بیشترین بارندگی در روستای کاروان ثبت شد

قشم - ایرنا - رییس هواشناسی قشم گفت: طی 2 روز گذشته و در زمان فعالیت سامانه بارشی در این شهرستان، بیشترین بارندگی در روستای کاروان با 95.2 میلی متر ثبت شد.
کلمات کلیدی: [ علمی] [ محیط زیست]


مطالب مرتبط

بیشترین بارندگی در روستای کاروان ثبت شد

قشم - ایرنا - رییس هواشناسی قشم گفت: طی 2 روز گذشته و در زمان فعالیت سامانه بارشی در این شهرستان، بیشترین بارندگی در روستای کاروان با 95.2 میلی متر ثبت شد.

فرومد ؛ رکورد دار بارندگی در استان سمنان

روستای فرومد در شهرستان میامی با 35/6 میلیمتر بارندگی بیشترین میزان بارش بارا در شبانه روز گذشته را به خود اختصاص داد.

بیشترین میزان بارندگی ها در شهر قشم ثبت شد

قشم - ایرنا - سرپرست اداره هواشناسی قشم گفت: از زمان فعالیت سامانه بارشی در شهرستان قشم تا کنون، بیشترین بارندگی در شهرستان قشم با 68.3 میلیمتر بارش در شهر قشم ثبت شد.

بیشترین میزان بارندگی در اهواز ثبت شد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان بارندگی 24 ساعت گذشته استان در اهواز به میزان 10.6 میلیمتر ثبت شد.

کلات با 50 میلیمتر باران بیشترین بارندگی خراسان رضوی را داشت

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارندگی از دوشنبه شب تاکنون در 18 شهرستان این استان گزارش شده که بیشترین آن در کلات با حدود 50 میلیمتر بوده است.

کاروان سلامت در روستای «هندور» ماکو خدمات عرضه کرد

ارومیه - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر ماکو گفت: اولین طرح کاروان سلامت امسال طی روز جاری /پنجشنبه،22فروردین/ با همکاری شبکه بهداشت و درمان در روستای «هندور» این شهرستان اجرا شد.

بجنورد بیشترین بارندگی فروردین ماه خراسان شمالی را داشت

بجنورد- ایرنا- رئیس مرکز تحقیقات هواشناسی خراسان شمالی گفت: بجنورد با 104.6 میلی متر بارش بیشترین بارندگی های فروردین ماه امسال را داشته است.

جنوب استان کرمان بیشترین میزان بارندگی در استان کرمان را داشته است

مدیرکل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه از شب گذشته فعالیت سامانه بارش باران در استان کرمان آغاز شد گفت: بیشترین میزان بارندگی در منطقه جیرفت با 53 میلی‌متر و فیض‌آباد راور با 55 میلی‌متر ثبت شده است.

اهالی روستای "پاراف" هرمزگان آماده تخلیه روستا

‌فرماندار سیریک با بیان اینکه جلسات مقابله با بحران در این شهرستان گرفته شده و در صورت بارندگی آمادگی داریم، گفت: به اهالی روستای پاراف که در نزدیکی رودخانه قرار دارند اعلام کردیم قبل از شروع بارندگی‌ها روستا را تخلیه و به روستاهای هم‌جوار منتقل شوند.

وزیر راه برای برآورد خسارت سیل به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد

وزیر راه و شهرسازی که برای بررسی میزان خسارت های وارد شده به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد و از جاده یاسوج-شیراز، روستای پریکدان، پل مختار و پل زردک که در بارندگی ها بیشترین آسیب را دیده اند بازدید کرد.

بیشترین باران خراسان شمالی در تیتکانلو بارید

بجنورد - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: تیتکانلوی فاروج با ۲۱.۴ میلی متر باران، بیشترین بارندگی استان در ۲۴ ساعت گذشته را داشته است.

سواحل جنوب استان بوشهر مواج می‌شود/ ثبت بیشترین بارش در جم

بوشهر - کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از مواج شدن خلیج فارس خبر داد و گفت: بر اثر فعالیت سامانه اخیر بارشی در استان بوشهر، بیشترین بارندگی در جم ثبت شد.

سیل و بارندگی راه ارتباطی دانش‌آموزان «روستای نساره علیا» دیواندره را تخریب کرد

پس از بارندگی‌ اخیر و جاری‌شدن سیلاب، راه ارتباطی دانش‌آموزان هنرستان کشاورزی روستای نساره علیا شهرستان دیواندره تخریب شد.

بیشترین بارش‌ها در نوار شرقی استان؛ به‌ویژه «تایباد» و «خواف»

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی خراسان‌ رضوی گفت: بیشترین میزان بارندگی طی امروز و فردا در نوار شرقی استان به‌ویژه جنوب‌ شرق در شهرهایی چون تایباد و خواف خواهد بود.

سیلاب راه 3 روستای مرزی خراسان شمالی را قطع کرد

بجنورد- ایرنا- فرماندار راز و جرگلان گفت: بر اثر بارندگی های دیشب و دیروز و شدت یافتن سیلاب، راه ارتباطی 3 روستای بخش راز این شهرستان مرزی قطع شده است.

قطعی برق 20 روستای مانه و سملقان برطرف شد

بجنورد- ایرنا- فرماندار مانه و سملقان گفت: با تلاش ماموران برق، جریان برق 20 روستای این شهرستان که دیشب بر اثر بارندگی و رعدو برق قطع شده بود، برقرار شد.

مردم به اخبار رسمی و رسانه‌های معتبر توجه کنند/ شرق هرمزگان بیشترین بارندگی را خواهد داشت

تخلیه 5 روستای استان در پی بارندگی‌های استان از شب گذشته

در پی افزایش بارش‌ها تمامی مسیل‌های شمال استان کرمان سیلابی شده‌اند،2 روستا در زرند تخلیه شد، 2 رودخانه در راور طغیان کردند، مسیرهای «ارزوئیه - چیل‌آباد» و «ارزوئیه - حاجی‌آباد» مسدود شد، 3 روستای فاریاب و 2 روستای ارزوئیه تخلیه شدند، موزه جیرفت تا اطلاع

خرو طبس رکورددار بارشهای خراسان جنوبی

خرو طبس در شبانه روز گذشته با بارش 30 میلیمتری باران بیشترین مقدار بارندگی استان را ثبت کرده است.

بارندگی‌های «درمیان» خسارتی نداشت/ تخلیه روستای سراب قهستان