قدرت عضلانی؛ کلید طول عمر

تهران – ایرنا – مطالعات محققان برزیلی برای اولین بار نشان می‌دهد قدرت عضلانی با طول عمر رابطه مستقیم دارد و افرادی که قدرت عضلانی بهتری دارند، بیشتر عمر می‌کنند.مطالب مرتبط

قدرت عضلانی؛ کلید طول عمر

تهران – ایرنا – مطالعات محققان برزیلی برای اولین بار نشان می‌دهد قدرت عضلانی با طول عمر رابطه مستقیم دارد و افرادی که قدرت عضلانی بهتری دارند، بیشتر عمر می‌کنند.

رابطه طول عمر و عضلات قوی

محققان علوم پزشکی اعلام کردند: هر قدر قدرت عضلانی فرد بیشتر باشد طول عمرش نیز بیشتر خواهد بود.

مکمل، تاثیر مثبتی در افزایش حجم عضلانی ورزشکاران جوان و نوجوان ندارد

یک متخصص تغذیه ورزشی می‌گوید: ورزشکاران نوجوان و جوان که وارد ورزش حرفه‌ای می‌شوند تحت هیچ شرایطی برای بهبود عملکرد و افزایش حجم عضلانی خود اقدام به مصرف مکمل نکنند.

«یوما» کلید خورد/ زنی که خانه سیل زده اش را ترک نمی کند

تصویربرداری مستند داستانی «یوما» به کارگردانی سیاوش اسد که در ارتباط با سیل اخیر در خوزستان است، کلید خورد.

فیلمِ در نبود کارگردان کلید خورد

تهران - ایرنا - دشت‌آرای نخستین فیلم بلند سینمایی خود را با هنرجویان کارگاه‌های بازیگری‌اش تحت عنوان «در نبود کارگردان» کلید زد.

ارومیه| قدرت‌های بزرگ در مقابل قدرت ایمان نیروهای مسلح ایران عاجزند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: آمریکا و قدرت‌های بزرگ با همه بزرگی و توان بالای نظامی و تسلیحاتی در مقابل قدرت ایمان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درمانده هستند.

چالش‌های سه‌گانه آمریکا

شماره جدید روزنامه ولایت در مطلبی با عنوان چالش های سه گانه آمریکا، به تشریح مواجهه دولت این کشور با قدرت اقتصادی چین، قدرت نظامی روسیه و قدرت ایدئولوژیک ایران پرداخته است.

«فوق‌ لیسانسه‌ها» در مرزداران کلید می‌خورد

تهیه‌کننده مجموعه‌ی «فوق‌لیسانسه ها» با اعلام خبر کلید خوردن فصل جدید «لیسانسه‌ها»، از حضور بازیگران جدید در این مجموعه خبر داد.

آمریکا جنگ اقتصادی را با نیکاراگوئه کلید زد

نیویورک- ایرنا- خزانه داری آمریکا که این روزها به اتاق جنگ کاخ سفید تبدیل شده است، ساعاتی پس از موضع گیری وزیر خارجه آمریکا علیه کوبا، جنگ اقتصادی با نیکاراگوئه به عنوان ضلع دیگر مثلث مخالفان امپریالیسم را کلید زد.

طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس البرز کلید خورد

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: طرح سیل مهربانی همکلاسی ها برای مناطق سیل زده با شعار هر مدرسه یک پایگاه همدلی در این استان کلید خورد.

عمر البشیر از قدرت برکنار شد

منابع آگاه از برکناری رئیس‌جمهوری سودان از قدرت خبر دادند. ]]>

دست قدرت ملت

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، لوح «دست قدرت ملت» را منتشر کرد

بخش خصوصی عقبه‌ی سدِ آهنینِ قدرت مقابل پرستاران است/ برخی مدیرانِ پرستاری به صنفِ خودشان پشت می‌کنند

محمدرضا شریفی‌مقدم گفت: چرا وقتی قانون به نفع ما است اما شرایط پرستاران تا این حد ناگوار است؟! همواره تاکید کرده‌ایم یک جریان قدرت که منافع آنها در تضاد با پرستاران است، مانع از اجرایی شدن این قوانین بوده است اما جریان قدرت بدون پیوند با ثروت و بدون استف

«دوزیست» با هادی حجازی فر کلید خورد

«دوزیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد با هادی حجازی فر کلید خورد.

طرح اقدام ملی بنیاد مسکن در فارس کلید می‌خورد

کار ساخت واحدهای طرح اقدام ملی بنیاد مسکن در استان فارس امسال کلید می‌خورد.

تحکیم قدرت رهبر کره شمالی در سایه تغییرات ساختار سیاسی

تغییرات سیاسی در سطوح بالای قدرت در کره شمالی باعث تقویت و تحکیم قدرت کیم جونگ اون در این کشور شده است. پارلمان این کشور کیم جونگ اون را به مقام "نماینده معظم خلق کره" انتخاب کرد. چین به رهبر کره شمالی تبریک گفت.

تایمز: سیسی برای ماندن در قدرت پسرانش را بسیج کرده است

یک رسانه انگلیسی فاش کرد که پسران رئیس‌جمهوری مصر به طور جدی برای باقی ماندن پدرشان در عرصه قدرت تا سال ۲۰۳۰، در اداره کشور به وی کمک می‌کنند.

آن سوی کودتا در سودان و نیم نگاهی به چشم انداز آن

به نظر می رسد تحولات انتقال قدرت در سودان شبیه  مدل  انتقال قدرت در مصر است و چه بسا بازیگران آشوب ساز محور امریکایی، صهیونیستی وسعودی برای بهره برداری از چنین تحولاتی،  در آن ایفای نقش می کنند.

یادداشت| پایان 30 ساله البشیر، آیا مدل مصر در انتظار سودان و الجزایر است؟

سرانجام پس از سه دهه عمرالبشیر رئیس جمهور سودان که با کودتای نظامی علیه صادق المهدی نخست وزیر وقت به قدرت رسیده بود با کودتای نظامیان از قدرت برکنار شد.

برخی کشورها مجبور به پذیرش قدرت منطقه ای ایران شده اند

مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: برخی کشور ها موفقیت‌های ایران را نمی‌خواهند و به اجبار ما را به‌عنوان قدرت بزرگ منطقه پذیرفته‌اند.