پروژه‌های حوزه آب به بخش خصوصی واگذار می شود

کرمانشاه - ایرنا- مدیر دفتر جذب حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کرمانشاه، از واگذاری پروژه های حوزه آب استان به بخش خصوصی در سال 98 خبر داد.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ سایر]


مطالب مرتبط

پروژه‌های حوزه آب به بخش خصوصی واگذار می شود

کرمانشاه - ایرنا- مدیر دفتر جذب حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کرمانشاه، از واگذاری پروژه های حوزه آب استان به بخش خصوصی در سال 98 خبر داد.

۱۸۳ پروژه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصی واگذار شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال ۹۵ تا ۹۷ حدود ۲۹۷ پروژه عمرانی قابل واگذاری به بخش خصوصی در استان شناسایی که از این تعداد تاکنون ۱۸۳ پروژه واگذار شده است.

 واگذاری پروژه‌های حوزه آب

جلسه ستاد سرمایه گذاری با بخش خصوصی در خصوص واگذاری برخی پروژه‌های مرتبط با حوزه آب برگزار گردید و در آن راهکار‌های قانونی و چارچوب‌های این واگذاری مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

دولت و شهرداری ها، امور فناوری اطلاعات را به بخش خصوصی واگذار کنند

اصفهان- ایرنا - دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: واگذار کردن امور اجرایی فناوری اطلاعات و ارتباطات به بخش خصوصی از سوی دولت و شهرداری برای رونق این بخش، ضروری است.

دولت و شهرداری ها، امور فناوری اطلاعات را به بخش خصوصی واگذار کنند

اصفهان- ایرنا - دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: واگذار کردن امور اجرایی فناوری اطلاعات و ارتباطات به بخش خصوصی از سوی دولت و شهرداری برای رونق این بخش، ضروری است.

بسیاری از پروژه های گیلان قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند

رشت- استاندار گیلان با تأکید برلزوم بازنگری پروژه های قابل واگذاری این استان به بخش خصوصی، گفت: بسیاری از پروژه های گیلان قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند.

کمک دولت برای پروژه های خیرساز در حوزه سلامت قطعا محقق می شود

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت با تاکید بر تحقق کمک های دولت به پروژه های خیرساز حوزه سلامت گفت: یکی از اهداف اصلی دولت تدبیر و امید، جلب مشارکت مردم در پروژه های ملی است ، به عنوان وزیر بهداشت تعهد می دهم که سهم دولت در پروژه های خیرساز را پرداخت کنیم.

پروژه آبخوانداری اداره منابع طبیعی استان کردستان

سنندج- ایرنا - پروژه کنترل و پخش سیلاب میهم قروه در مساحتی 70 هکتاری با اهداف جلوگیری از خروج روان آب و رسوبات حوزه آبخیز، جلوگیری از بروز خسارات سیل در خروجی حوزه آبخیز و تغذیه سفرهای آب زیر زمینی از طریق نفوذ دادن روان آب حوزه احداث شده است.(عکاس:

ایران، خاورمیانه و سال 98 ؛ انتقال از حوزه نظامی،امنیتی به حوزه اقتصادی

هم زمان با آغاز بحران سوریه در سال 2011 پروژه آمریکا برای نابسامانی خاورمیانه و زمین‌گیر کردن ایران در قالب پروژه هرج و مرج هوشمندانه کلید خورد.

لایحه مشارکت عمومی و خصوصی به مجلس تقدیم شد

تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به اهمیت بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی و اتمام پروژه های عمرانی و زیربنایی، لایحه مشارکت عمومی و خصوصی توسط دولت به مجلس تقدیم شد.

واگذاری امور به بخش خصوصی در حوزه گردشگری اولویت استان است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: واگذاری امور به بخش خصوصی در حوزه های صنایع دستی و گردشگری از اولویت های مهم این استان است.

تصویب کلیات لایحه مشارکت عمومی و خصوصی در کمیسیون عمران

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از تصویب کلیات لایحه مشارکت عمومی و خصوصی در رابطه با چگونگی واگذاری طرح ها عمرانی و پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی در جلسه امروز (یک شنبه)این کمیسیون خبر داد.

90 درصد پروژه‌های منطقه آزاد انزلی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: بالغ بر 90 درصد پروژه‌های زیرساختی منطقه آزاد انزلی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام می‌شود.

پروژه آبخوانداری اداره منابع طبیعی استان کردستان

ایرنا-سنندج- پروژه کنترل و پخش سیلاب میهم قروه در یایین دست کوه های منطقه کوهستانی بدر و پریشان قروه در مساحتی 70 هکتاری با اهداف جلوگیری از خروج روان آب و رسوبات حوزه آبخیز، جلوگیری از بروز خسارات سیل در خروجی حوزه آبخیز و تغذیه سفرهای آب زیر زمینی از ط

بخش خصوصی 2500 میلیارد ریال در خوی سرمایه گذاری می کند

ارومیه - ایرنا - شهردارخوی گفت: قرارداد احداث پروژه بزرگ تجاری، خدماتی و درمانی سعدیه شهر با سرمایه گذاری مشارکتی 2 هزار و 500 میلیارد ریالی بخش خصوصی و شهرداری شهر به امضا رسید.

سومین واگذاری هپکو کلید خورد/ تجربه تلخ خصوصی‌سازی در ایران

طی ۱۱ سال گذشته شرکت ۴۴ ساله هپکو که سالانه میلیاردها تومان سودآوری داشت و امروز حدود ۶۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد، دو بار واگذار شده و قرار است برای بار سوم تغییر مالکیت دهد.

واگذاری ۵۰ بنگاه به ارزش ۴۶۸۰ میلیارد تومان

ارزیابی‌ها نشان می‌دهد در سال ۹۷، ۵۰ بنگاه به ارزش ۴,۶۸۰ میلیارد تومان از سوی سازمان خصوصی سازی واگذار شده است.

حلقه گم‌شده خصوصی‌سازی پیدا شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی سرانجام بعد از گذشت ۱۴ سال از آغاز خصوصی‌سازی‌ها در ایران بندی را مصوب کردند که بر اساس آن یکی از حلقه‌های اصلی مفقوده در انجام خصوصی‌سازی‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد. "اهلیت" این حلقه گمشده خصوصی‌سازی در ایران است که به گواه

کرمانشاه | کارخانه «کرپ ناز» به خریداران جدید واگذار شد

فرماندار شهرستان هرسین گفت: کارخانه کرپ ناز برای حمایت از این واحد تولیدی و کارگران به خریداران جدید واگذار شد.

همکاری اتحادیه اروپا و ایران در حوزه مدیریت منابع آب

پیرو توافق‌های سال گذشته وزارت نیرو با بخش آب اتحادیه اروپا به منظور همکاری در حوزه مدیریت منابع آب ایران، جلسه‌ای برای بررسی راه‌کارهای همکاری دو طرف و نحوه تخصیص کمک‌های اتحادیه اروپا به پروژه‌های حوزه آب ایران برگزار شد.