۴۰ محصول دریایی استانداردسازی شد

با تلاش کمیته دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف حمایت از کالا و محصولات ایرانی، ۴۰ محصول دریایی بومی، استانداردسازی شد.مطالب مرتبط

۴۰ محصول دریایی استانداردسازی شد

با تلاش کمیته دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف حمایت از کالا و محصولات ایرانی، ۴۰ محصول دریایی بومی، استانداردسازی شد.

40 محصول دریایی استانداردسازی شد

تهران- ایرنا- با تلاش کمیته دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف حمایت از کالا و محصولات ایرانی، 40 محصول دریایی بومی، استانداردسازی شد.

وزارت نفت به وظیفه خود درباره استانداردسازی سوخت مصرفی عمل نکرد

کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گزارشی تاکید کرد: وزارت نفت نسبت به وظایف خود در خصوص استانداردسازی سوخت مصرفی، مطابق با استاندارد یورو ۴ و یورو ۵ عمل نکرده است.

دعوت به برگزاری رزمایش دریایی میان ایران و چین

امیر دریادار خانزادی: خیزش تمدن های دریایی ایران و چین، باعث ترک قدرت های استکباری از مناطق دریایی و افزایش امنیت منطقه خواهد شد

دعوت به برگزاری رزمایش دریایی مشترک میان چین و ایران

امیر دریادار خانزادی: خیزش تمدن های دریایی ایران و چین باعث ترک قدرت های استکباری از مناطق دریایی و افزایش امنیت منطقه خواهد شد

امیرخانزادی از چین برای شرکت در رزمایش دریایی با ایران و روسیه دعوت کرد

پکن- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به خیزش تمدن دریایی چین در غرب اقیانوس آرام و تمدن دریایی ایران در شمال اقیانوس هند از نیروی دریایی این کشور برای برگزاری رزمایش مشترک دو جانبه با ایران و همچنین رزمایش مشترک با ایران و رو

برگزاری رزمایش بین کشورهای حاشیه اقیانوس هند با محوریت نیروی دریایی ایران

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مناطق دریایی تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران نیز از چنان استحکام و امنیت پایداری برخوردار است که دشمن نمی‌تواند حتی تصور تهدید علیه آن داشته باشد.]]>

مناطق دریایی از امنیت پایداری برخوردار است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مناطق دریایی تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران از استحکام و امنیت پایداری برخوردار هستند.

مقابله با هجوم ملخ های دریایی در فارس

در چند روز اخیر حجم گسترده‌ای از ملخ‌های دریایی وارد استان فارس بویژه شهرستان های لارستان و داراب شده اند. مقابله با هجوم ملخ های دریایی در استان آغاز شده است.

رزمایش دریایی چین با 15 کشور خارجی برگزار می شود

پکن- ایرنا- معاون فرمانده نیروی دریای چین گفت: به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس نیروی دریایی چین، یک رزمایش و مراسم سان دریایی با حضور ناوهای جنگی 15 کشور در بندر چینگدائو واقع در شرق این کشور برگزار می شود.

مجمع‌الجزایری که از فضا شبیه به اسب دریایی است

یکی از ماهواره‌های آژانس فضایی اروپا تصویر زیبایی از زمین به ثبت رساند که مانند اسب دریایی به نظر می‌رسد.

رژه دریایی نداجا در آب های خلیج فارس انجام می شود

بندرعباس - ایرنا - فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رژه دریایی این نیرو به مناسبت روز ارتش و نیروی زمینی در آب های نیلگون خلیج فارس و ساحل شهر بندرعباس برگزار می شود.

رژه دریایی نداجا در آب های خلیج فارس انجام می شود

بندرعباس - ایرنا - فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رژه دریایی این نیرو به مناسبت روز ارتش و نیروی زمینی در آب های نیلگون خلیج فارس و ساحل شهر بندرعباس برگزار می شود.

ایران و عمان رزمایش مشترک دریایی برگزار کردند

تهران- ایرنا- رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی روز چهارشنبه با مشارکت یگان هایی از نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران و عمان در سواحل مسقط برگزار شد.

سفر فرمانده نیروی دریایی ارتش به چین

فرمانده نیروی دریایی ارتش کشورمان برای شرکت در مراسم نیروی دریایی چین به این کشور سفر کرده است.

کشت 32 محصول جایگزین کشت برنج

طرح کشت 32 محصول به همراه برآورد اقتصادی جایگزین برنج در شهرستان لنجان ارائه شد.

لزوم استانداردسازی جایگاه‌های CNG شهرداری‌ها/خدمات شهرداری‌ها ویترین خدمت‌رسانی به مردم است

سفرهای دریایی از بنادر مسافری مرکز هرمزگان را متوقف کرد

بندرعباس- ایرنا- مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: به دنبال نامساعد شدن شرایط جوی و دریایی و وزش باد شدید انجام سفرهای دریایی از بنادر مسافری مرکز استان متوقف شد.

تدوین اطلس توانمندی‌ و ظرفیت‌ دریایی استان‌های ساحلی

کارگروه دریای ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اطلس توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دریایی استان‌های ساحلی را با هدف هم‌افزایی بازیگران صنعت دریایی تهیه کرد.

دریادار خانزادی: تصور تهدید علیه مناطق دریایی ایران در توان دشمن نیست

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مناطق دریایی تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران از چنان استحکام و امنیت پایداری برخوردار است که دشمن نمی‌تواند حتی تصور تهدید علیه آن داشته باشد.