بازدید معاون هنری ارشاد از «سیل مهربانی» و «نامدار»
مطالب مرتبط

بازدید معاون هنری ارشاد از «سیل مهربانی» و «نامدار»

بازدید معاون هنری از برنامه‌های هفته هنر انقلاب

تهران- ایرنا- معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای نمایش «نامدار» نشست و از نمایشگاه سیل مهربانی و گنجینه آثار انقلاب در حوزه هنری دیدن کرد.

بازدید معاون هنری وزارت ارشاد از نمایشگاه سیل مهربانی

سیدمجتبی حسینی از نمایشگاه سیل مهربانی که با هدف کمک به سیل زدگان کشور در حوزه هنری در حال برگزاری است، بازدید کرد.

معاون هنری وزیر ارشاد: نمایش «نامدار» خاطرات دفاع مقدس را زنده کرد

سیل ـ مهربانی در کُردستان

حوزه هنری کُردستان به منظور کمک به سیل زدگان کشور از هنرمندان دعوت کرد تا در پویش حراج هنری با عنوان سیل ـ مهربانی مشارکت کنند.

­سیل مهربانی هنرمندان در حمایت از سیل زدگان

مدیر مرکز هنر‌های تجسمی حوزه هنری : ۲۳۰ هنرمند آثار خود را در نمایشگاه سیل مهربانی به نفع سیل زدگان به حراج گذاشتند

مناطق مختلف کشور میزبان حرفه ای رویدادهای هنری می شوند

بیرجند - ایرنا - معاون مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درصدد است برخی مناطق کشور را به شکل حرفه ای برای برگزاری رویدادهای هنری در نظر بگیرد.

«سیل مهربانی» تمدید شد

نمایشگاه حراج آثار هنری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری به منظور کمک به سیل‌زدگان کشور تا 30 فروردین تمدید شد.

بسته فرهنگی

سیل مهربانی هیچگاه متوقف نمی‌شود؛ هنرمندان آثار هنری خود را به نفع مردم سیل زده در حوزه هنری و برخی مراکز فرهنگی به حراج گذاشتند

«سیل مهربانی» تمدید شد

تهران - ایرنا - نمایشگاه حراج آثار هنری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری به منظور کمک به سیل‌زدگان کشور تا 30 فروردین تمدید شد.

حراج آثار هنری ۴۲ هنرمند به نفع سیل‌زدگان کشور

ویژه‌برنامه «نقش مهربانی» به منظور حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خانه کاریکاتور برگزار می‌شود.

حراج آثار هنری ۴۲ هنرمند به نفع سیل‌زدگان کشور

ویژه برنامه «نقش مهربانی» برای حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خانه کاریکاتور برگزار می‌شود.]]>

حراج آثار هنری ۴۲ هنرمند برای سیل‌زدگان

ویژه برنامه «نقش مهربانی» برای حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خانه کاریکاتور برگزار می‌شود.

بانگ هنری عشایر ایران در بدره نواخته می شود

ایلام - ایرنا - معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی ایلبانگ در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه در شهرستان بدره از توابع این استان خبر داد.

دیدار معاون هنری با منوچهر معتبر و ابراهیم حقیقی

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با منوچهر معتبر و ابراهیم حقیقی دیدار کرد.]]>

فروش ۵۸ اثر هنری در نمایشگاه «سیل مهربانی»/ حراج ادامه دارد

سیل مهربانی همکلاسی‌ها جاری شد

تهران- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: پویشی با عنوان «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» برای مشارکت میلیونی دانش‌آموزان کشور، اولیای آنها و فرهنگیان در کمک به سیل‌زدگان به راه افتاده است.

نیرومند: با هنر خود در کنار مردم مناطق سیل زده باشیم

محمدحسین نیرومند گرافیست سرشناس کشور همزمان با برپایی نمایشگاه سیل مهربانی در حوزه هنری گفت: از تمام کسانی که توان مالی دارند دعوت می‌کنم به حوزه هنری سری بزنند و از مردم مناطق سیل زده حمایت کنند.

اجلاسیه شهدای هنرمند کردستان در سنندج برگزار می‌شود

معاون هنری، سمعی بصری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به برگزاری اجلاسیه شهدای هنرمند در استان گفت: این اجلاسیه 22 فروردین در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار می شود.

مربیان رشته های هنری البرز برای تمدید کارت اقدام کنند

کرج - ایرنا - معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: متقاضیان کارت صلاحیت تدریس در رشته‌های موسیقی، تجسمی، نمایشی و مد و لباس برای دریافت یا تمدید کارت خود اقدام کنند.