افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: قدرت ماده مخدر «گُل» در توهم‌زایی و بروز سایر آسیب‌ها چند برابر بقیه مواد مانند حشیش است.مطالب مرتبط

افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: قدرت ماده مخدر «گُل» در توهم‌زایی و بروز سایر آسیب‌ها چند برابر بقیه مواد مانند حشیش است.

تبدیل تهران به شهری عاری از معتادان متجاهر، هدف پلیس تهران

جمع‌آوری معتادان و ‎کارتن خواب‌های بندرعباس از حاشیه مسیل‌ها ‌

‌معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: کارتن خواب‌ها معتادین متجاهر که در سطح شهر بندرعباس به خصوص حواشی خورها، کانال‌ها و زیر پل‌ها و … شهر ساکن بودند؛ جمع‌آوری شدند.

کاهش 10 درصدی سرقت در تهران/ پاکسازی پایتخت از حضور معتادان متجاهر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کاهش سرقت در تهران، گفت:‌در دو سال گذشته ۳۷ درصد از سرقت‌های کل کشور در تهران رخ می‌داد و با اجرای این طرح‌ها که در این دو سال میزان وقوع آن‌ها ۲۳ تا ۲۷ درصد کاهش پیدا کرده است.

طرح غربالگری معتادان در استان مرکزی اجرا می شود

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از فعالیت 18 مرکز ترک اعتیاد در شهرستان اراک خبر داد و گفت: طرح غربالگری معتادان در استان مرکزی اجرا می شود و نظارت بر فعالیت کمپ‌های ترک اعتیاد استان مرکزی افزایش می یابد.

نبود مرکز بستری معتادان در استان

در کهگیلویه و بویراحمد مرکز بستری معتادان وجود ندارد.

نبود مرکز بستری معتادان در استان

در کهگیلویه و بویراحمد مرکز بستری معتادان وجود ندارد.

8 هزار اثر باستانی البرز در تهران نگهداری می شود

کرج- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز گفت: نبود موزه برای نگهداری اشیاء باستانی سبب شده است که هشت هزار اثر باستانی البرز در موزه های تهران نگهداری شود.

حجم آب خروجی از سد طالقان افزایش یافت

تهران- ایرنا- مدیر امور بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه طالقان گفت: از امروز حجم آب خروجی از سد طالقان به منظور تغذیه مصنوعی دشت قزوین مجددا افزایش یافت.

حجم آب خروجی از سد طالقان افزایش یافت

تهران- ایرنا- مدیر امور بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه طالقان گفت: از امروز(چهارشنبه) حجم آب خروجی از سد طالقان به منظور تغذیه مصنوعی دشت قزوین مجددا افزایش یافت.

کاهش آمار سرقت در قم نتیجه‌ اجرای طرح جمع‌آوری معتادین متجاهر است

قم - استاندار قم بخش قابل توجهی از کاهش آمار سرقت طی ایام نوروز در قم را نتیجه‌ اجرای طرح جمع‌آوری معتادین متجاهر دانست و گفت: اجرای این طرح باید تداوم داشته باشد.

میزگرد چالش های اجتماعی معتادان بهبود یافته در ایرنا برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد چالش های اجتماعی معتادان بهبود یافته روز دوشنبه با حضور جمعی از مدیران و مسئولان مرتبط در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین برگزار شد.

تامین آب شرب پایدار 1950 روستا در سال جاری/ افزایش 4400 مگاوات ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی در سال 98/ تکمیل و افتتاح 32 واحد تصفیه‌خانه آب و فاضلاب در کشور

وزارت نیرو در سال 98، برنامه‌های محوری همچون افزایش 4400 مگاواتی ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی کشور، تامین آب شرب پایدار برای یک هزار و 950 روستای کشور و بهره‌برداری از 32 واحد تصفیه‌خانه آب و فاضلاب را دنبال می‌کند.]]>

هشت هزار اثر باستانی البرز در تهران نگهداری می شود

کرج - ایرنا- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرزاعلام کرد که هشت هزار اثر باستانی این استان در موزه های تهران نگهداری می شود.

افزایش ۲۵ درصدی خطوط تولید کارخانه ‌گل گهر تا سال ۹۹

‌مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر جهش تولید از ۱۳ به ۲۷ میلیون تن را موفقیتی مهم برای این شرکت و کارکنان آن دانست و گفت: افزوده شدن ۷ تا ۸ میلیون تن به ظرفیت فعلی گل گهر تا سال ۹۹، امکان استفاده از ظرفیت ۴.۵ میلیون تنی آهن اسفنجی گل گهر برای بازارهای دا

سیلاب ظرفیت سدپیشین سرباز را به 141میلیون مترمکعب افزایش داد

چابهار- ایرنا- مدیر منابع آب چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی های اخیر و جاری شدن سیلاب ظرفیت سدپیشین سرباز را به 141 میلیون مترمکعب رساند.

استقرار دختران بی‌سرپرست و بدسرپرست در مراکز بهزیستی خرم‌آباد

با اشاره به مشکلات بوجود آمده برای مرکز نگهداری دختران بی سرپرست در پلدختر گفت: افرادی که در این مرکز نگهداری می‌شدند به مراکز خرم آباد منتقل شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های آینده مجددا به پلدختر بازگردند.

سارقان به معتادان هم رحم نکردند/ دستگیری سه مامور قلابی

آغاز عملیات اجرایی ساخت مرکز نگهداری سالمندان رودبار

رشت - ایرنا - با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان عملیات اجرایی ساخت مرکز شبانه روزی نگهداری سالمندان شهرستان رودبار آغاز شد.

سه سد دیگر در خراسان رضوی سرریز شد

مشهد- ایرنا- مدیر بهره برداری و نگهداری تاسیسات آبی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: تعداد سدهایی که امروز 25 فروردین ماه در این استان سرریز شده اند با افزوده شدن سه سد در شهرستانهای تایباد، چناران و طرقبه شاندیز به هفت سد افزایش یافت.