رونق تولید نیازمند اصلاح نظام بانکی است

اردبیل-ایرنا- نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق تولید نیازمند اصلاح نظام بانکی است تا سرمایه گذاران رغبت بیشتری برای سرمایه گذاری داشته باشند.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی]


مطالب مرتبط

رونق تولید نیازمند اصلاح نظام بانکی است

اردبیل-ایرنا- نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق تولید نیازمند اصلاح نظام بانکی است تا سرمایه گذاران رغبت بیشتری برای سرمایه گذاری داشته باشند.

کریمی: نظام بانکی اصلاح نشود حمایت از تولید با چالش اساسی روبه رو می‌شود

تمرکز روی تولید مهمترین هدف نظام بانکی است

همدان - ایرنا - رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی گفت: تمرکز روی تولید، مهمترین هدف نظام بانکی است و با توجه به تحریم های آمریکا، باید با برنامه ریزی و سرمایه گذاری، در تولید ملی به خودکفایی برسیم.

رئیس اتاق بازرگانی فارس: رونق تولید نیازمند حذف موانع است

شیراز-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس، با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: این رونق نیازمند، کمک به این حوزه و حذف و یا کاهش موانع فراروی آن است.

قوانین مرتبط با تولید نیازمند اصلاح است

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: اکنون که در جنگ اقتصادی قرار گرفته ایم قوانین مرتبط با تولید متناسب با جنگ اقتصادی نبوده و نیازمند اصلاح است.

تحقق شعار رونق تولید نیازمند نگاه متفاوت به استعدادهای جوانان است

شهرکرد- ایرنا- عضو عیات علمی و مدیر کارآفرینی دانشگاه پیام نور شهرکرد گفت: تحقق شعار سال مبنی بر 'رونق تولید' نیازمند تغییر نگاه های موجود و تمرکز بر شکوفا کردن استعدادهای جوانان است.

معاون وزیرصنعت: برای رونق تولید35 پروژه تعریف شده است

تهران - ایرنا - معاون طرح و برنامه وزیرصنعت، معدن و تجارت گفت: رونق تولید نیازمند تقسیم کار ملی است در نتیجه در سال 98 برای رونق تولید 7 محور و در حدود 35 پروژه تعریف شد.

رونق تولید نیازمند حمایت از کارآفرینان است

بجنورد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برای رونق تولید در کشور باید با حمایت از کارآفرینان و بنگاه های تولیدی، اجازه دهیم آنان در عرصه اقتصاد نقش آفرینی کنند.

کمک ۱۸/۹ هزار میلیارد تومانی به نظام تولید

189 هزار میلیارد ریال در سه ماه گذشته به نظام تولید کشور کمک شد که موجب رونق و تحولات خوبی در بخش تولید شده است

اختصاص اوراق بانکی برای رونق تولید

معمار نژاد گفت: بر اساس ظرفیتهای قانون بودجه امسال دولت این امکان را دارد که ۶۵ هزار میلیارد تومان بدهی به بانک ها را تصفیه کند و بخشی از این بدهی از طریق اوراق بانک ها در اختیار رونق تولید قرار گیرد.

تاج‌الدین: رونق تولید اقتصاد مقاومتی درون‌زا را رشد می‌دهد

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه به رونق تولید باید نگاه مسئله محور باشد. یعنی نگاهی که مسائل و موانع تولید و رونق تولید را در نظر می‌گیرد و به دنبال حل آنهاست.

فولادگر: بهترین راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تحقق رونق تولید است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با تاکید بر این که رونق گرفتن بازار تولید سبب ایجاد اشتغال و برون رفت از رکود تورمی می‌شود گفت: با بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید می‌توان در راستای رونق تولید گام برداشت. امروز به اندازه کافی قوانین وجود دارد م

عزم مسئولان برای کمک به رونق تولید جدی باشد

قزوین- رئیس خانه صنعت و معدن استان قزوین گفت: برای تحقق رونق تولید در سال جاری باید عزم مسئولان کشور برای رفع موانع از جمله تامین نقدینگی و کاهش سودهای بانکی جدی باشد.

سنگ پیش پای اشتغال و تولید

فرماندار بناب: قوانین بانکی در پرداخت تسهیلات، اشتغال و تولید را از رونق می اندازد.

مهمترین مولفه ها در رونق تولید

شرط اول رونق تولید بهبود فضای کسب و کار است که مهمترین عامل در رونق تولید نقدینگی، سرمایه در گردش و تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی است

ارتباط با جهان زمینه ساز تحقق «رونق تولید» است

سمنان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: حفظ و تقویت ارتباط با کشورهای دنیا، بر اساس اصول نظام، پیش نیاز تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید است.

رونق تولید ضرورتی حیاتی و نیازمند تدبیر

مشهد- ایرنا- تحریمهای ظالمانه و فشارهای اقتصادی استکبار و فقدان ثبات در بازار در کنار مشکلات ریشه ای اقتصاد ایران راهی جز تدبیر فوری برای رفع موانع از مسیر جریان تولید باقی نگذاشته لذا در این شرایط تنها با اتخاذ شیوه های مدبرانه شعار حیاتی سال یعنی 'رونق

رونق تولید نیازمند افزایش آموزش های مهارتی است

اصفهان- ایرنا - مدیرکل فنی و حرفه ای اصفهان با اشاره به نامگذاری سالجاری با عنوان 'رونق تولید'، بر افزایش آموزش های مهارتی به عنوان مکمل اهداف این راهبرد تاکید کرد.

رونق تولید با شعار محقق نمی شود

قم- ایرنا- استاندار قم گفت: سخن گفتن در مورد رونق تولید و یا شعار رونق تولید را در سربرگ نامه های اداری نوشتن بی فایده است و باید در عمل این مساله را محقق نماییم.

بانک مرکزی و کلاف پیچیده سود بانکی

تهران- ایرنا- بانک مرکزی برای امسال هم همان نرخ سود بانکی پارسال را در نظر گرفته و تصمیم دارد از طریق کاهش سود تسهیلات به رونق تولید کمک کند. با این حال، کارشناسان از زوایای گوناگونی به پیامدهای این تصمیم می پردازند.