دفاتر بیمه سلامت جانبازان و ایثارگران با اعتبار ۳ ساله صادر می‌شود

مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: جهت افزایش رضایت‌مندی و تسهیل امور بیمه‌ای بیمه شدگان صندوق سایر ‌اقشار، از این به بعد قرارداد بیمه خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان با اخذ مجوز از هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت ایران به صورت ۳ ‌ساله منعقد ممطالب مرتبط

بیمه سلامت:‏ دفاتر بیمه جانبازان و ایثارگران با اعتبار 3 ساله صادر می‌شود

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: جهت افزایش رضایت مندی و تسهیل امور بیمه‌ای بیمه شدگان صندوق سایر ‏اقشار، از این به بعد قرارداد بیمه خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان به صورت 3 ‏ساله منعقد می‌شود.‏

دفاتر بیمه سلامت جانبازان و ایثارگران با اعتبار ۳ ساله صادر می‌شود

مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: جهت افزایش رضایت‌مندی و تسهیل امور بیمه‌ای بیمه شدگان صندوق سایر ‌اقشار، از این به بعد قرارداد بیمه خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان با اخذ مجوز از هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت ایران به صورت ۳ ‌ساله منعقد م

دفاتر بیمه جانبازان و ایثارگران با اعتبار ۳ ساله صادر می‌شود

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: جهت افزایش رضایت مندی ‬ سایر‬ اقشار‬، از این به بعد قرارداد بیمه خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان به صورت ۳ ‏ساله منعقد می‌شود.‏

تمدید اعتبار دفترچه بیمه سلامت بیمه‌شدگان بنیاد شهید تا خرداد 98

مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: بر اساس درخواست بنیاد شهید و امور ایثارگران، دفترچه بیمه سلامت خانواده شهدا و جانبازان برای تسهیل امور و رعایت حال این بیمه‌شدگان در روزهای پایانی سال 97 تا آخر خرداد 98 تمدید اعتبار شده است.

مددجویان کمیته امداد برای دریافت دفترچه بیمه سلامت به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به انتقال بیمه مددجویان شهری کمیته امداد به سازمان بیمه سلامت، گفت: مددجویان از ۱۰ روز آینده می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان، دفترچه‌های بیمه سلامت خود را به صورت رایگان دریافت کنند.

تمدید اعتبار دفترچه بیمه سلامت بنیاد شهید و ایثارگران تا پایان خرداد ۹۸

مددجویان استان بوشهر از خدمات بیمه سلامت بهره‌مند می‌شوند

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهرگفت:با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین بیمه سلامت و کمیته امداد امام(ره) برای مددجویان در شهرهای بالای 20 هزار نفر استان بوشهر دفترچه بیمه سلامت صادر می‌شود.

خداباوری و بصیرت مهمترین شاخصه ایثارگران و جانبازان است

شاهرود - امام جمعه بسطام ضمن بیان اینکه جانبازان و ایثارگران دارای ویژگی‌های بسیاری هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به خداباوری، ایثار و بصیرت اشاره کرد، گفت: امنیت امروز مرهون جانبازان است.

ادغام بیمه "مددجویان شهری کمیته امداد" در "بیمه سلامت"/اعتبار کارت مددجویان تا پایان اردیبهشت

رییس کمیته امداد با اشاره به اقدامات انجام شده جهت انتقال بیمه مددجویان شهری به سازمان بیمه سلامت در جهت اجرای قانون برنامه پنجم توسعه و ادغام سازمان‌های بیمه‌گر، گفت: کارت کمیته امداد برای مددجویانی که به سازمان بیمه سلامت منتقل شده‌اند تا پایان اردیبهشت

همدان| جانبازان و ایثارگران؛ وارثان واقعی انقلاب اسلامی هستند

امام جمعه ملایر با بیان اینکه جانبازان دوران دفاع مقدس گنجینه‌های ارزشمندی برای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند گفت: جانبازان و ایثارگران ما وارثان واقعی انقلاب اسلامی هستند

تماس تلفنی برای صدور کارت هوشمند بیمه سلامت، کلاهبرداری است

تهران- ایرنا- مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت هیچ گونه بازاریابی تلفنی نداشته و تماس‌های تلفنی با محتوای صدور کارت هوشمند یا بیمه تکمیلی سلامت، کلاهبرداری بوده و به هیچ عنوان مورد تایید سازمان بیمه سلامت نیست.

رنج مضاعف بیمه‌شدگان "بیمه سلامت" به خاطر یک اشتباه عجیب + سند

ظاهراً بروز یک اشتباه تایپی در بخشنامه ابلاغی سازمان بیمه سلامت، باعث مشقت مضاعف بیمه‌شدگان "بیمه سلامت" و عدم پذیرش دفترچه‌های درمانی این دسته از بیمه‌شدگان در مراکز درمانی کشورمان شده است.

مسئولان به دیدار با جانبازان و ایثارگران نیازمند هستند

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: امروز مدیران بیش از هر زمانی به دیدار با جانبازان و ایثارگران نیازمند هستند و در سایه این نشست ها روحیه خدمتگذاری آنها افزایش می یابد.

44 هزار نفر از جامعه آماری ایثارگران استان مرکزی زیرپوشش بیمه‌ای قرار دارند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: هم اکنون 250 مرکز درمانی در نقاط مختلف استان با حمایت بیمه دی به جامعه ایثارگران استان خدمات درمانی و پزشکی ارائه می‌کنند، 44 هزار نفر از جامعه آماری ایثارگران استان تحت پوشش بیمه‌ای قرار دارند.

قوانین ایثارگران درباره همسران جانبازان شیمیایی اجرا شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید قوانین ایثارگران را اجرا کنند و متأسفانه همسران جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان هم مظلوم واقع شده اند که باید مشکلات آنان حل شود.

درخواست نماینده نیشابور درخصوص پرداخت حق بیمه جانبازان در آستانه روز جانباز

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از رئیس‌جمهور خواست تا نسبت به پرداخت عیدی، حق بیمه و حق بازنشستگی جانبازان در روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) (روز جانباز) اقدام نماید.

پیگیری جدی برای حل مشکلات و دغدغه های جانبازان

استاندار خراسان شمالی در دیدار با جمعی از جانبازان استان، با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران براساس ایمان و اعتقاد، مسیر خود را برگزیده اند، بر پیگیری جدی برای حل مشکلات و دغدغه های این قشر تاکید کرد.

کامران: قوانین ایثارگران درباره‌ همسران جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان اجرا شود

نماینده اصفهان در تذکری بر لزوم اجرایی شدن قوانین ایثارگران درباره‌ همسران جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان تاکید کرد.

یک میلیون و 700 هزار ایثارگر زیرپوشش بیمه تکمیلی هستند

کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: بیش از یک میلیون و 700 هزار نفر از ایثارگران زیرپوشش بیمه تکمیلی هستند و از طریق بیمه ها، هزینه های درمانی آنان پرداخت می شود.

دیدار نمایندگان امام خامنه‌ای با جانبازان

پنج هیئت از طرف حضرت آیت الله خامنه‌ای با حضور در آسایشگاه‌ها و منازل تعدادی از جانبازان از فداکاری، صبر و ایستادگی ایثارگران تجلیل کردند.