توان ایجاد شغل در حوزه گردشگری و صنایع دستی بسیار بالا است

نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف بررسی فعالیت‌های مشترک و کمک به رونق تولید و اشتغال در محل دفتر رئیس سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.مطالب مرتبط

توجه به گردشگری و صنایع دستی راهگشای مسائل اقتصادی است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری با اشاره به این که ظرفیت های بسیار خوبی برای ایجاد شغل پایدار در این حوزه ها وجود دارد ،گفت: با سرمایه گذاری اندک در حوزه صنعت گردشگری و صنایع دستی می توان به این مهم دست یافت و راهگشای مسائل

توان ایجاد شغل در حوزه گردشگری و صنایع دستی بسیار بالا است

نشست رئیس سازمان میراث فرهنگی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف بررسی فعالیت‌های مشترک و کمک به رونق تولید و اشتغال در محل دفتر رئیس سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.

ایجاد بیش از 2000 شغل در حوزه صنایع دستی چهارمحال و بختیاری

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: در سال گذشته دو هزار و 345 شغل در رشته‌های مختلف صنایع دستی این استان ایجاد شد.

2345 شغل در حوزه صنایع دستی چهارمحال و بختیاری ایجاد شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: 2 هزار و 345 شغل سال گذشته در رشته های صنایع دستی این استان ایجاد شد.

سرنوشت شغل‌های وعده داده شده در حوزه صنایع دستی و گردشگری

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزیر تعاون، کار و رفاع اجتماعی یک بار دیگر با موضوغ اشتغال‌زایی دیدار کردند؛ دیداری که وزیر کار درباره آن گفت: «موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد، بسیار مهم و حیاتی است که باید به تصمیم تبدیل و هرچه زودتر عمل

اشتغال ۷۳ هزارنفر هرمزگانی در تولید صنایع دستی

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: در هرمزگان ۷۳ هزار نفر در تولید صنایع دستی فعالیت می‌کنند.

بیش از 6 میلیون دلار صنایع دستی از فارس صادر شد

شیراز-ایرنا- معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: 770 میلیارد ریال از صنایع دستی این استان در سال 97 به فروش رسیده که از این میزان 6 میلیون و 500 هزار دلار آن مربوط به صادرات این صنایع است.

صنعتگران دستی شیروان 12.5 میلیارد ریال تسهیلات گرفتند

بجنورد- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شیروان گفت: 12 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات پارسال به فعالان حوزه صنایع دستی این شهرستان پرداخت شد.

کدام صنایع دستی کرمانشاه قابلیت صادرات دارند؟

به گفته معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان درحال حاضر تنها چهار محصول صنایع دستی کرمانشاه قابلیت صادرات دارند.

سه میلیارد ریال صنایع دستی در استان مرکزی به فروش رفت

اراک - ایرنا - معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: مسافران نوروزی امسال سه میلیارد و 550 میلیون ریال انواع سوغات و صنایع دستی از این استان خرید کردند.

نمایشگاه صنایع دستی عودلاجان

صنایع دستی زیر ساخت اصلی توسعه اقتصاد گردشگری است و اختصاص بازار‌های قدیمی و محل‌های پر بازدید در این مسیر راهگشا خواهد بود

کاستی های بازارچه صنایع دستی ایلام رفع می شود

ایلام - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از تخصیص 2 میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز بازارچه صنایع دستی شهر ایلام خبر داد و گفت: بزودی مشکلات و کاستی های این بازارچه رفع خواهد شد.

21 میلیارد ریال صنایع دستی در بوشهر فروش رفت

بوشهر- ایرنا- سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: درنوروز امسال 21میلیارد و 277 میلیون ریال محصولات صنایع دستی در این استان فروش رفت.

کاهش سفرهای خارجی گردشگران ایرانی

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بالا رفتن نرخ ارز و شرایط اقتصادی را به‌عنوان دلایل کاهش سفرهای خارجی گردشگران ایرانی اعلام کرد.

آسیب سیل به 4000 نفر در حوزه صنایع دستی گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از خسارت سیل به بیش از 4000 نفر در حوزه صنایع دستی خبر داد.

واگذاری امور به بخش خصوصی در حوزه گردشگری اولویت استان است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: واگذاری امور به بخش خصوصی در حوزه های صنایع دستی و گردشگری از اولویت های مهم این استان است.

تسهیلات کم‌بهره برای حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی در اردبیل ارائه می‌شود

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اقدامات لازم برای ارایه تسهیلات کم‌بهره برای حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی از محل اعتبارات اداره کل میراث فرهنگی انجام می‌شود.

خسارت ۶ و نیم میلیارد تومانی به میراث، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی/ آبگرفتگی محوطه مجموعه تاریخی مفخم بجنورد

سیل و بارندگی‌های اخیر به مجموعه میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان آسیب وارد کرده است چنانکه ۶ میلیارد و نیم میلیون تومان خسارت را متوجه این بخش کرد.]]>

بازگشت آرامش پس از سیل به جاذبه‌های مهم گردشگری کشور

تهران- ایرنا- معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گردشگری، صنایع دستی و گردشگری گفت: تمام اماکن مهم تاریخی و طبیعی ایران در حال حاضر آماده پذیران گردشگران داخلی و خارجی هستند.

10 دوره توانمندسازی فعالان گردشگری در قزوین برگزار می شود

قزوین - ایرنا - معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: سال جاری 10 دوره آموزشی و توانمندسازی برای فعالان حوزه گردشگری و بهره برداران تاسیسات مرتبط با این بخش در استان برگزار می شود.