تخریب ۳۰۰۰خانه مددجویان سیل زده/اولویت های ساخت و ساز

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۳ هزار واحد مسکونی در اثر سیل تخریب شد، گفت: در سیل اخیر به دلیل تخلیه به موقع، آسیبی متوجه افراد حاضر در مراکز بهزیستی نشده است.مطالب مرتبط

تخریب ۳۰۰۰خانه مددجویان سیل زده/اولویت های ساخت و ساز

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۳ هزار واحد مسکونی در اثر سیل تخریب شد، گفت: در سیل اخیر به دلیل تخلیه به موقع، آسیبی متوجه افراد حاضر در مراکز بهزیستی نشده است.

ساخت منازل تخریب شده مددجویان کمیته امداد در سیل آغاز شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از آغاز ساخت منازل تخریب شده مددجویان در سیل اخیر خبر داد و گفت: حدود 60 هزار واحد مسکونی مددجویان در سیل کشور آسیب دیده که از این تعداد 20 هزار واحد نیاز به ساخت مجدد دارد.

ساخت منازل تخریب شده مددجویان در سیل اخیر آغاز شد

مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از آغاز ساخت منازل تخریب شده مددجویان در سیل اخیر خبر داد.

جبران خسارت و ساخت مسکن سیل زدگان اولویت دولت است

اهواز - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری، گفت: اولویت نخست دولت در مدیریت بحران ناشی از سیل پرداخت هزینه خسارات، تعمیر و ساخت مسکن برای مردم سیل زده است.

11 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در خراسان جنوبی تخریب شد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: 11 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در بستر رودخانه های استان در یک هفته گذشته تخریب و رفع تصرف شد.

ورود دستگاه قضائی به پرونده نشست پل دوساله

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از ورود دستگاه قضائی به پرونده تخریب پل جدید کاکارضا که تنها دو سال پس از ساخت در اثر سیل تخریب شده است، خبر داد و افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که فنداسیون پل بالاتر از سطح آب‌شستگی بوده و جنس پل نی

جبران خسارات و ساخت مسکن سیل زدگان اولویت دولت است

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری، اولویت نخست دولت در مدیریت بحران ناشی از سیل را پرداخت هزینه خسارات، تعمیر و ساخت مسکن برای مردم سیل زده عنوان کرد.

ساخت وساز غیرمجاز در حریم یک اثر تاریخی در زابل تخریب می شود

زاهدان-رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زابل گفت: با دستور استاندار سیستان وبلوچستان پیگیری برای تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم بنای تاریخی بانک ایران و انگلیس زابل انجام می شود.

برنامه جدید وزارت راه برای بازسازی پروژه‌های تخریب شده در سیل

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی از اولویت‌بندی پروژه‌های ساخت و بازسازی این وزارت در مدیریت پس از بحران، مبتنی بر شاخص‌های زیست محیطی، اقتصادی، فنی و اجتماعی خبر داد.

سیل ۱۰۰۰ منزل مددجویان خراسان شمالی را صددرصد تخریب کرد

هشت سازه غیر مجاز در مسیر رودخانه تیس چابهار تخریب شد

چابهار- ایرنا- معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: هشت ساخت و ساز غیر مجاز در مسیر رودخانه تیس با هدف کاهش خسارت سیل، جلوگیری از نفوذ آب به واحدهای مسکونی و تخریب زیرساخت های این شهرستان تخریب شد.

2 نفر از عوامل سازنده پل تخریب شده کاکارضا دستگیر شدند

خرم آباد- ایرنا- دادستان الشتر، گفت: 2 نفر از عواملی که در ساخت پل کاکارضا مشارکت داشتند پس از تخریب این پل دستگیر شده اند.

2 نفرازعوامل سازنده پل تخریب شده کاکارضا دستگیر شدند

خرم آباد - ایرنا - دادستان الشترگفت: 2 نفر از عواملی که در ساخت پل تخریب شده کاکارضا در شهرستان سلسله لرستان مشارکت داشتند، دستگیر شده اند.

تاکید بر تخریب بنا‌های غیرمجاز اطراف سد امیرکبیر

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از سد و نیروگاه امیرکبیر بر تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز در این محدوده تاکید کرد

بجنورد| کیفیت و سرعت ساخت منازل آسیب‌دیده از سیل در اولویت کار مسئولان باشد

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: کیفیت و سرعت ساخت منازل آسیب‌دیده از سیل باید در اولویت کار مسئولان باشد.

ساخت خانه برای سیل‌زدگان در گرو ارائه زمین و صدور مجوز از سوی دولت است

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بسیاری از منازلی که در لرستان تخریب شده‌اند، در حریم رودخانه هستند و در آن مناطق، دیگر نمی‌توان خانه ساخت، از همین رو دولت یا باید زمین دهد یا مجوز ساخت در مکان دیگری را صادر کند.]]>

تخریب 41 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در کرج

ضرورت ساخت سد لاسک شفت با کمترین اثر تخریب محیط زیست

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان گفت : تامین آب آشامیدنی ، مقابله با خشکسالی و جبران کاهش ذخیره آب سد سفیدرود از مزیت های ساخت سد لاسک شفت است.

گتوند و کرخه نبودند زیرساختهای خوزستان تخریب شده بود/ لایروبی درحالت کلی بی فایده است

استاد دانشکده مهندسی علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در صورتی که سدهای گتوند بر روی کارون و کرخه بر روی رود کرخه نبود امروز تمام شهرها و زیر ساخت های خوزستان تخریب شده و بعضا زیر تلی از رسوب مدفون بودند.

اولویت دولت، پرداخت هزینه خسارات و تعمیر و ساخت مسکن برای مردم سیل‌‌زده است

معاون‌اول رییس‌جمهور گفت: اولویت دولت، پرداخت هزینه خسارات و تعمیر و ساخت مسکن برای مردم سیل‌‌زده است. ]]>