بیمارستان پاوه صاحب دستگاه سی تی اسکن می شود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از موافقت معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اختصاص یک دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان شهرستان پاوه خبر داد.مطالب مرتبط

بیمارستان پاوه صاحب دستگاه سی تی اسکن می شود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از موافقت معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اختصاص یک دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان شهرستان پاوه خبر داد.

بیمارستان اسلام آبادغرب مجهز به دستگاه سی تی اسکن می شود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم ‌پزشکی کرمانشاه گفت: در نیمه اول امسال دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس پیشرفته بیمارستان شهرستان اسلام آبادغرب نصب و راه اندازی می شود.

3 دستگاه سیتی‌اسکن در بیمارستان‌های دولتی همدان نصب می‌شود

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی ابن‌سینا همدان گفت: سه دستگاه سیتی اسکن خریداری شده که در بیمارستان های بعثت، سینا و شهید بهشتی همدان نصب می‌‎شود.

بیمارستان قدس پاوه در آستانه افتتاح

ایرنا-کرمانشاه- تصاویر تلاش مسئولان بیمارستان قدس شهرستان پاوه برای تکمیل و آماده سازی را نشان می دهد. این بیمارستان 64 تختخوابی در زمینی به مساحت 13 هزار و 600 متر مربع و زیربنای هشت هزار و 529 متر مربع احداث شده که برای ساخت و تجهیز آن بیش از 450 میلیار

بیمارستان پاوه باید تا آخر هفته جاری به بهره برداری برسد

استاندار کرمانشاه در سفر به پاوه بر بهره برداری از بیمارستان این شهر تا پایان هفته جاری تأکید کرد.

استاندار کرمانشاه: بیمارستان پاوه باید تا آخر هفته جاری آماده بهره برداری شود

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه به هنگام بازدید از بخش های مختلف بیمارستان 64 تختخوابی پاوه بر تسریع در اتمام کار آن به منظور بهره برداری تا آخر هفته جاری تأکید کرد.

راه اندازی سومین دستگاه آنژیوگرافی در بیمارستان تخصصی قلب رشت

بیمارستان حشمت رشت یکی از مهمترین و فعالترین بیمارستان‌های شمال کشور در حوزه تخصصی قلب است.

داستان تعطیلی یک بیمارستان خیریه در قزوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به غیرقانونی خواندن تعطیلی بیمارستان خیریه رحیمیان گفت: دستگاه قضایی عنوان کرده که اگر وراث بیمارستان رحیمیان، اقدام به راه‌اندازی آن نکنند در این موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

بارندگی های اخیر 80 میلیارد تومان به راههای پاوه خسارت زد

کرمانشاه- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پاوه گفت: بارندگی های اخیر 80 میلیارد تومان به راههای ارتباطی این شهرستان خسارت وارد کرد.

بیمارستان امیرالمومنین (ع) زابل فرسوده شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت متاسفانه بیش از سی سال است که از قدمت و ساخت بیمارستان امیرالمومنین شهرستان زابل می گذرد و با توجه به اینکه احداث این بیمارستان در محلی نامناسب به جهت زهکش بودن صورت گرفته منجر به فرسوده شدن زودهنگام این بیمارستان شده است.

تعداد بیمارستان‌های استان تهران افزایش می‌یابد

ساخت بیمارستان ملارد ۷۰ درصد و توسعه بیمارستان فیروزآبادی شهر ری ۹۰ درصد پیشرفت داشته است

نماینده پاوه: اجازه ندهید کالای کشاورزی و صنعتی ایران به نام دیگر کشورها عرضه شود

نماینده مردم پاوه در مجلس خطاب به وزیر کشور خواستار بازگشایی تبادلات مرزی کولبران شد و افزود: چرا اجازه می‌دهید سایر کشورها جای ما را در مبادلات مرزی بگیرند و کالاهای کشاورزی و صنعتی ایرانی را به نام خودشان به بازارهای جهانی عرضه کنند؟

خرید سه دستگاه سونوگرافی پیشرفته اورژانسی برای بیمارستانهای بیرجند

سه دستگاه سونوگرافی پیشرفته اورژانسی برای سه بیمارستان بیرجند با کمک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خریداری شد.

‌بیمارستان شهدای کرمانشاه ‌متخصص کافی در بخش ‌سونوگرافی ندارد

رئیس بیمارستان شهدای کرمانشاه با بیان اینکه تمامی پرسنل بیمارستان شهدا در راستای خدمت‎رسانی به مردم فعالیت می‎کنند، گفت: نیروی کافی برای استفاده از تجهیزات سونوگرافی در بیمارستان شهدای کرمانشاه وجود ندارد.

۶ سال برای ساخت بیمارستان ملکشاهی کم بود

ایلام - مردم شهرستان ملکشاهی سالهاست با نبود بیمارستان دسته و پنجه نرم می‌کنند، سال ۱۳۹۲ کلنگ احداث یک بیمارستان ۲۲ تختخوابی در شهرستان به زمین زده شد ولی هنوز به بهره برداری نرسیده است.

پیگیری روند نوبت دهی به بیماران در بیمارستان ولایت دامغان

در بخش اتاق خبر صداوسیمای مرکز سمنان، مدیر بیمارستان ولایت دامغان درباره نوبت دهی های طولانی به مراجعان این بیمارستان توضیح داد.

آرزو داریم بیمارستان علوی ممتاز شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: آرزوی ما این بود که بیمارستان علوی از بیمارستان‌های بزرگ و ممتاز باشد تا ارائه خدمت سریعتر انجام شود، شاید در آینده این آرزو تحقق یابد.

گفتند که صاحب الزمان می آید...

در شب میلاد فخر عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) ، پیر و جوان در استان سمنان مژده ولادت نوگل باغ احمدی را به یکدیگر می دهند و می گویند : بر بام سحر طلایه داران ظهور ... گفتند که صاحب الزمان می آید

بهشت شقایقهای پاوه رود

کسب رتبه نخست بانک خون بیمارستان میلاد

بیمارستان میلاد در هفتمین جشنواره کشوری حکیم جرجانی، رتبه اول بانک خون در بین بیمارستان‌های استان تهران را کسب کرد