احتمال سیلاب در برخی روستاهای قزوین با سرریز سد طالقان

قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: اواخر هفته جاری با سرریز شدن سد طالقان احتمال بروز سیلاب در برخی روستاهای قزوین که در حاشیه شاهرود قرار دارند، وجود دارد.مطالب مرتبط

احتمال سیلاب در برخی روستاهای قزوین با سرریز سد طالقان

قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: اواخر هفته جاری با سرریز شدن سد طالقان احتمال بروز سیلاب در برخی روستاهای قزوین که در حاشیه شاهرود قرار دارند، وجود دارد.

مدارس برخی روستاهای شیروان تعطیل اعلام شد

بجنورد- ایرنا- ستاد بحران شیروان اعلام کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال شدت بارندگی ها و جاری شدن سیلاب، مدارس برخی از روستاهای این شهرستان در روز یکشنبه تعطیل خواهد بود.

روستای سیل زده «ابوشلوگ» در شادگان

ایرنا-اهواز-تالاب بین المللی شادگان که بیش از یک دهه با خشکسالی دست و پنجه نرم می کرد، حالا با ورود سیلاب رودخانه کارون (از طریق سیلاب‌بر بحره) سرریز کرده است. سیلاب در روستاهای حاشیه تالاب از جمله «ابوشلوگ» وارد شده و برخی روستاها همچون «أبوعرابید» در شا

انتقال روزانه 2 میلیون متر مکعب آب سد طالقان به دشت قزوین

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با اشاره به افزایش حجم خروجی آب سد طالقان به سمت دشت قزوین،گفت: روزانه شاهد انتقال 2 میلیون متر مکعب آب از این سد به اراضی و کشتزارهای استان هستیم.

حجم آب خروجی از سد طالقان افزایش یافت

تهران- ایرنا- مدیر امور بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه طالقان گفت: از امروز حجم آب خروجی از سد طالقان به منظور تغذیه مصنوعی دشت قزوین مجددا افزایش یافت.

حجم آب خروجی از سد طالقان افزایش یافت

تهران- ایرنا- مدیر امور بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه طالقان گفت: از امروز(چهارشنبه) حجم آب خروجی از سد طالقان به منظور تغذیه مصنوعی دشت قزوین مجددا افزایش یافت.

احتمال وقوع سیلاب برخی از مدارس خراسان‌جنوبی را به تعطیلی کشاند

بیرجند- احتمال وقوع سیلاب برخی از مدارس خراسان‌جنوبی به ویژه در مناطق روستایی را به تعطیلی کشاند.

باغ های جاده قزوین-فارسیان دچار خسارت شدند

قزوین - ایرنا - سرپرست بخشداری مرکزی قزوین گفت: برخی باغ های مسیر قزوین-فارسیان به دلیل سیلاب دچار خسارت شدند.

۱۷۸ طرح هادی امسال در روستاهای استان قزوین اجرا می شود

قزوین- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: امسال ۱۷۸ طرح هادی با اختصاص ۱۹۸ میلیارد ریال اعتبار استانی و ملی در در روستاهای استان اجرا می شود.

گاز برخی مناطق محله مینودر قزوین قطع می شود

قزوین - ایرنا - گاز برخی مشترکان محله مینودر شهر قزوین فردا دوشنبه به دلیل انجام عملیات تعمیرات اضطراری به طور موقت قطع می شود.

12 سد در خراسان رضوی سرریز یا در حال سرریز شدن است

مشهد- ایرنا- مدیر بهره برداری و نگهداری تاسیسات شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: 9 سد غیر شرب در این استان سرریز شده و سه سد دیگر غیر شرب نیز در آستانه سرریز شدن است.

12 سد در خراسان رضوی سرریز یا در حال سرریز شدن است

مشهد - ایرنا - مدیر بهره برداری و نگهداری تاسیسات شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: 9 سد غیر شرب در این استان سرریز شده و سه سد دیگر غیر شرب نیز در آستانه سرریز شدن است.

ازدواج بر روی سیلاب/ ادامه تخلیه روستاهای در معرض خطر خوزستان

با تقویت دو سامانه بارشی در خوزستان و شدت گرفتن احتمال وقوع سیلابی دیگر با افزایش دبی رودخانه هایی همچون کرخه و کارون، سیل بندهای اطراف اهواز تقویت شده و شماری دیگر از روستاهای شادگان و کارون دستور تخلیه گرفتند.

باران، باد و احتمال تگرگ، پدیده غالب جوی قزوین

قزوین - ایرنا - کارشناس هواشناسی قزوین گفت: برای امروز جمعه در استان بارش باران در بعضی ساعات به همراه وزش باد به عنوان پدیده غالب جوی پیش بینی می شود، ضمن آنکه احتمال بارش تگرگ نیز دور از ذهن نیست.

سیلاب در سیستان

ایرنا- زاهدان- براثر تخریب بخشی از سیل بند نیاتک در شمال سیستان و بلوچستان برخی روستاهای شهرستان هیرمند دچار آبگرفتگی شده به طوریکه تاکنون سه روستا براثر شدت حجم ورودی سیلاب تخلیه شدند.

مدارس نوبت صبح برخی روستاهای سرخس و کلات تعطیل شد

مشهد- تداوم بارش باران در برخی شهرهای خراسان رضوی موجب تعطیل شدن مدارس نوبت صبح دوشنبه برخی از روستاهای سرخس و کلات شد.

امدادرسانی در برخی مناطق خراسان جنوبی ادامه دارد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: سیلاب در استان مهار شده است ولی امدادرسانی به سیل زدگان در برخی مناطق از جمله شهرستان های طبس، سربیشه، نهبندان و برخی روستاهای شهرستان بشرویه، درمیان و زیرکوه ادامه دارد.

پیدا شدن 2 گمشده در ارتفاعات طالقان

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر البرز از نجات دو نفر که در ارتفاعات شهرستان طالقان گم شده بودند خبر داد.

مدارس روستاهای سیل زده

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل مشکل در تردد دانش‌آموزان در پی سیلاب برای رفتن به مدرسه امروز دوشنبه مدارس روستاهای تحت تاثیر سیلاب در سیستان تعطیل است.

برخی روستاهای بخش درح در محاصره سیل قرار گرفتند

بیرجند - ایرنا - فرماندار سربیشه گفت: برخی روستاهای بخش درح این شهرستان در محاصره سیل قرار گرفتند و نیروهای امدادی، ارتش، سپاه و بسیج شهرستان در حال امداد رسانی به مردم این مناطق هستند.