چگونه می توان چالش طرح های عمرانی سیاسی را حل کرد؟

یاسوج- ایرنا- طرح های نیمه تمام که به شکلی گسترده در کهگیلویه و بویراحمد دیده می شود، ریشه در چهار دهه کلنگ زنی دارد، زنجیره ای از طرح های عمرانی که به دلایل مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی شروع و باعث به جا ماندن حجم گسترده ای طرح های زخم خورده شده است.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ امور زیر بنایی]


مطالب مرتبط

چگونه می توان چالش طرح های عمرانی سیاسی را حل کرد؟

یاسوج- ایرنا- طرح های نیمه تمام که به شکلی گسترده در کهگیلویه و بویراحمد دیده می شود، ریشه در چهار دهه کلنگ زنی دارد، زنجیره ای از طرح های عمرانی که به دلایل مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی شروع و باعث به جا ماندن حجم گسترده ای طرح های زخم خورده شده است.

هم‌اندیشی «مهدویت و چالش‌ها» برگزار می‌شود

هم‌اندیشی «مهدویت و چالش‌ها» با محوریت مهدویت و چالش‌های نظری و معرفتی، مهدویت و چالش‌های راهبردی و سیاست‌گذارانه و مهدویت و چالش‌های رسانه‌ای و فرهنگی برگزار خواهد شد.

ظریف دستاوردها و چالش های سیاست خارجی را تشریح کرد

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه در دیدار اساتید و اعضای هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران دستاوردها و چالش های سیاست خارجی کشور را تشریح کرد.

عوامل تأثیرگذار بر بحران سودان/ساختار سیاسی آتی چگونه خواهد بود؟

مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی در تحلیلی به بررسی عوامل تأثیرگذار بر بحران سودان و ساختار سیاسی احتمالی آتی این کشور پرداخته است.

اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب

نشست تخصصی "اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب، فرصت‌ها و چالش‌ها" فردا (سه‌شنبه) با حضور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب بررسی می‌شود

نشست تخصصی اقتصاد سیاسی ایران در دهه پنجم انقلاب، فرصت‌ها و چالش‌ها ۲۷ فروردین ماه در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

مبلغ: در سطح حاکمیت به اجماع پایدار برای حل چالش‌های کشور برسیم

یک فعال سیاسی گفت:هیچ کاری فوری‌تر و ضروری‌تر از این نیست که در سطح حاکمیت به شکل گفت‌وگو و اغنایی به یک اجماع پایدار برای حل چالش‌های کشور برسیم.

انتظارات از جامعه دانشگاهی برای حل چالش‌های بلایای طبیعی

استادیار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ضمن انتقاد از به وجود آمدن دعواهای سیاسی در زمان وقوع بلایای طبیعی به برخی انتظارات از جامعه دانشگاهی به منظور حل چالش‌های زمان وقوع این بلایا اشاره کرد.

حماس: رفتارهای سیاسی تشکیلات رام‌الله به فلسطینیان لطمه می‌زند

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد که رفتارهای سیاسی تشکیلات خودگردان فلسطین موجب تضعیف قدرت فلسطینیان در مصاف با چالش‌های عظیم فراروی مسأله فلسطین می‌شود.

ژاپنی‌ها چگونه سیلاب را کنترل می‌کنند؟

یک کارشناس آبخوان داری گفت: با استفاده از مهندسی رودخانه که در سراسر دنیا مورد آزمون و خطا قرار گرفته می توان راهکارهای مناسب تری برای کنترل سیلاب ها ارائه کرد.

نگاه مان به جوان چگونه است؟

روزنامه زاینده رود در ستون یادداشت امروز خود مطلبی را با عنوان ' نگاه مان به جوان چگونه است؟' به قلم طیبه میرزا اسکندری منتشر کرد.

رهامی: ما همگی از اساس سپاه حمایت می‌کنیم

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه سپاه پاسداران بخشی از حاکمیت است و نمی‌توان بخشی از حاکمیت رسمی یک کشور را در قالب یک گروه تروریستی قرار داد، گفت: جامعه، مسئولان و گروه‌های سیاسی مختلف حمایت خود را از سپاه اعلام کرده‌اند اما باید هوشیار باشیم و

خوزستان چگونه زیر آب رفت و آینده چه خواهد شد؟

چگونه خوزستان با وجود 10 سد مخزنی بزرگ با گنجایش 23.5 میلیارد مترمکعب آب و 5 رودخانه دائمی در مقابل سیل‌های بهاری تسلیم شد و بخش وسیعی از خوزستان درگیر سیل‌ بهاری شد؟

ابرهایِ بهاری چگونه فاجعه آفریدند/ مدیریتِ بحران درگیر بحران است

جبران آسیب‌های اجتماعی برخواسته از سوانح طبیعی دشوار خواهد بود؛ آنهم در شرایطی که فقر در برخی از شهرستان‌های گرفتار بحران مسبوق به سابقه باشد. لذا تنها می‌توان با جلب مشارکت مردم در بازسازی شهرها و پرداخت تسهیلات خاص پروسه رسیدن به اقتصاد پویا در این منا

منندز: دولت ترامپ درک درستی از چالش های خارجی ندارد

نیویورک- ایرنا- سناتور ارشد دمکرات ها در کمیته روابط خارجی سنا با انتقاد از عملکرد وزارت خارجه آمریکا در مواجهه با چالش های پیش رو، گفت: دولت ترامپ درک درستی از چالش های موجود در سیاست خارجی ندارد.

چگونه می‌توان ریسک ناشی از سیل را از طریق بازار سرمایه مدیریت کرد؟

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: استفاده از ابزار اوراق بهادار فاجعه‌آمیز یکی از راه‌حل‌های عبور از بحران‌هایی مانند سیل و زلزله است که هم به مدیریت ریسک برای شرکت‌های بیمه و دولت کمک می‌کند، و هم اینکه سهامداران و مردم حادثه‌دیده از آنها سود می‌برند.

توان بازدارندگی ایران برای دفاع راهبردی از منافع ملی

حسن عابدینی کارشناس مسائل سیاسی با انتشار یادداشتی به تحلیل اقدام ترامپ علیه سپاه پرداخت

برگزیت ناتو را به چالش می‌کشد/ آمریکا باید خود را آماده کند

یک سایت آمریکایی در تحلیلی نوشت: خروج اجتناب‌ناپذیر انگلستان از اتحادیه اروپا ممکن است ناتو را به چالش بکشد.

چگونه افراد را بدون بلاک کردن، در اینستاگرام حذف کنیم؟

این گزارش به کاربران اینستاگرام آموزش می‌دهد چگونه بدون نیاز به بلاک (مسدود) کردن افراد، آنها را از فهرست دنبال کنندگان حساب کاربری خود خارج کنند.

اختصاص ۲۴ میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی دانشگاه سبز

مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدیریت سبز را از جمله مطالبات جدی جامعه از دانشگاه اعلام کرد و گفت: سال ۹۷، رقم ۲۴ میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی در این حوزه اختصاص داده شده است.