تأمین مایحتاج زندگی نیاز فعلی سیل‎زدگان گلستان
مطالب مرتبط

تأمین مایحتاج زندگی نیاز فعلی سیل‎زدگان گلستان

یونسکو در حال بررسی میراث جهانی شوشتر پس از سیلاب/ترمیم جاده‌ها بعد از فروکش کامل آب

آنچه بیش از سیل خوزستان و پیامدهای ناشی از آن همچون آبگرفتگی خانه‌های روستاهای و شهرهای حاشیه کرخه، دز و کارون و نیز مصائب بی خانمان شدن و نیاز به تأمین مایحتاج ضروری سیل زدگان توجه جهانیان و بخصوص مردم ایران را به خوب جلب کرد، تشکیل سیل بند انسانی توسط ج

تامین مایحتاج عمومی وتوزیع امکانات درمناطق سیل زده ضروری است

تهران- ایرنا- وزیر کشور در نامه ای به وزیر صنعت و معدن با تاکید بر ضرورت تأمین مایحتاج عمومی و ضروری و توزیع امکانات مورد نیاز و بازسازی و نوسازی واحدهای صنفی، صنعتی، تولیدی و معادن در مناطق سیل زده، خواستار اتخاذ تمهیدات فوری برای توزیع نیازها و امکانات

پاکسازی 10 روستای آق‌قلا توسط سپاه اصفهان ادامه دارد؛ نیاز مبرم سیل‌زدگان به وسایل زندگی

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: با وجود انتقال وسایل و مواد مورد نیاز مناطق سیل‌زده لرستان مردم منطقه همچنان به مواد خوراکی، آب آشامیدنی و وسایل زندگی نیاز دارند.

سعیدی: تامین مسکن موقت و لوازم ضروری زندگی بیشترین نیاز سیل زدگان است

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد که تامین مسکن موقت و لوازم ضروری زندگی بیشترین نیاز سیل زدگان است.

تامین نیازهای فرهنگی سیل‌زدگان به‌اندازه خوراک و پوشاک اهمیت دارد

مژگان شیخی گفت: همان اندازه که تأمین خوراک و پوشاک کودکان سیل‌زده مهم است، تأمین نیازهای فرهنگی و روانی آنها هم ضروری است. چون افسردگی‌ در سنین پایین تمام زندگی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

توضیحات واعظی درباره پرداخت افزایش حقوق فروردین‌ماه کارمندان و بازنشستگان/ رئیس‌جمهور به استان‌های گلستان ، لرستان و خوزستان می‌رود

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: امیدواریم بتوانیم بر اساس آنچه که نیاز مردم است و آنچه در توانمان است هم به سیل‌زدگان کمک کنیم و هم به حقوق بگیران که گرانی ها به زندگی شان فشار آورده است.]]>

اصلی‌ترین نیاز سیل‌زدگان گلستان، وسایل منزل و لوازم‌التحریر‌است

تداوم کمک‌های مردمی؛ نیاز اصلی و محسوس سیل‌زدگان گلستانی

بعد از گذشت حدود سه هفته از سیل گلستان علاوه بر اهتمام برای خروج سیلاب از سطح شهرها و روستاها، استمرار کمک‌ها برای کاهش آلام مردم و همچنین آبادانی و سازندگی نیاز ضروری در این منطقه است.

استان تهران مایحتاج ۱۱۰هزار نفر از سیل زدگان خوزستان را تامین کرد

ورامین- نماینده فرمانداران استان تهران در خوزستان گفت: استان تهران مایحتاج ۱۱۰هزار نفر از سیل زدگان خوزستان را تامین کرد.

کمک 100 هزار یورویی صلیب سرخ بین الملل به سیل‌زدگان کشور

تهران- ایرنا- دفتر کمیته بین‌المللی صلیب‌ سرخ در تهران ضمن اعلام همدردی با سیل‌زدگان کشور، مبلغ یکصد هزار یورو برای حمایت از عملیات امدادرسانی جمعیت هلال احمر ایران و تأمین نیاز‌های کشور اختصاص داد.

400 تن کمک و مایحتاج سیل زدگان از عراق وارد ایران شد+تصاویر

جدیدترین اقلام مورد نیاز سیل زدگان خوزستان اعلام شد

کرمان - ایرنا - با توجه به اعلام استانداری خوزستان و به منظور تامین پوشاک مورد نیاز سیل زدگان، 750 هزار البسه و کفش اعلام نیاز شد.

کمک یونیسف به سیل زدگان وارد گلستان شد

گرگان - ایرنا - ‍کمک های صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) به سیل ‎زدگان گلستان تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان شد.

تدارک کانکس مجهز به سیستم سرمایشی برای دامداران سیل زده خوزستانی/ اهداء ۱۵ هزار پکیج خانوادگی به سیل زدگان

استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم ۷۰۰ تا ۸۰۰ کانکس همراه با وسایل سرمایشی جهت سیل زدگان دارای دام آماده شوند تا این افراد بتوانند در صورتی که نیاز به اسکان در دوره تابستان داشتند، شرایط زندگی برای آنها مهیا باشد. ]]>

کمک‌های "یونیسف" به دست سیل‌زدگان گلستان رسید

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: مرحله اول کمک یونیسف به دانشگاه علوم پزشکی استان برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی به سیل ‎زدگان، وارد گلستان شد.

تدارک کانکس همراه با تجهیزات سرمایشی برای سیل زدگان دارای دام

اهواز-استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم کانکس ها همراه با وسایل سرمایشی برای سیل زدگان دارای دام آماده تا در صورت نیاز به اسکان در دوره تابستان بود شرایط زندگی برای آنها مهیا باشد.

پخت غذای گرم برای سیل زدگان در مسجد جامع نوده خاندوز

این روزها از همه جای گلستان سیل مهربانی سوی مناطق سیل زده روانه می شود و مردم مهربان گلستان در کنار سیل زدگان هستند. در مسجد جامع نوده خاندوز هم با کمک خیران بیش از یک هزار پرس غذای گرم تهیه و برای سیل زدگان ارسال شد.

کمک رسانی به سیل زدگان گلستان قطع نشود

گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان گفت: ابعاد گسترده خسارت های وارده به سیل زدگان گلستان به اندازه ای است که جبران آن در حال حاضر از سوی مردم آسیب دیده ممکن نبوده و لازم است کمک های ارسالی به این مناطق تا زمان عادی شدن شرایط ادامه یابد.

چند خبر از سیل گلستان

گرگان - ایرنا - سرپرست استانداری گلستان گفت که نیاز است از محدوده سدهای بوستان و گلستان عکس برداری هوایی صورت گیرد تا بتوان بر اساس آن تصمیم گیری بهتری برای هدایت آب به سمت دریا اتخاذ کرد.