برگزاری مسابقات ملی هوافضا در امیرکبیر

تهران- ایرنا- یازدهمین دوره مسابقات ملی هوافضا از 12 اردیبهشت ماه امسال به مدت دو روز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
کلمات کلیدی: [ سایر] [ صفحه اول] [ علمی] [ دانشگاه] [ فنآوری] [ پژوهش و دانشگاه] [ مراکز آموزش عالی]


مطالب مرتبط

برگزاری مسابقات ملی هوافضا در امیرکبیر

تهران- ایرنا- یازدهمین دوره مسابقات ملی هوافضا از 12 اردیبهشت ماه امسال به مدت دو روز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

برپایی مسابقات ملی هوافضا در دانشگاه امیرکبیر/اعلام آخرین مهلت ثبت‌نام

یازدهمین دوره مسابقات ملی هوافضا، ۱۲ الی ۱۳ اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود؛ علاقه‌مندان تا ۳۱ فرودین ماه فرصت دارند در این مسابقات ثبت‌نام کنند.

یازدهمین دوره مسابقات ملی هوافضا

یازدهمین دوره مسابقات ملی هوافضا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند تا ۳۱ فرودین در این مسابقات ثبت نام کنند

برگزاری مسابقات ملی بتن در دانشگاه امیرکبیر/آخرین مهلت ثبت‌نام

نهمین دوره مسابقات ملی بتن در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود که متقاضیان تا 25 فروردین ماه مهلت دارند در این مسابقه ثبت‌نام کنند.

بانک اطلاعات آزمایشگاه‌های فعال حوزه هوافضا راه‌اندازی شد

ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با فراهم شدن زیرساخت‌ها و بسترسازی برای تست و آزمون محصولات هوافضا، اقدام به تکمیل بانک اطلاعاتی آزمایشگاه‌های فعال حوزه هوافضا کرده است.

نهمین دوره مسابقات ملی بتن در دانشگاه امیرکبیر

نهمین دوره مسابقات ملی بتن در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود و متقاضیان تا ۲۵ فروردین مهلت دارند در این مسابقه ثبت نام کنند

برگزاری مسابقات متعدد شطرنج در کشف استعدادها موثر است

ساری – ایرنا – رئیس فدراسیون شطرنج، عامل اصلی مدال آوری و نتیجه گرفتن شطرنج بازان کشورمان را برگزاری مسابقات متعدد در استان های مختلف اعلام کرد.

برگزاری مسابقات بین المللی قرآن  کریم در قم

سومین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم ویژه طلاب علوم دینی در مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) قم در حال برگزاری است.

رجبی مسئول برگزاری مسابقات جودو شد

تکلیف مسئول برگزاری مسابقات فدراسیون جودو مشخص شد

تاکید بر تخریب بنا‌های غیرمجاز اطراف سد امیرکبیر

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از سد و نیروگاه امیرکبیر بر تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز در این محدوده تاکید کرد

هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

دبیر اجرایی هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران از برگزاری این مسابقه از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران در ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ۹۸ خبر داد و گفت: محل برگزاری این دوره از مسابقات مناظرات دانشجویی یکی از دانشکده‌های دانشگاه تهران است.

مبارزه کاراته کاها

کمیته مسابقات فدراسیون کاراته مکان برگزاری مسابقات ورودی به اردوی تیم ملی بزرگسالان را سالن تختی تهران اعلام کرد

مسابقات ژیمناستیک بانوان کشورهای مسلمان مورد استقبال قرار نگرفت

دبیر فدراسیون ژیمناستیک می‌گوید که مسابقات ژیمناستیک بانوان کشورهای اسلامی چون از سوی سایر کشورها استقبال نشد، لغو شد. برگزاری مسابقات با یک نماینده و یک کشور مقرون به صرفه نیست.

پویش من یک پاسدارم در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد

پویش «من یک پاسدارم» برای حمایت از سپاه در برابر اقدام اخیر آمریکا علیه آن، در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبد آغاز شد

گنبدکاووس - ایرنا - مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس با حضور پرشور علاقه‌مندان به این ورزش بومی و اصیل منطقه، عصر روز پنجشنبه با برگزاری هفته اول این مسابقات در مجموعه سوارکاری این شهرستان آغاز شد.

مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبد آغاز شد

گنبدکاووس - ایرنا - مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس با حضور پرشور علاقه‌مندان به این ورزش بومی و اصیل منطقه، عصر روز پنجشنبه با برگزاری هفته اول این مسابقات در مجموعه سوارکاری این شهرستان آغاز شد.

مقدمات برگزاری مسابقات کشتی با چوخه در سطح بین المللی فراهم شده است

مشهد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با پیگیریهای فدارسیون کشتی و وزارت ورزش و جوانان مقدمات لازم برای برگزاری مسابقات کشتی با چوخه در سطح بین المللی فراهم شده است

کارشناسان ای اف سی از سالن برگزاری مسابقات فوتسال دیدن کردند

تبریز- ایرنا - کارشناسان کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC روز شنبه از سالن شهید پورشریفی تبریز محل برگزاری مسابقات زیر 20 سال فوتسال آسیا دیدن کردند.

رئیس سازمان بازرسی کشور از تأسیسات سد امیرکبیر بازدید کرد

کرج - رئیس سازمان بازرسی کشور به همراه استاندار البرز از سد امیرکبیر بازدید کرد و روند تکمیل پروژه آبخیزداری روستای «کُندر» را مورد بررسی قرار داد.

کارگاه «بدن، انرژی و حضور در اجرا» در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود

ستاد بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران روز 27 فروردین ماه کارگاه «بدن، انرژی و حضور دراجرا» را در دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار می‌کند.