انتقال آب ارس کمبود آب تبریز تا سال 1425 را حل می کند

تبریز-ایرنا- رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز گفت: طرح انتقال آب رودخانه ارس مشکلات مربوط به کمبود آب در این کلانشهر را تا سال 1425 رفع می کند.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ امور زیر بنایی]


مطالب مرتبط

انتقال آب ارس کمبود آب تبریز تا سال 1425 را حل می کند

تبریز-ایرنا- رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز گفت: طرح انتقال آب رودخانه ارس مشکلات مربوط به کمبود آب در این کلانشهر را تا سال 1425 رفع می کند.

پایگاه انتقال خون آستارا با کمبود خون مواجه است

آستارا - ایرنا - مسئول پایگاه انتقال خون آستارا گفت: 92 واحد خون در فروردین ماه امسال توسط شهروندان و گردشگران این شهرستان اهدا شده اما این پایگاه همچنان با کمبود خون مواجه است.

حاشیه‌نشینی به خاطر کمبود امکانات در روستاها به وجود آمده است

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: حاشیه‌نشینی به خاطر کمبود امکانات در روستاها و شهرهای کوچک به وجود آمده است.

انتقال گاز در استان‌های سیل‌زده پایدار است

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از پایش مداوم خطوط انتقال گاز و ایستگاه‌های تقویت فشار گاز در استان‌های سیل‌زده خبر داد و گفت: هیچ مشکلی در روند انتقال و توزیع گاز وجود ندارد.

انتقال گاز در استان‌های سیل‌زده پایدار شد

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از پایش مداوم خطوط انتقال گاز و ایستگاه‌های تقویت فشار گاز در استان‌های سیل‌زده خبر داد و گفت: هیچ مشکلی در روند انتقال و توزیع گاز وجود ندارد.

انتقال گاز در استان‌های سیل‌زده پایدار است

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از پایش مداوم خطوط انتقال گاز و ایستگاه‌های تقویت فشار گاز در استان‌های سیل‌زده خبر داد و تاکید کرد: هیچ مشکلی در روند انتقال و توزیع گاز وجود ندارد.]]>

ضرورت تسریع در عملیات اجرایی خط انتقال اتیلن پتروشیمی تبریز

برنامه‌های سازمان انتقال خون در دو سال آینده

مدیرعامل سازمان انتقال خون: تحولات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی اخیر نباید سبب کاستی در خدمات انتقال خون شود

افزایش بارش ها کمبود آب در هرمزگان را جبران نکرد

بندرعباس-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: افزایش بارش های اخیر باعث بهبود وضعیت منابع آبی استان شد اما نتوانست کمبود آب را جبران کند و رعایت الگوی مصرف و مدیریت مصرف می‌تواند در رفع این کمبود موثر باشد.

جلالی: برای کسب سه امتیاز به تبریز آمدیم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم خودم را برای چالش جدی مقابل ماشین سازی تبریز آماده کردم و برای کسب سه امتیاز کامل به تبریز آمده ایم.

رایزنی سفیر ترکیه در تبریز برای تعمیق مراودات

ایرنا-تبریز- «دریا اورس» سفیر ترکیه در جریان سفر به تبریز با استاندار آذربایجان شرقی و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز دیدار و در زمینه توسعه همکاری ها بین دو کشور رایزنی کرد.

اجلاس اتحادیه دانشگاه های قفقاز در تبریز برگزار می شود

تبریز - ایرنا - رئیس دانشگاه تبریز اعلام کرد: اجلاس روسای دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز به میزبانی دانشگاه تبریز همراه با برپایی نمایشگاه توانمندی‌های علمی، تحقیقاتی و فرهنگی در تبریز برگزار می شود.

فرماندار تبریز: انباشت نخاله ها در مسیل ها خطر سیل را افزایش می دهد

تبریز- ایرنا - فرماندار تبریز گفت: شهر تبریز با توجه به توپوگرافی و وضعیت جغرافیایی در صورت وقوع سیل، آسیب پذیر و انباشت نخاله ها در مسیل های شهر در دهه های گذشته به طور بالقوه از نظر زمینه سازی برای جاری شدن سیل خطرناک است.

انتقال نفت به سوریه متوقف شده است

دمشق - ایرنا - «عماد خمیس» نخست وزیر سوریه با اشاره به بحرانی بودن وضعیت انرژی در این کشور گفت که انتقال نفت از شش ماه پیش متوقف شده و آمریکا مانع انتقال این فرآورده از مدیترانه یا از طریق «کانال سوئز» به سوریه می شود.

افزایش شدید مصرف پلاکت در ایران براثرپدیده سالمندی/ دستیابی به صنعت تولید خمیر پلاسما

مدیر عامل سازمان انتقال خون در نخستین جلسه شورای معاونین که در سالن اجتماعات سازمان انتقال خون برگزار شد تاکید کرد تحولات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی اخیر نباید سبب کاستی در خدمات انتقال خون شود.

13هزار پوند ارز قاچاق در راه آهن تبریز کشف شد

تبریز- ایرنا- رییس پلیس راه آهن آذربایجان گفت: 13 هزار پوند ارز قاچاق معادل 2 میلیارد و 340 میلیون ریال از 2 مسافر در ایستگاه راه آهن تبریز کشف شد.

دستگیری ۱۱ حفار غیرمجاز در تبریز

تبریز- نیروی انتظامی شهرستان تبریز در پی گزارشات مردمی اقدام به شناسایی و دستگیری ۱۱ حفار غیر مجاز آثار تاریخی کرد.

شهرداری تبریز مقابل قعرنشین متوقف شد

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال شهرداری تبریز از هفته سی و یکم لیگ دسته یک آزادگان مقابل همنام ماهشهری خود به تساوی سه بر سه دست یافت.

کمک های روسیه به مناطق سیل زده کشور به تبریز

ایرنا-تبریز- کمک های امدادی روسیه به مردم مناطق سیل زده کشورمان از طریق زمینی به تبریز رسید و در اختیار هلال احمر آذربایجان شرقی قرار گرفت. *12*11*

انتقال جنجالی؛ بشار رسن در راه لیگ قطر (عکس)

هافبک عراقی پرسپولیس در آستانه انتقال به لیگ ستارگان قطر قرار‌ دارد.]]>