طرح ملی ریحانه بهشتی در مدارس البرز اجرا شد

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب طرح ملی ریحانه بهشتی در مدارس این استان اجرا شد.مطالب مرتبط

طرح ملی ریحانه بهشتی در مدارس البرز اجرا شد

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب طرح ملی ریحانه بهشتی در مدارس این استان اجرا شد.

فرسودگی نیمی از مدارس استان البرز

رئیس کمیسیون امور داخلی شورا‌های مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه آموزش و پرورش استان البرز با هدف احیاء و بازسازی مدارس نیازمند توجه جدی است.

آبدارخانه‌ برخی مدارس البرز کلاس درس می‎شود

کرج - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: در برخی مدارس برای توسعه فضاهای آموزشی و افزایش کلاس‌ها شاهد تغییر کاربری‌ آبدارخانه‌ها و فضاهای اداری برای ایجاد کلاس هستیم.

طرح خانه و مدرسه در تمامی مدارس استان مرکزی به زودی اجرا می‌شود

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی با بیان اینکه طرح خانه و مدرسه در تمامی مدارس استان مرکزی به زودی اجرا می‌شود گفت: تعرفه‌های پزشکی و مواد مخدر بر اساس نظم و مقررات مشخص ابلاغ می‌شود.

فعالیت 30 واحد صنفی فروش برند قاچاق در البرز

مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز گفت: طرح برخورد با برندهای محرز قاچاق در اردیبهشت اجرا می‌ شود.

طرح ویژه ترافیکی درجاده های البرز آغاز شد

کرج - ایرنا - رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به تعطیلی چند روز آینده طرح ویژه ترافیکی در جاده های این استان اجرا شد .

جشن مهدویت در مدارس البرز برگزار شد

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: به مناسبت نیمه شعبان، جشن عطر انتظار در 2 هزار و 800 کد مدرسه در این استان با رویکرد مهدویت شناسی برگزار شد.

رشد دو برابری جمعیت دانش آموزی در البرز

البرز با داشتن آمار بالای جمعیت دانش آموزی، دارای متراکم‌ترین کلاس‌ها و بیشترین مدارس دونوبته در کشور است.

البرز هفت هزار کلاس درس کم دارد

کرج - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس البرز اعلام کرد: با توجه به کثرت جمعیت دانش آموزی، این استان حدود هفت هزار کلاس درس کم دارد.

بیش از نیمی از مدارس استان البرز فرسوده هستند

البرز حدود هفت هزار کلاس درس کم دارد

کرج - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس البرز اعلام کرد: با توجه به کثرت جمعیت دانش آموزی این استان حدود هفت هزار کلاس درس کم دارد.

موج مهربانی همکلاسی ها در البرز به نمایش گذاشته شد

کرج - ایرنا - همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) موج مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان البرز با شعار هر مدرسه یک پایگاه همدلی با سیل زدگان کشور به نمایش گذاشته شد.

طرح سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس البرز کلید خورد

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: طرح سیل مهربانی همکلاسی ها برای مناطق سیل زده با شعار هر مدرسه یک پایگاه همدلی در این استان کلید خورد.

پویش سیل مهربانی همکلاسی‌ها در مدارس استان یزد اجرا شد

یزد - ایرنا - پویش «سیل مهربانی همکلاسی ها» به منظور کاهش آلام دانش آموزان مناطق سیل زده کشور امروز چهارشنبه ، سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و جوان همزمان با سراسر کشور در استان یزد اجرا شد.

بهشتی: کشورمان هنرمند بزرگی را از دست داد

سید محمد بهشتی می‌گوید که فوت زنده‌یاد منیر فرمانفرمائیان باعث شد که کشور هنرمند بزرگی را از دست بدهد و این افسوس برای ما که او را از دست دادیم به جا مانده است.

مدرسه محوری، اولویت آموزش و پرورش

طرح بوم مدرسه در مدارس کشور اجرا می‌شود.

واکنش سید محمد بهشتی به فیلم "تختی" / جامعه به اسطوره نیاز دارد

سید محمد بهشتی نوشتاری را «به بهانۀ نمایش فیلم غلامرضا تختی» منتشر کرد.

دروس امتحانی آزمون مدارس سمپاد اعلام شد

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان از ویژگی‌های آزمون سال تحصیلی آینده مدارس سمپاد را واگذاری تعیین ظرفیت مدارس به استان‌ها و ایجاد مدارس سمپاد مهارتی عنوان کرد.]]>

دروس امتحانی آزمون مدارس سمپاد اعلام شد + جزییات

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان از ویژگی‌های آزمون سال تحصیلی آینده مدارس سمپاد را واگذاری تعیین ظرفیت مدارس به استان‌ها و ایجاد مدارس سمپاد مهارتی عنوان کرد.

سازمان نوسازی مدارس:مدارس خشتی برچیده می شود

یاسوج- ایرنا- معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بدون اشاره به آمار، گفت: مدارس خشتی و گلی تا پایان شهریورماه 1398 در تمامی استان ها به طور کامل برچیده می شود.