وزارت‌خانه‌های جهاد کشاورزی و صمت با صادرات سیب آذربایجان‌غربی موافقت کردند
مطالب مرتبط

وزارت‌خانه‌های جهاد کشاورزی و صمت با صادرات سیب آذربایجان‌غربی موافقت کردند

لغو ممنوعیت صادرات سیب آذربایجان غربی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از آغاز صادرات سیب درختی در آذربایجان غربی خبر داد.

تغییر کاربری 19000 مترمربع زمین در آذربایجان غربی متوقف شد

ارومیه - ایرنا - مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در سایه فعالیت گشت های سازمان جهاد کشاورزی استان از تغییر کاربری 19 هزار مترمربع زمین کشاورزی جلوگیری شد.

هشدار سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برای کاهش خطر سرمازدگی

سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با صدور ششمین اطلاعیه خود در سال 98 به کشاورزان هشدار داد کاهش دما و بارش تگرگ در روزهای آتی را جدی گرفته و تمهیدات لازم برای مراقبت از محصولاتشان را بیاندیشند.

19 تن گوشت و میوه از آذربایجان غربی به سیل زدگان ارسال شد

ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 19 تن گوشت و میوه به همراه سایر اقلام ضروری مورد نیاز سیل زدگان طی سه مرحله و در راستای امدادرسانی به آنان توسط جهاد کشاورزی استان جمع آوری و به این مناطق ارسال شد.

دانش ‌بنیان‌سازی بخش کشاورزی مهم‌ترین راه کمک به احیا دریاچه ارومیه است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: دانش ‌بنیان‌سازی مهمترین رویکرد جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در دوره جدید است که در صورت تحقق به روند احیا دریاچه ارومیه نیز شتاب خواهد داد.

حدود 4000میلیارد ریال به بخش کشاورزی آذربایجان غربی اختصاص یافت

ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: سه هزار و 940 میلیارد ریال از سوی ستاد احیای دریاچه ارومیه به بخش کشاورزی این استان اختصاص یافته است که در راستای کاهش مصرف آب در این بخش مصرف می شود.

سیل به 4 هزارهکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی خسارت زد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: بر اساس برآوردهای اولیه کارشناسان تا 20 فروردین‌ماه امسال به بیش از 4 هزار و 822 هکتار از اراضی زراعی و باغی، تأسیسات و امور زیر بنایی استان بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه‌ها خسارت وارد شده است.

خسارت سیل به بیش از 4000 هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: بر اساس برآوردهای اولیه کارشناسان تا 20 فروردین ماه سال جاری به بیش از 4 هزار و 822 هکتار از اراضی زراعی و باغی ، تاسیسات و امور زیر بنایی استان بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه‌ها خسارت وارد شده است.

تجارت مرزنشینان آذربایجان غربی تسهیل می شود

ارومیه - ایرنا - معاون امور هماهنگی و اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: روند مبادلات تجاری در مناطق مرزی این استان با هدف افزایش صادرات فرآورده ها و تولیدات کشاورزی روان سازی و تسهیل می شود.

ممنوعیت صادرات سیب آذربایجان غربی لغو شد

ارومیه - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه حدود 90 هزار تن سیب در سردخانه های این استان وجود دارد، گفت: با پیگیری های استاندار و معاون اقتصادی وی، ممنوعیت صادرات این محصول لغو شد.

30 خانه ورزش روستایی در آذربایجان غربی ایجاد شد

ارومیه - ایرنا - رییس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی آذربایجان غربی گفت: با تجهیز 30 خانه ورزش روستایی جدید در استان، تعداد این خانه ها به 92 باب رسید.

ارزآوری یک میلیون دلاری شاه میگو برای آذربایجان غربی

مدیر شیلات و آبزیان آذربایجان غربی از صادرات ۵.۵ تن شاه میگوی آب شیرین استان خبر داد.

ابطال دستورالعمل وزارت جهاد کشاورزی درباره مشروط کردن ادامه تحصیل کارکنان

هیات عمومی دیوان عدالت اداری، دستورالعمل چگونگی ادامه تحصیل کارمندان وزارت جهاد کشاورزی را به دلیل اینکه موجب محدودیت و ممنوعیت ادامه تحصیل کارکنان این وزارت خانه در خارج از ساعات اداری و یا با اخذ مرخصی استحقاقی می شود، ابطال کرد.

صادرات از آذربایجان غربی به بیش از 1.4 میلیارد دلار رسید

ارومیه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: صادرات از این استان طی سال گذشته /1397/ به یک میلیارد و 423 میلیون دلار رسید که از نظر وزن و ارزش نسبت به سال گذشته رشد داشت.

ارزش صادرات از آذربایجان غربی به بیش از 1.3 میلیارد دلار رسید

ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: ارزش صادرات از این استان طی سال 1397 با رشد 1.6 برابری نسبت به سال 1396 به بیش از یک میلیارد و 300 میلیون دلار رسید.

فراخوان 50 هزار بسیجی وزارت جهاد کشاورزی برای حضور در مناطق سیل‌زده

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی گفت: بیش از 50 هزار نفر نیروی بسیجی وزارت جهاد کشاورزی برای حضور در مناطق سیل زده و کمک به مردم فراخوانده شده اند.

ملکشاهی: علیه وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو شکایت می‌کنیم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تنظیم شکوائیه‌ای علیه وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی در خصوص سیل لرستان خبر داد.

آذربایجان غربی و گیلان معین ویژه لرستان شدند

وزیر کشور با تعیین استان‌های آذربایجان غربی و گیلان به عنوان معین ویژه و مستقیم لرستان تا پایان بازسازی موافقت کرد

توسعه گلخانه ها از اهداف بخش کشاورزی آذربایجان شرقی است

تبریز-ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه افزایش عملکرد در واحد سطح جزو اولویت های این مجموعه در سالجاری است، توسعه گلخانه ها از راه های دسترسی به این هدف است.