میزگرد سیل لرستان و بررسی علل آن برگزار شد

خرم آباد - ایرنا - میزگرد سیل لرستان و بررسی علل آن با حضور کارشناسان و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه های این استان در ایرنا ی خرم آباد برگزار شد.مطالب مرتبط

میزگرد سیل لرستان و بررسی علل آن برگزار شد

خرم آباد - ایرنا - میزگرد سیل لرستان و بررسی علل آن با حضور کارشناسان حوزه آب این استان در ایرنای خرم آباد برگزار شد.

میزگرد سیل لرستان و بررسی علل آن برگزار شد

خرم آباد - ایرنا - میزگرد سیل لرستان و بررسی علل آن با حضور کارشناسان و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه های این استان در ایرنا ی خرم آباد برگزار شد.

میزگرد «خاتمیت، شبهات، پاسخ‌ها و بررسی‌ها» برگزار می‌شود

میزگرد «خاتمیت، شبهات، پاسخ‌ها و بررسی‌ها» ۱۱ اردیبهشت در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار خواهد شد.

میزگرد بررسی وضعیت مدیریت پسماند در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی بررسی وضعیت مدیریت دفن زباله و پسماند روز پنجشنبه با حضور کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسامی (ایرنا) مرکز شهرکرد برگزارشد.

میزگرد ایرنا/ طلای کثیف، زخمی برای زمین

شهرکرد- ایرنا- دفن غیراصولی، مکان یابی نامناسب و ضرورت رعایت استانداردهای دفن زیاله ها در میزگرد تحصصی ایرنا مرکز شهرکرد با عنوان 'بررسی وضعیت مدیریت پسماند'با حضور کارشناسان حوزه محیط زیست و مدیریت شهری چهارمحال و بختیاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

میزگرد ایرنا/ طلای کثیف، زخمی برای زمین

شهرکرد- ایرنا- دفن غیراصولی، مکان یابی نامناسب و ضرورت رعایت استانداردهای دفن زیاله ها در میزگرد تحصصی ایرنا مرکز شهرکرد با عنوان 'بررسی وضعیت مدیریت پسماند'با حضور کارشناسان حوزه محیط زیست و مدیریت شهری چهارمحال و بختیاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اردو‌های جهادی از نظر جهت‌دهی اجتماعی، خیلی موفق نبوده است

تهران - ایرناپلاس - بخش نهایی میزگرد نقد و بررسی کارنامه عملکرد اردوهای جهادی به آسیب‌شناسی رویکردهای حاکم بر اردوهای جهادی، تبعات اجرای نادرست جهت‌گیری‌ها و نقش دولت در امر توسعه روستایی می‌پردازد. این میزگرد با حضور سه نفر از فعالان این حوزه، آقایان دکت

میزگرد چالش های اجتماعی معتادان بهبود یافته در ایرنا برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد چالش های اجتماعی معتادان بهبود یافته روز دوشنبه با حضور جمعی از مدیران و مسئولان مرتبط در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین برگزار شد.

میزگرد سیلاب در تسنیم ــ 1 |درخواست اعلام جرم علیه مقصرین/ دلیل اصلی تشدید خسارات سیل لرستان چه بود؟+فیلم

رئیس کمیته ارزیابی سیلاب در کمیته ملی سدهای بزرگ ایران گفت: می‌توانستیم در لرستان مشابه خوزستان سدهای بزرگی بسازیم و اگر این کار را می‌کردیم، امروز شاهد خسارت‌های گسترده سیل در لرستان نبودیم.

نشست بررسی علل وقوع سیل در لرستان برگزار شد

خرم‌آباد - ایرنا - نشست طرح بررسی علل وقوع سیل فروردین 1398 و آسیب‌های آن با همکاری دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان روز چهارشنبه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد.

میزگرد مخفیانه اندیشکده آمریکایی درباره بررسی گزینه نظامی در ونزوئلا

یک اندیشکده آمریکایی مستقر در واشنگتن به تازگی میزگردی مخفیانه درباره گزینه نظامی علیه ونزوئلا برگزار کرده است.

گلریزان و همدلی با سیل زده گان لرستان در البرز برگزار شد

کرج - ایرنا - آیین گلریزان و همدلی با هموطنان سیل زده استان لرستان با مشارکت مجمع موسسین مراکز و مدارس غیر دولتی با شعار «سیل مهربانی ، لرستان تنها نیست » عصر سه شنبه در آموزش و پرورش البرز برگزار شد.

استحکام منازل درگیر سیلاب لرستان توسط یک کارگروه فنی بررسی می‌شود

خرم‌آباد- نماینده تام الاختیار استاندار لرستان در پلدختر گفت: کارگروه فنی قرار است تشکیل شود و استحکام خانه‌های درگیر در سیلاب را بررسی و تعیین کند.

بازدید استاندار همدان از مناطق سیل زده لرستان

استاندارهمدان در راس هیاتی از مدیران اجرایی برای بررسی میدانی خدمات رسانی به سیل زدگان به شهرهای مختلف درگیر سیل در لرستان سفر کرد

بررسی غلط‌های آوازی در ارسباران/ اشتباهاتی که آواز را جذاب کرد

سی و دومین نشست «آیین آواز» با قدردانی از استاد محمدباقر جعفری و اجرای چند برنامه با محوریت موسیقی لرستان در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار شد.

آمریکا به‌بهانه نگرانی‌ امنیتی علیه هواوی میزگرد تشکیل می‌دهد

ایالات متحده آمریکا در ماه آینده قصد دارد نشستی را با محوریت ممنوعیت و تحریم تجهیزات مخابراتی هواوی در شهر پراگ، پایتخت جمهوری چک با کشورهای هم پیمان خود برگزار کند.

رژه امدادی ارتش در لرستان برگزار شد

گروه استان‌ها ـ رژه امدادی ارتش با خودروهای حامل اقلام امدادی برای سیل‌زدگان در لرستان برگزار شد.

رئیس‌جمهور فردا به لرستان سفر می‌کند

استاندار لرستان گفت: حسن روحانی رئیس‌جمهور برای بازدید از مناطق سیل‌زده لرستان و بررسی مشکلات این مناطق فردا شنبه به استان سفر می‌کند.

بررسی نقش پیش‌فرض‌هاو اصول موضوعه در تولید علم اسلامی و غیراسلامی

کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره کرسی ترویجی بررسی نقش سکولاریزم و اومانیسم در شکل گیری ایدئالیسم استعلایی کانت برگزار شد.

فیلم/ میزگرد روز جوان در خبرگزاری فارس