110تن گندم از کشاورزان سیستان و بلوچستان خریداری شد

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 110 تن گندم مازاد بر مصرف از اسفندماه پارسال تاکنون از کشاورزان جنوب این استان خریداری شده است.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ کشاورزی]


مطالب مرتبط

110تن گندم از کشاورزان سیستان و بلوچستان خریداری شد

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 110 تن گندم مازاد بر مصرف از اسفندماه پارسال تاکنون از کشاورزان جنوب این استان خریداری شده است.

خرید 9500 تن گندم از کشاورزان + گزارش

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: از آغاز فصل برداشت گندم تاکنون 9هزار و 500 تن گندم  از کشاورزان خریداری و تحویل سیلوها شده است.

450 هزار تن گندم از کشاورزان استان اردبیل خریداری می شود

اردبیل - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: براساس پیش بینی جهاد کشاورزی امسال 450 هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در این استان خریداری خواهد شد.

خرید تضمینی گندم در سیستان و بلوچستان

خرید تضمینی گندم از کشاورزان سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

120 هزار تن گندم از کشاورزان استان بوشهر خریداری می‌شود

معاون جهاد کشاورزی بوشهر با اشاره به پیش بینی برداشت 140 هزار تن گندم در اراضی کشاورزی استان گفت: 5 مرکز خرید گندم در بوشهر تعیین شده که تا پایان فصل برداشت، بیش از 120 هزار تن گندم از کشاورزان استان خریدار تضمینی می‌شود.

قیمت خرید تضمینی گندم اعلام شد

گچساران- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال هر کیلوگرم گندم معمولی 17 هزار ریال و هر کیلوگرم گندم دوروم 17 هزار و 300 ریال از کشاورزان خریداری می شود.

کاهش ۸۰۰ هزار تنی تولید گندم در خوزستان در اثر سیل

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در کمتر از ۴۸ ساعت وجه گندم و کلزای خریداری شده از کشاورزان پرداخت می‌شود.

پیش خریدگندم از سوی دلالان/ مجلس ورود کند

نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: بسیاری از دلالان در حال پیش خرید گندم با قیمت بالا از کشاورزان هستند که با این شرایط دولت مجبور می‌شود همین گندم را با قیمت زیادی از دلالان خریداری کند

خرید تضمینی گندم در سیستان و بلوچستان

مشکل جدی در حوزه گندم نخواهیم داشت/ ممنوعیت خروج گندم از کشور ضروری است/ بسیاری از کشاورزان به بانک‌ها بدهکارند

دبیر اجرایی بنیاد ملی گندم‌کاران ایران گفت: به‌رغم خسارات ناشی از سیل، حتی اگر نیمی از گندم استان‌های‌ خوزستان و گلستان که به همراه فارس بیشترین میزان تولید را در ایران دارند، دچار آسیب جدی شوند، درصورتی‌که دولت بتواند شرایط را به خوبی مدیریت کند، پایدار

پیش بینی خرید تضمینی 18 هزار تن گندم در قم

قم-ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: تعهد استان، خرید تضمینی 24 هزار و 500 تن گندم است ولی با توجه به محدودیت های کشاورزی قم ، پیش بینی می شود امسال حدود 18 هزار تن گندم خریداری شود.

دستگاه‌های سیستان و بلوچستان موظف به آمادگی مقابله با سیلاب احتمالی شدند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پیرو پیش‌بینی وقوع سیلاب در سیستان و بلوچستان همه فرمانداران ملزم به تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان‌ها هستند.

مدارس ۹ شهرستان سیستان و بلوچستان تعطیل شد

زاهدان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پیرو صدور اخطاریه هواشناسی مبنی بر وقوع سیل مدارس ۹ شهرستان سیستان و بلوچستان فردا یکشنبه تعطیل اعلام شد.

تداوم بارندگی در سیستان و بلوچستان مدارس 10 شهرستان را به تعطیلی کشاند

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی شدید با احتمال جاری شدن سیلاب و روان‌آب موجب تعطیل‌شدن مدارس 10 شهرستان سیستان و بلوچستان برای فردا شد.

40 جشن گلریزان ماه رمضان در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

مدیرنمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده 40 جشن گلریزان در ایام ماه مبارک رمضان امسال در سراسر سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب بسته شده بود، بازگشایی شد.

آماده‌باش دهیاران، بخشداران و فرمانداران سیستان و بلوچستان در پی پیش‌بینی وقوع سیل

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پیرو صدور اخطاریه جوی هواشناسی مبنی بر احتمال جاری شدن سیلاب در سیستان و بلوچستان، همه دهیاران، بخشداران و فرمانداران استان تا پایان هفته پیش رو در آماده‌باش هستند.

پیش بینی حضور فعال بخش خصوصی در خرید گندم ‌

‌سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: ۵۲ مرکز برای خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان پیش‌بینی شده است.

محصولی با خواص شگفت انگیز در سیستان و بلوچستان

"چای ترش" یکی از بی نظیرترین محصولات خاص کشاورزی سیستان و بلوچستان است که به صورت گسترده در شهرستان های جنوبی این استان کشت می شود.

زلزله ۳.۲ ریشتری «مسجد حضرت ابوالفضل» سیستان و بلوچستان را لرزاند

زاهدان - مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زلزله‌ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر حوالی «مسجد حضرت ابوالفضل» در استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.