افزایش ۱۵ درصدی نرخ طرح ترافیک در سال‌جاری

اجرای طرح ترافیک ۹۸ در حالی از ۱۷ فروردین‌ماه در تهران آغاز شده که بر اساس تغییرات جدید، بهای عوارض طرح برای ساکنان محدوده ۵۰ درصد کمتر از بقیه شهروندان تعیین شده و برای خودروهای دارای معاینه فنی برتر نیز میزان افزایش قیمت کمتر از ۸ درصد بوده است.مطالب مرتبط

افزایش ۱۵ درصدی نرخ طرح ترافیک در سال‌ جاری

افزایش ۱۵ درصدی نرخ طرح ترافیک در سال‌جاری

اجرای طرح ترافیک ۹۸ در حالی از ۱۷ فروردین‌ماه در تهران آغاز شده که بر اساس تغییرات جدید، بهای عوارض طرح برای ساکنان محدوده ۵۰ درصد کمتر از بقیه شهروندان تعیین شده و برای خودروهای دارای معاینه فنی برتر نیز میزان افزایش قیمت کمتر از ۸ درصد بوده است.

افزایش 500 درصدی کشت دیم درپی بارندگی خوب در یکی از مناطق خراسان

سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی جوین گفت: بارندگیهای مناسب زمستان پارسال و بهار امسال تاکنون سبب افزایش 500 درصدی سطح زیرکشت دیم محصولات زراعی طی سال زراعی جاری در این شهرستان شده است.

افزایش ۱۵ درصدی عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک

اجرای طرح ترافیک ۹۸ در حالی از ۱۷ فروردین‌ماه در تهران آغاز شده که بر اساس تغییرات جدید، بهای عوارض طرح برای ساکنان محدوده ۵۰ درصد کمتر از بقیه شهروندان تعیین شده است.

نماینده کلیبر در مجلس: افزایش اعتبارات آذربایجان شرقی در سال جاری چشمگیر نیست

تبریز- ایرنا- نماینده مردم کلیبر در مجلس شواری اسلامی با اشاره به افزایش 23 درصدی بودجه سال جاری آذربایجان شرقی در مقایسه با سال قبل گفت: این میزان رشد با لحاظ کردن افزایش قیمت ها در این مدت قابل توجه نیست.

افزایش هزینه‌های زندگی

نوسانات ارزی سال گذشته که همچنان آثار آن در سال جاری مشهود است هزینه خانوار که با کاهش قدرت خرید همراه بوده را بیش از گذشته افزایش داده است و به طور میانگین هزینه خانوار در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد ۵۰ درصدی روبرو شده است.

افزایش هشت درصدی ارسال بسته های پستی از خراسان شمالی

علی اکبر خانی مدیرکل پست استان از افزایش هشت درصدی ارسال بسته های پستی و افزایش 2 و نیم درصدی ورود سفارش های اینترنتی خبر داد.

افزایش ۴۶ درصدی بارندگی در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از افزایش ۴۶ درصدی بارندگی در چهارمحال و بختیاری در سال زراعی جاری خبر داد.

افزایش 70 درصدی تعرفه‌ پزشکی شلاقی بر پشت مردم است / درآمد مافیایی برخی پزشکان در جریان طرح تحول سلامت

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با انتقاد از درخواست پزشکان درباره افزایش 70 درصدی تعرفه‌های پزشکی، گفت: در شرایطی که حقوق کارگران افزایش 30 تا 35 درصدی داشته این افزایش تعرفه‌ها شلاقی بر پشت مردم است.

پیشرفت 90 درصدی پروژه بزرگراه همت

استاندار البرز گفت: پروژه ادامه بزرگراه همت، تیرماه سال جاری باید زیر بار ترافیک برود.

افزایش ۲۳۴ درصدی بارندگی‌ها در فارس

میزان بارندگی‌ها سال زراعی جاری در استان فارس نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۳۴ درصد افزایش یافت.

قیمت برق ۷ درصد افزایش می‌یابد/افزایش ۲۳ درصدی تعرفه پرمصرف‌ها

سخنگوی صنعت برق از افزایش ۷ درصدی تعرفه برق در سال ۹۸ برای تمام مشترکان و همچنین افزایش ۲۳ درصدی این تعرفه برای مشترکان پرمصرف خبر داد.

تغییرات طرح ترافیک 98 پایتخت

تهران- ایرنا- اجرای طرح ترافیک سال 98 در حالی از 17 فروردین‌ ماه جاری در تهران آغاز شده که بر اساس تغییرات جدید، بهای عوارض طرح برای ساکنان محدوده 50 درصد کمتر از بقیه شهروندان تعیین و برای خودرو‌های دارای معاینه فنی برتر نیز میزان افزایش قیمت کمتر از هشت

رشد 94 درصدی قیمت شیرینی در 5 سال گذشته/ اتحادیه قنادان: امسال شیرینی گران می‌شود

رئیس اتحادیه قنادان می‌گوید با توجه به افزایش 34 درصدی دستمزد و بالارفتن قیمت مواداولیه قیمت شیرینی در سال 98 افزایش می‌یابد؛ گرچه میزان این افزایش هنوز مشخص نیست ولی قیمت شیرینی در 5 سال گذشته رشد 71 تا 118 درصدی داشته است.

افزایش بیش از سه درصدی اهدای خون در آستارا

آستارا - ایرنا - مدیر پایگاه انتقال خون آستارا از افزایش سه و 24 صدم درصدی اهدای خون توسط مردم این شهرستان در سال 97 نسبت به سال قبل از آن خبر داد.

افزایش ۷ درصدی سرقت در آذربایجان شرقی

تبریز – فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی از افزایش ۷ درصدی میزان انواع سرقت‌ها در استان خبر داد.

افزایش ۱۲ درصدی تردد زائران به قم/ فعالیت ۵ هزار پلیس در قم

قم - فرمانده نیروی انتظامی از افزایش ۱۲ درصدی تردد زائران به شهر قم نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۰ هزار خودرو وارد قم شده‌ است.

افزایش ۳۶/۵ درصدی حداقل حقوق تأمین اجتماعی

­محمدحسن زدا­ خبر از افزایش 36.5 درصدی دریافتی حداقل حقوق بگیران تامین اجتماعی داد

افزایش ۱۵ درصدی ظرفیت پارکینگ ها در اطراف جمکران

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر قم از افزایش ۱۵ درصدی ظرفیت پارکینگ ها در اطراف مسجد مقدس جمکران خبر داد و گفت: ظرفیت پارک ۴۰ هزار سواری به ۴۵ هزار و ظرفیت پارک اتوبوس‌ها به ۴ هزار دستگاه‌ افزایش یافت.]]>

افزایش ۶ درصدی نرخ زعفران/ قیمت به ١٢ میلیون تومان رسید

نایب رئیس شورای ملی زعفران از افزایش ۶ درصدی قیمت این محصول خبر داد و گفت: قیمت طلای سرخ حداکثر به کیلویی ١٢ میلیون تومان رسیده است.