گسترش روابط نظامی محور رایزنی مقامات پاکستان و بحرین
مطالب مرتبط

گسترش روابط نظامی محور رایزنی مقامات پاکستان و بحرین

گسترش روابط نظامی محور دیدار وزیر دفاع اردن و فرمانده ارتش پاکستان

گسترش روابط، هدف سفر عمران خان به تهران

سفیر پاکستان در تهران با تأکید بر لزوم افزایش همکاری های اقتصادی و سیاسی دو کشور گفت: هدف از سفر هفته آینده نخست وزیر پاکستان به ایران گسترش روابط اقتصادی است.

تحکیم روابط؛هدف نخست وزیر پاکستان از سفر به ژاپن، چین وایران

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان اعلام کرد که نخست وزیر کشورش تصمیم دارد تا برای موفقیت و دستیابی به اهداف خارجی کشور قدم برداشته و به منظور استحکام و گسترش روابط همه جانبه برای دیدار با مقامات کشورهای چین، ژاپن و ایران به این کشورها سفر کند.

گسترش حضور نظامی آمریکا در لهستان، باعث تقویت امنیت اروپا نمی‌شود

سفیر روسیه در ورشو با تأکید بر اینکه گسترش حضور نظامی آمریکا و ناتو در خاک لهستان امنیت اروپا را تقویت نخواهد کرد، گفت: مسکو آماده عادی سازی روابط بین دو کشور است ولی تحقق آن بستگی به اراده مقامات ورشو دارد.

تاجیکستان و پاکستان درباره گسترش همکاری های نظامی و امنیتی گفتگو کردند

وزارت دفاع تاجیکستان از سفر هیئت نظامی این کشور به پاکستان در تاریخ 9 الی 11 آوریل خبر داد.

مصاحبه|جدی بودن مقامات ترکیه برای گسترش روابط با ایران؛ هدف‌گذاری 30 میلیارد دلاری برای مبادلات تجاری

سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنکارا از عزم جدی مقامات ترکیه برای گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران و بی‌اعتنایی آنها به تحریم‌های یکجانبه آمریکا خبر داد.

اوضاع منطقه و افغانستان محور رایزنی مقامات ازبکستان و فرانسه

رایزنی تلفنی وزرای خارجه ایران و پاکستان در آستانه سفر عمران‌خان به تهران

در آستانه سفر نخست وزیر پاکستان به تهران، وزیران خارجه جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در گفتگویی تلفنی مهمترین موضوعات فیمابین در روابط دو جانبه را بررسی کردند.]]>

رایزنی تلفنی وزرای خارجه ایران و پاکستان در آستانه سفر عمران خان به تهران

در آستانه سفر نخست وزیر پاکستان به تهران، وزیران خارجه جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در گفتگویی تلفنی مهمترین موضوعات فیمابین در روابط دو جانبه را بررسی کردند.

با مقامات ترکیه درباره مسائل دوجانبه و منطقه‌ای رایزنی و گفت‌وگو می‌کنم

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به این‌که این دومین سفری است که در فروردین سال‌جاری به ترکیه انجام می‌دهد، گفت: در جریان سفر به ترکیه با مقامات این کشور در مورد مسائل دوجانبه و منطقه‌ای گفت‌وگو و رایزنی خواهد کرد.

حمایت حکومت بحرین از حاکم نظامی سودان/ 121 کشته و 600 زخمی در درگیری‌های لیبی

حکومت بحرین هم با دنباله‌روی از رژیم‌های امارات و عربستان، از رئیس شورای نظامی حاکم بر سودان حمایت کرد.

تاکید ایران و ترکیه بر گسترش روابط دوجانبه

در دیدار وزیر امور خارجه کشورمان با اردوغان رئیس جمهور ترکیه، دوطرف بر گسترش روابط دوجانبه در چهارچوب توافقات بین دو کشور و تقویت روابط اقتصادی تاکید کردند.

مقامات بحرین به صدور احکام ظالمانه علیه معترضان پایان دهند

سخنگوی وزارت خارجه گفت: مقامات بحرین تلاش کنند امنیت خود را نه با تکیه بر ائتلاف های شکست خورده بلکه با اعتمادسازی تامین و به صدور احکام ظالمانه علیه معترضان پایان دهند.

روزنامه پاکستان: واشنگتن مخالف نزدیکی روابط تهران - اسلام آباد است

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه اردو زبان «پاکستان» قدرت های استکباری از جمله آمریکا را مخالفان اصلی روابط نزدیک ایران و پاکستان دانست و نوشت: این قدرت ها عاملان بی ثباتی در منطقه بلوچستان هستند.

تحول بنیادین در روابط بین ایران و پاکستان ایجاد شده است

زاهدان - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: روابط بین دو کشور همسایه ایران و پاکستان ارتقا یافته است به طوری که اکنون مرزها با مشارکت دو جانبه اداره می شود.

سفر عمران خان به ایران نتایج پرباری برای روابط دو کشور خواهد داشت

اسلام آباد - ایرنا - قائم مقام وزارت امور خارجه پاکستان با اشاره به روابط نزدیک و برادرانه میان جمهوری اسلامی ایران و پاکستان، تاکید کرد که سفر آتی «عمران خان» نخست وزیر پاکستان به تهران نتایج پرباری برای روابط دو کشور خواهد داشت.

احتمال گسترش حضور نظامی آمریکا در لهستان

یک روزنامه لهستانی نوشت: احتمال دارد دونالد ترامپ در سفرش به لهستان در ماه سپتامبر تصمیم گسترش حضور نظامی ارتش آمریکا در این کشور را اعلام کند.

ایران و بولیوی بر گسترش روابط تاکید کردند

مادرید - ایرنا - «دیه گو پاری» وزیر امورخارجه بولیوی در دیدار «سید رضا طباطبائی شفیعی» سفیر جمهوری اسلامی ایران بر گسترش روابط دو جانبه تاکید کرد.

روابط هند و ایران برغم فشارهای آمریکا گسترش می یابد

تهران- ایرنا- «عمر اناس» استادیار دانشگاه انکارا گفت به رغم فشار آمریکا،رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی ،روابط ایران و هند گسترش می یابد.