سدسازی‌های غیر اصولی خطرناک‌تر از سیل است

مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری با اشاره به اینکه در ایران تنها حدود ۴۰ میلیارد متر مکعب آب باید در سدها ذخیره شود، گفت: سدها راهکار کنترل سیل نیستند و نباید به بهانه کنترل سیل این کار را انجام دهیم چراکه سدسازی‌های غیرمطالب مرتبط

سدسازی‌های غیر اصولی خطرناک‌تر از سیل است

مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری با اشاره به اینکه در ایران تنها حدود ۴۰ میلیارد متر مکعب آب باید در سدها ذخیره شود، گفت: سدها راهکار کنترل سیل نیستند و نباید به بهانه کنترل سیل این کار را انجام دهیم چراکه سدسازی‌های غیر

آب بندان‌ در مازندران جلوی سیل را می‌گیرد یا سد؟

یکی از نکاتی که این روزها و پس از دو سیلاب مازندران، بر سر زبان‌ها افتاده و بیش از پیش نمایان شده، مسئله سدسازی است، بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که سدسازی در کشور یک نکته بسیار مهم و حرکت تأثیرگذار در مقابل سیل‌های ویرانگر است و برخی دیگر نیز تأثیر زی

وزارت نیرو نسبت به تعطیلی پروژه‌های سدسازی تجدیدنظر کند

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس گفت: تعطیلی پروژه‌های سدسازی طی چند سال گذشته، سیاست وزارت نیرو بود که باید در آن تجدیدنظر کند.]]>

توصیه های اصولی و فنی زراعت برنج

رشت - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان در راستای به دست آوردن محصولی بهتر، توصیه هایی اصولی و فنی به کشاورزان برنج کار ارائه کرد.

صدور ۱۷ موافقت اصولی پرورش تیلاپیا/آب منطقه‌ای شرایط را تسهیل کند

یزد ـ رئیس جهاد کشاورزی استان یزد از صدور ۱۷ موافقت اصولی پرورش ماهی تیلاپیا برای متقاضیان سرمایه‌گذاری خبر داد و خواستار تسهیل شرایط از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان شد.

بدافزار خطرناک Scranos در حال گسترش در جهان

بدافزار خطرناک جدیدی با نام Scranos کاربرانی را که از برنامه‌های کرک شده استفاده می‌کنند بیش از دیگران هدف قرار داده‌است

سدسازی بسیار بیش از نیاز کشور بوده است/ وزارت نیرو با طرح‌های آبخیزداری مخالفت می‌کند

برخی وزرا جسارت عمل ندارند/ وزارت نیرو 10 سال نسبت به سدسازی کاهل بوده است

بهرام قاسمی: سیاست اصولی ایران عدم‌مداخله در امور داخلی سایر کشورهاست

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به سؤالی در خصوص موضع ایران در قبال تحولات سودان تأکید کرد سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران عدم‌مداخله در امور داخلی سایر کشورهاست.

لزوم کارآمد کردن سازمان ‌ مدیریت بحران به جای تاسیس وزارت جدید/نیازمند جهاد سدسازی هستیم

لزوم کارآمد کردن سازمان مدیریت بحران به جای تاسیس وزارت جدید/ نیازمند جهاد سدسازی هستیم

شرایط حسین آباد کالپوش خطرناک است/ضرورت اطمینان از سلامت مردم

سمنان - معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: بر اساس مشاهدات کارشناسان، این نهاد شرایط خطرناک و بحرانی در روستای حسین آباد کالپوش میامی را تائید می‌کند.

60 هزار جمعیت حاشیه نشین چابهار نیازمند ساماندهی اصولی هستند

چابهار- ایرنا- شهردار چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 60 هزار نفر جمعیت حاشیه نشین چابهار در مناطق کمب، مرادآباد، عثمان آباد، میرآباد، جنگلوک و هوت آباد نیازمند ساماندهی اصولی و واگذاری اشتراک برق، آب، بهداشت، آموزش و سایر خدمات دولتی هستند.

مقایسه سدسازی و آبخیزداری در کنترل سیل/ با ادغام جهاد و وزارت کشاورزی آبخیزداری به محاق رفت

هشدار حزب‌الله درباره عواقب خطرناک «معامله‌قرن»/ نعیم قاسم: مقاومت تسلیم آمریکا نخواهد شد

معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله درباره پیامدهای خطرناک توطئه آمریکا برای حذف مسئله فلسطین موسوم به «معامله‌قرن» هشدار داد.

نبود مرجع رسمی خبر در مواقع بحران‌‌ها خطرناک است

تهران - ایرنا - مدیر کل پژوهش خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به این که هنگام بروز بحران و بلایا ی طبیعی انتشار اخبار نادرست و فیک سرعت می گیرد، گفت: نبود مرجع رسمی خبر در این اینگونه مواقع بحران‌‌ها خطرناک است.

ابراهیمی: پرسپولیس در خطرناک‌ترین جایگاه قرار دارد

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در خطرناک‌ترین جایگاه قرار دارد و نباید به اختلاف امتیازی‌اش با تیم‌های دوم و سوم و چهارم خیلی فکر کند.

حسن نافعه در گفت‌وگو با تسنیم: عواقب خطرناک اقدام آمریکا علیه سپاه/تصمیم ترامپ چیزی را تغییر نخواهد داد

استاد علوم سیاسی در دانشگاه قاهره و تحلیلگر برجسته مصری اظهار داشت، تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران خطرناک است که می‌تواند به رویارویی نظامی ناخواسته در منطقه منتهی شود.

تمرکز ثروت و جمعیت کشور در تهران بسیار خطرناک شده است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه تمرکز ثروت و جمعیت در تهران، بسیار خطرناک است گفت: اگر برای تهران اتفاقی بیفتد دیگر مانند لرستان و پل دختر نیست بلکه بیش از 50 درصد ثروت و انبوه جمعیت و امکانات کشور تلف می‌شود.

حکیم: تحریم‌های یکجانبه علیه ایران بدعتی خطرناک است

بغداد - ایرنا - سیدعمار حکیم در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با وی تاکید کرد که تحریم‌های یکجانبه علیه ایران بدعتی خطرناک در روابط بین الملل است.