری بخش دستگران عشق‌آباد شهرستان طبس گلشن دستور ویژه داد.

نماینده مجلس: سپاه پاسداران قوت قلب آزادی خواهان جهان است

سمنان- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران با جایگاه ویژه خود در سطح بین المللی و منطقه، قوت قلب مسلمانان و آزادی خواهان جهان است.

نماینده مجلس: سپاه پاسداران قوت قلب آزادی خواهان جهان است

سمنان- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران با جایگاه ویژه خود در سطح بین المللی و منطقه، قوت قلب مسلمانان و آزادی خواهان جهان است.

ارتقاء سطح اتحاد آمریکا- ژاپن برای مقابله با چین و کره شمالی

آمریکا و ژاپن قرار است در راستای مقابله با قدرت‌یابی چین و کره شمالی در منطقه آسیا- پاسیفیک، سطح همکاری خود را افزایش دهند.

ورود ژاپن به عرصه رقابت با بوئینگ و ایرباس در ساخت هواپیما

واحد هوافضای شرکت صنعتی میتسوبیشی ژاپن قصد دارد تحویل اولین هواپیمای مسافربری داخلی ژاپن را در سال آینده آغاز کند.

دستور استاندار برای رسیدگی فوری به سیل زدگان منطقه عشایری طبس

استاندار خراسان جنوبی برای رسیدگی فوری به سیل زدگان منطقه عشایری بخش دستگران عشق آباد دستور داد.

سکوت واشنگتن درباره تاثیر لغو معافیتهای نفتی ایران بر روابط تجاری آمریکا

تهران - ایرنا - نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران سوال خبرنگاران در مورد تاثیر اقدام یک‌ جانبه آمریکا در لغو معافیت های نفتی ایران بر روابط تجاری این کشور با چین، ترکیه و ژاپن را بی پاسخ گذاشت.

سیگنال‌های مثبت ژاپن برای ایران

درست در روزهایی که بحث بر سر تحریم معاملات نفتی ژاپن و ایران بالا گرفته، دو کشور ایران و ژاپن روی گسترش تعاملات گردشگری متمرکز شده‌اند.