65 میلیمتر باران در کرخنگان خاتم ثبت شد

یزد- ایرنا- کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد از بارش 65 میلیمتر باران در 48 ساعت گذشته در ایستگاه باران سنجی کرخنگان خاتم خبر داد و میزان بارندگی در شهر یزد را هم 11.5 میلی‌متر اعلام کرد.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

65 میلیمتر باران در کرخنگان خاتم ثبت شد

یزد- ایرنا- کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد از بارش 65 میلیمتر باران در 48 ساعت گذشته در ایستگاه باران سنجی کرخنگان خاتم خبر داد و میزان بارندگی در شهر یزد را هم 11.5 میلی‌متر اعلام کرد.

55.5 میلیمتر باران در کرخنگان خاتم ثبت شد

یزد - ایرنا - کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد از 55.5 میلی‌متر باران در ایستگاه باران سنجی کرخنگان خاتم خبر داد و میزان بارندگی در شهر یزد را هم 8.5 میلی‌متر ذکر کرد.

بارش بیش از ١٥ میلیمتر باران در قم

قم - مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به بارش بیش از ١٥ میلیمتر باران در قم، از تلاش برای رفع آب گرفتگی معابر خبر داد.

80 میلیمتر باران در بردسکن بارید

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: دیشب تاکنون بارش باران در 18 شهرستان استان تداوم داشت بیشترین آن به میزان 80 میلیمتر در بردسکن ثبت شده است.

بارش ۶۵ میلیمتری باران در طبس/میانگین بارش‌ها به ۱۱۲ میلیمتر رسید

بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از بارش ۶۵ میلیمتری باران در طبس خبر داد و گفت: میانگین بارش باران در استان تا امروز ۱۱۲ میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

بارش ۳۰ میلیمتر باران در سرآسیاب یوسفی

در بارندگی اخیر در سرآسیاب یوسفی شهرستان بهمئی 30 میلیمتر باران بارید.

باران در جلال آباد بردسکن به 103 میلیمتر رسید

مشهد - ایرنا - مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: میزان باران در جلال آباد شهرستان بردسکن این استان از عصر یکشنبه تاکنون به 103 میلیمتر رسیده است.

34 میلیمتر باران هدیه خراسان جنوبی

سامانه بارشی اخیر به طور میانگین 34 میلیمتر باران را به زمینهای تشنه خراسان جنوبی هدیه داد.

بارش 10.6 میلیمتر باران در اهواز ثبت شد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان بارندگی 24 ساعت گذشته استان در اهواز به میزان 10.6 میلیمتر ثبت شد.

بیش از 80 میلیمتر باران در زیرکوه بارید

بیرجند - ایرنا - فرماندار زیرکوه گفت: اوایل هفته جاری بیش از 80 میلیمتر بارندگی در شهرستان داشتیم که نسبت به حجم وسیع بارندگی ها و رگباری بودن آن، خسارت هایی نیز به بخش های مختلف شهرستان وارد شده است.

ثبت رکورد 90 میلیمتر باران در تپه طاق طبس

تپه طاق طبس در 36 ساعت گذشته با ثبت رکورد بارش 90 میلیمتری باران از بیشترین بارشهای خراسان جنوبی بهره مند شده است.

۱۱۳میلیمتر باران در بردسکن ثبت شد/فعالیت سامانه بارشی تا فردا

مشهد- رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از ثبت بیش از ۱۱۳ میلیمتر باران در جلیل آباد بردسکن خبر داد.

کلات با 50 میلیمتر باران بیشترین بارندگی خراسان رضوی را داشت

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارندگی از دوشنبه شب تاکنون در 18 شهرستان این استان گزارش شده که بیشترین آن در کلات با حدود 50 میلیمتر بوده است.

تپه طاق رکورددار بیشترین بارش خراسان جنوبی

تپه طاق با 65 میلیمتر باران بیشترین باران امروز در خراسان جنوبی را به خود اختصاص داده است.

باران در آستارا باعث آبگرفتگی معابر شد

آستارا - ایرنا - بارش 46 میلیمتر باران در آستارا باعث کاهش دما، آبگرفتگی معابر و کندی تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی این شهرستان شد.

آبگرفتگی معابر در زابل

بارش باران از روز گذشته در زابل شروع و تا به امروز نیز ادامه دارد به گفته مسؤلین این شهر میزان بارش باران در روز یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۵ میلیمتر بوده است. این بارندگی‌ها باعث آب گرفتگی معابر و تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی زابل در امروز ۲۶ فروردین شده است.

حجم بارش در کدکن به 55 میلیمتر رسید

تربت حیدریه - ایرنا - معاون امور فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه میانگین حجم بارندگی 24 ساعت گذشته را در این شهرستان 25 میلیمتر اعلام و بیان کرد: بیشترین میزان بارش این خطه در بخش کدکن به میزان 55 میلیمتر ثبت شده است.

رکورد بارش ها در سال زراعی شکسته شد

سید علی مروت: با وجود اینکه سال زراعی امسال همچنان ادامه دارد، تا کنون 251 میلیمتر در شهرستان فریمان باران باریده است.

اعلام میزان بارش های اخیر در استان

دربارش‌های اخیر تا ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه بیست و چهارم فروردین در تنگ سرخ بویراحمد ۱۰ میلیمتر باران بارید.

جشنواره بین‌المللی خاتم میزبان 703 اثر داستانی

تهران - ایرنا - رئیس چهارمین دوره جشنواره خاتم گفت : 703 داستان کوتاه شامل 288 اثر در گروه کودک و نوجوان، 390 اثر در گروه سنی بزرگسال و 25 اثر از کشورهای لبنان، سوریه و عراق به دبیرخانه جشنواره خاتم (داستان‌های کوتاه ویژه پیامبر رحمت) رسید.