راهکار رئیس شورای شهر برای حل اختلاف پلیس و مدیریت شهری

رئیس شورای اسلامی شهر تهران راه حل و فصل شکایت پلیس از شهرداری و شورای شهر تهران، در خصوص اخذ عوارض محدوده زوج و فرد را ارائه استفساریه‌ای از سوی معاونت حمل و نقل به شورای شهر تهران دانست.مطالب مرتبط

راهکار رئیس شورای شهر برای حل اختلاف پلیس و مدیریت شهری

رئیس شورای اسلامی شهر تهران راه حل و فصل شکایت پلیس از شهرداری و شورای شهر تهران، در خصوص اخذ عوارض محدوده زوج و فرد را ارائه استفساریه‌ای از سوی معاونت حمل و نقل به شورای شهر تهران دانست.

تصویب قوانین پیشگیری از وقوع سیل در اختیارات مدیریت شهری است

تهران- ایرنا- رئیس شورای عالی استان ها گفت: ارزیابی راهکارهای عملی تدوین و تصویب قوانینی برای پیشگیری و مدیریت وقوع حوادث سیل در حوزه اختیارات مدیریت شهری است.

ارزیابی چگونگی جلب مشارکت شهرداری‌ها برای پیشگیری از وقوع سیل

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به سفر هیات‌ رئیسه شورای عالی استان‌ها گفت: هدف از سفر هیات‌ رئیسه شورای عالی استان‌ها ارزیابی راهکارهای عملی تدوین و تصویب قوانین برای پیشگیری و مدیریت وقوع حوادث سیل در حوزه اختیارات مدیریت شهری بود.]]>

حجت‌الاسلام شهاب مرادی: مدیریت شهری فکری برای ناکارآمدی‌‌ خود داشته باشد/تقلای عامدانه برای انحراف افکارعمومی

صاحب‌نظر در حوزه مباحث اجتماعی و خانواده در واکنش به اقدام اخیر شورای شهر تهران برای نامگذاری میادین و معابر شهری، گفت: شاید این نوع رفتارها بیشتر یک عملیات روانی و تلاشی ناکام برای پوشش ناکارآمدی‌های شورای شهر و شهرداری تهران در این سالهاست.

توصیه رییس شورای شهر تهران به نهادهای فرهنگی مدیریت شهری

رییس شورای شهر تهران گفت: نیاز است تا نهادهای فرهنگی مدیریت شهری تصویری واقع گرایانه از نمادهای زیست مسلمانی مانند علی اکبر سلام الله علیها ارائه دهند.

عملکرد شورای حل اختلاف بخش رودهن

هزار و ۲۴۰ فقره پرونده با تلاش همکاران شورای حل اختلاف بخش رودهن استان تهران در سال ۹۷ با صلح و سازش مختومه شد

بازدید رئیس شورای شهر تهران از مناطق سیل‌زده خوزستان

رییس شورای شهرتهران، رییس شورای عالی استان‌ها و نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر با حضور در استان خوزستان، ضمن دیدار با مسئولان مدیریت شهری اهواز از اقدامات شهرداری تهران در این استان بازدید کردند.

اختلاف آماری استاندار و رئیس جمهور/خاطره روحانی از پل‌سازی درکویر

خرم‌آباد- سخنرانی رئیس‌جمهور درشورای مدیریت بحران لرستان حواشی مختلفی ازجمله اختلاف آماری روحانی و استاندار و روایت رئیس دولت از پل‌سازی در کویر و شباهت کشتی‌سازی نوح وتعریض رودخانه‌ها داشت.

حناچی: گزارش ملی سیل می‌تواند درس‌های بزرگی به ما بدهد/ مردم سیل‌زده را تنها نخواهیم گذاشت

شهردار تهران عصر سه‌شنبه (۲۷ فروردین) برای شرکت در آئین بهره‌برداری از ۲۰ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۶، به همراه محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و چند تن از اعضای شورای‌ شهر به پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران کردستان رفت و گفت: نیروهای شه

شهردار تهران: مردم سیل‌زده را تنها نخواهیم گذاشت

شهردار تهران عصر سه‌شنبه (۲۷ فروردین) برای شرکت در آئین بهره‌برداری از ۲۰ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۶، به همراه محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و چند تن از اعضای شورای‌ شهر به پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران کردستان رفت و گفت: نیروهای شه

تفکیک مدیریت شهری شهرستان ری از تهران در مجلس پیگیری می‌شود

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبودهای نبود استقلال مدیریت شهری در شهرستان ری احساس می‌شود و امیدواریم که موضوع تفکیک شهرداری این شهرستان مورد توجه نمایندگان مجلس قرار گیرد.

شورای شهر شیراز: عوارض شهری کاهش یافت

شیراز-ایرنا-رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: لایحه شهرداری شیراز مبنی بر کاهش عوارض و بهای خدمات شهری در سال 98 در هشتاد و یکمین نشست این شورا، مصوب شد.

حذف ردیف مجزای نگهداری تونل‌ها در بودجه 98 شهرداری تهران

رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر بر کاهش ترافیک و آلودگی هوا به‌عنوان هدف اصلی مدیریت ترافیک تهران تاکید کرد.

مدیریت شهری قزوین از آثار هنری حمایت می کند

قزوین - ایرنا - رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: مدیریت شهری تمام تلاش خود را برای حمایت مادی و معنوی از آثار هنری که به نوعی معرف این شهر باشند، به کار گرفته است

هماهنگی بین دستگاه های خدماتی لازمه پیشرفت پروژه های شهری

زنجان - ایرنا - در جلسه ستاد هماهنگی مدیریت شهری استان بر لزوم هماهنگی دستگاه های خدمات رسان برای فعالیتهای مفید و پیشرفت پروژه های عمران شهری تاکید شد.

افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی تهران در انتظار تصمیم‌ دولت

رئیس شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر مدیریت شهری هیچ بنایی برای افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی ندارد و در این ارتباط باید دولت نظر خود را در ارتباط با افزایش کرایه‌های حمل و نقل اعلام کند.

رئیس پلیس پایتخت: برخورد با کشف حجاب در خودروها ادامه دارد

ایرنا ـ تهران ـ رئیس پلیس پایتخت با تایید ارسال پیامک از سوی پلیس امنیت اخلاقی برای عده ای از رانندگان از تداوم برخورد این پلیس با بدحجابی و بی حجابی در خودروهای شخصی خبر داد.

دولت 2هزارمیلیارد ریال به طرح های مدیریت پسماند پرداخت کرده است

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور اعلام کرد: دولت از ابتدای سال 1392 تاکنون بیش از 2300 میلیارد ریال اعتبار برای کمک به طرح های مدیریت پسماند شهری و روستایی پرداخت کرده است.

خط متروکه راه آهن موجود در محدوده شهر قم تعیین تکلیف شود

قم – ایرنا- رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر قم با انتقاد از وضعیت خط متروکه راه آهن در محدوده شهری و تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف این خط گفت: مدیریت راه آهن با مجموعه مدیریتی قم در این زمینه هیچگونه همکاری ندارند

داشتن اطلاعات مکانی باعث مدیریت بحران سیل در پایتخت شد

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران گفت: یکی از موضوعاتی که در روزهای اخیر توانست به بهبود مدیریت بحران سیل در پایتخت کمک کند، اطلاعات مکانی در دسترس بود.