آموزش و پرورش و بیمه سلامت یزد بخشی از حقوق خودرا به سیلزدگان اهدا کردند

یزد - ایرنا - کارکنان آموزش و پرورش و بیمه سلامت استان یزد یک روز از حقوق و مزایای خود را برای کمک به مردم سیل زده کشور اختصاص دادند.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

آموزش و پرورش و بیمه سلامت یزد بخشی از حقوق خودرا به سیلزدگان اهدا کردند

یزد - ایرنا - کارکنان آموزش و پرورش و بیمه سلامت استان یزد یک روز از حقوق و مزایای خود را برای کمک به مردم سیل زده کشور اختصاص دادند.

یک روز حقوق کارکنان آموزش و پرورش هفتکل به سیل زدگان اهدا شد

اهواز-ایرنا رییس اداره آموزش و پرورش هفتکل گفت: کارکنان این اداره یک روز حقوق خود را به سیل زدگان استان اهدا کردند.

کارکنان شهرداری تهران بخشی از حقوق خود را به سیل‌زدگان اهدا کردند

کارکنان شهرداری تهران همسو با سایر هموطنان با اختصاص بخشی از حقوق ماه فروردین به مناطق سیل‌زده کشور، همدردی خود را با هموطنان این مناطق ابراز کردند.]]>

سیلزدگان دارای بیمه روستایی یک ماه حقوق تشویقی می گیرند

ساری - ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر مازندران از پرداخت یک ماه حقوق تشویقی به مستمری بگیران سیلزده استان خبر داد.

دفاتر بیمه سلامت جانبازان و ایثارگران با اعتبار ۳ ساله صادر می‌شود

مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: جهت افزایش رضایت‌مندی و تسهیل امور بیمه‌ای بیمه شدگان صندوق سایر ‌اقشار، از این به بعد قرارداد بیمه خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان با اخذ مجوز از هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت ایران به صورت ۳ ‌ساله منعقد م

مددجویان استان بوشهر از خدمات بیمه سلامت بهره‌مند می‌شوند

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهرگفت:با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین بیمه سلامت و کمیته امداد امام(ره) برای مددجویان در شهرهای بالای 20 هزار نفر استان بوشهر دفترچه بیمه سلامت صادر می‌شود.

بیمه سلامت:‏ دفاتر بیمه جانبازان و ایثارگران با اعتبار 3 ساله صادر می‌شود

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: جهت افزایش رضایت مندی و تسهیل امور بیمه‌ای بیمه شدگان صندوق سایر ‏اقشار، از این به بعد قرارداد بیمه خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان به صورت 3 ‏ساله منعقد می‌شود.‏

تماس تلفنی برای صدور کارت هوشمند بیمه سلامت، کلاهبرداری است

تهران- ایرنا- مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت هیچ گونه بازاریابی تلفنی نداشته و تماس‌های تلفنی با محتوای صدور کارت هوشمند یا بیمه تکمیلی سلامت، کلاهبرداری بوده و به هیچ عنوان مورد تایید سازمان بیمه سلامت نیست.

رنج مضاعف بیمه‌شدگان "بیمه سلامت" به خاطر یک اشتباه عجیب + سند

ظاهراً بروز یک اشتباه تایپی در بخشنامه ابلاغی سازمان بیمه سلامت، باعث مشقت مضاعف بیمه‌شدگان "بیمه سلامت" و عدم پذیرش دفترچه‌های درمانی این دسته از بیمه‌شدگان در مراکز درمانی کشورمان شده است.

کارکنان شهرداری تهران 480میلیون تومان به سیل زدگان کمک کردند

تهران- ایرنا- معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: کارکنان این نهاد بخشی از حقوق ماه جاری خود را به سیل زدگان کشور اهدا کردند که این رقم با گذشت 48 ساعت به بیش از 480 میلیون تومان رسید.

بیمه سلامت و کمیته امداد البرز همکاری می کنند

کرج - ایرنا - بیمه سلامت و کمیته امداد البرز همزمان با سراسر کشور امروز چهارشنبه تفاهم نامه همکاری بیمه ای امضاء کردند.

اختصاص یک روز حقوق کارمندان آموزش و پرورش مهریز به سیل‌زدگان

رئیس آموزش و پرورش شهرستان مهریز از اختصاص یک روز حقوق کارمندان این اداره به هموطنان سیل‌ زده خبر داد.

اهدای یک روز حقوق به سیل زدگان

کارکنان ادرات ورزش وجوانان چهارمحال وبختیاری یک روز حقوق خود را به سیل زدگان اهدا کردند.

تمدید اعتبار دفترچه بیمه سلامت بیمه‌شدگان بنیاد شهید تا خرداد 98

مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: بر اساس درخواست بنیاد شهید و امور ایثارگران، دفترچه بیمه سلامت خانواده شهدا و جانبازان برای تسهیل امور و رعایت حال این بیمه‌شدگان در روزهای پایانی سال 97 تا آخر خرداد 98 تمدید اعتبار شده است.

دانش آموزان سردشتی 230 میلیون ریال به سیل زدگان کمک کردند

مهاباد - ایرنا - رییس آموزش و پرورش سردشت گفت: دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان 230 میلیون ریال به سیل زدگان کشور کمک اهدا کردند.

اهدا داوطلبانه یک روز حقوق برای همدردی با سیل زدگان

کارکنان صداوسیمای مرکز قزوین برای ابراز همدری با هموطنان سیل زده, یک روز حقوق خود را داوطلبانه اهدا می‌کنند.

کارکنان شهرداری تهران بخشی از حقوق فروردین خود را به سیل‌زدگان اهداء کردند

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: کارکنان شهرداری تهران همسو با سایر هموطنان، با اختصاص بخشی از حقوق ماه فروردین به مناطق سیل‌زده کشور، هم‌دردی خود را با هموطنان این مناطق ابراز کردند.

قرارگیری 20 هزار مددجوی کمیته امداد زیرپوشش بیمه سلامت + گزارش

با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای که امروز بین کمیته امداد و بیمه سلامت منعقد شد 20هزار مددجوی این نهاد در استان بوشهر زیرپوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.

مددجویان کمیته امداد برای دریافت دفترچه بیمه سلامت به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به انتقال بیمه مددجویان شهری کمیته امداد به سازمان بیمه سلامت، گفت: مددجویان از ۱۰ روز آینده می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان، دفترچه‌های بیمه سلامت خود را به صورت رایگان دریافت کنند.

کارکنان اداره کارحقوق سه روز خود را به سیل زدگان اهدا کردند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان ، سه روز حقوق خود را به سیل زدگان در استان های خوزستان، لرستان و گلستان اهدا کردند.