استفاده از ظرفیت اراضی ملی برای کشت چوب و جلوگیری از زمین خواری

رشت - ایرنا - استاندار گیلان استفاده از ظرفیت اراضی دولتی و ملی برای کشت چوب را عاملی مهم جهت جلوگیری از زمین خواری و تغییر کاربری اراضی دانست.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ سایر] [ اجتماعی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

استفاده از ظرفیت اراضی ملی برای کشت چوب و جلوگیری از زمین خواری

رشت - ایرنا - استاندار گیلان استفاده از ظرفیت اراضی دولتی و ملی برای کشت چوب را عاملی مهم جهت جلوگیری از زمین خواری و تغییر کاربری اراضی دانست.

زمین خواران سیری ندارند

مشهد- ایرنا- تعرض به اراضی ملی و زمین خواری از پدیده های تخریبی و رو به گسترش در قرن حاضر است و طعم تخریب اراضی ملی و طبیعی به مذاق زمین خواران چنان شیرین آمده است که هر روز عطش آنها برای زمین خواری شدیدتر می شود.

دستگیری 6 نفر برای زمین خواری در برازجان بوشهر

فرمانده انتظامی دشتستان از کشف زمین خواری در براز جان واقع در شهرستان دشتستان بوشهر خبر داد.

کشف زمین خواری 453 میلیارد ریالی در مازندران

فرمانده انتظامی استان از کشف زمین خواری 453 میلیاردی در سطح استان طی سال گذشته خبر داد. ]]>

زمین‌خواری 8 میلیارد ریالی در سنندج کشف شد

فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف یک فقره زمین‌خواری به ارزش 8 میلیارد ریال در یکی از مناطق روستایی شهرستان سنندج خبر داد.

کشف زمین خواری در فامنین

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: یک فقره زمین خواری به متراژ بیش از 88 هزار مترمربع در شهرستان فامنین کشف شد.

کشف زمین خواری میلیاردی در مازندران

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف زمین خواری ۴۵۳ میلیاردی در سطح استان طی سال گذشته خبر داد.

جلوگیری از هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: برای حفظ یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی استان؛ از هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز در این اراضی جلوگیری می‌شود.

هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی جلوگیری می‌شود

قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: برای حفظ یکپارچه سازی اراضی کشاورزی استان؛ از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در این اراضی جلوگیری می‌شود.

بازداشت زمین‌خواران ۱۰۰ میلیاردی در کرج

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: عاملان زمین‌خواری که پس از تصاحب املاک بلاصاحب و با جعل اسناد، این زمین‌ها را به قیمت ۱۰۰ میلیارد ریال به فروش رسانده بودند، توسط کارآگاهان پلیس البرز دستگیر شدند.

تغییر کاربری 19000 مترمربع زمین در آذربایجان غربی متوقف شد

ارومیه - ایرنا - مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در سایه فعالیت گشت های سازمان جهاد کشاورزی استان از تغییر کاربری 19 هزار مترمربع زمین کشاورزی جلوگیری شد.

ارتش از همه ظرفیت‌ها برای امداد رسانی به مردم استفاده کرد

معاون هماهنگ‌ کننده ارتش گفت: ارتش از همه ظرفیت‌های خود برای امداد رسانی به مردم و مدیریت حوادث استفاده کرده و تاکنون اقدامات مناسبی انجام داده است.

تمام ظرفیت‌ها برای اصلاح و تقویت سیل‌بندهای یزد مورد استفاده قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه تمام ظرفیت‌ها برای اصلاح و تقویت سیل‌بندها مورد استفاده قرار گیرد گفت: رودخانه فصلی یزد تا حد نیاز برای کنترل سیل احتمالی احیا شود.

ظرفیت بنادر گیلان برای توسعه حمل و نقل دریایی ملی استفاده می شود

آستارا- مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به ظرفیت های بالای بنادر این استان، تأکید کرد: از ظرفیت های بنادر آستارا و انزلی برای توسعه حمل و نقل دریایی ملی استفاده می شود.

لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر گفت: همه مسئولان باید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

تسریع در سنددار کردن خانه های ساخته شده در اراضی دولتی

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از افزایش روند واگذاری سند به واحدهای مسکونی ساخته شده در اراضی ملی خبر داد.

حق لبنان در استفاده از همه ابزارها برای بازگرداندن مزارع شبعا

میشل عون تاکید کرد لبنان حق دارد برای بازگرداندن اراضی این کشور که به اشغال اسرائیل درآمده است از همه ابزارهای موجود استفاده کند.

استفاده از ظرفیت همه کشور برای بازسازی

وزیر کشور: در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده مقرر شد از ظرفیت همه کشور برای بازسازی استفاده شود

رئیس جمهوری بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای رسیدگی به مشکلات سیل تاکید کرد

بیرجند - ایرنا - رئیس جمهوری ساعتی پیش در تماس تلفنی با استاندار خراسان جنوبی، آخرین وضعیت منطقه، بارش ها و خدمت رسانی به مردم این استان را جویا شد و دستور استفاده از تمام ظرفیت ها و بسیج امکانات برای رسیدگی به مشکلات ناشی از سیل در استان را صادر کرد.

لزوم استفاده از ظرفیت جوانان/ همه ایران «پاسدار» هستند

بوشهر - تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و محکوم کردن تروریستی خواندن سپاه از نکات مهم مطرح شده در نماز جمعه عسلویه و کنگان و برازجان بود.